Skocz do zawartości

Art. "Polsat utrudnia życie abonentom nc+?" -kpiny nie art.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż portal Satkurier.pl czytam od ładnych kilku lat. Zaglądam nieprzerwanie kilka/kilkanaście razy dziennie w poszukiwaniu cennych informacji ze świata mediów i techniki sat. bo zwyczajnie od dawna się tym interesuję.

Przeczytałem przez ten czas zapewne tysiące artykułów zredagowanych przez różnych redaktorów i dzisiaj doznałem po raz pierwszy sporego dyskomfortu czytając artykuł pana Jacka Grzegorzczaka o znamiennym i [beep]nie subiektywnym tytule "Polsat utrudnia życie abonentom nc+?"

Nie widziałem dotąd na portalu żadnego innego równie subiektywnego i stronniczego artykułyuniż ten. Do tego redaktor jak widać po treści wie lepiej niż inni jakie umowy i na jakich konkretnych klauzulach zawarły pomiędzy sobą spółki Cyfrowy Polsat, ITI i Canal+ Cyfrowy.

Z góry narzuca nie mając z pewnością wglądu w umowy zawarte pomiędzy operatorami iż brak w ofercie nc+ kanału Polsat HD to wina CP i dodaje jeszcze, nie dodaje- straszy CP że takim działaniom zaszkodzą sobie w przyszłości.

Chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie ów redaktor wysuwa tak poważne oskarżenia względem CP sugerując przez cały artykuł że to "brak dobrej woli CP w kwestii dodania kodowania kodowania dla SECA" i że takie działanie może się na nich zemścić w przyszłości.

Redaktor sprawdził czy odpowiednie umowy pomiędzy operatorami/nadawcami zawierają klauzuly mówiące o automatycznym i bez dyskusyjnym dodawaniu kodowania w razie gdyby klient zażyczył sobie takowego?

Dlaczego redaktor z góry naświetla tak sprawę że głównym i jedynym winowajcom tego stanu rzeczy jest CP, a nc+ padło ofiarom ich [beep]ości bądź niezdrowej konkurencji? Artykuł to nic innego jak czarny PR skierowany w stronę CP.

Wystarczy zresztą spojrzeć na komentarze pod artykułem, widać bardzo wiele głosów stawiających w wątpliwość rzetelność i bezstronność redaktora i jego intencje.

Tak nie powinno być, mam nadzieję że "góra" zajmie się tym i porozmawia sobie ze swoim redaktorem na poważnie. Dość subiektywnych, przekłamanych i oczerniających artykułów. Niech autor tych [beep]n vel. artykuł sponsorowany zastanowi się nad swoim powołaniem, a szefostwo Satkuriera nad dalszą współpracą z tym człowiekiem gdyż jego rzetelność i profesjonalizm zostały całkowicie zburzone tymże "artykułem".

Link do tego czegoś: https://satkurier.pl/news/84498/polsat-u ... om-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...