Skocz do zawartości

CANAL+ PLATINUM dla posiadaczy pakietów PREMIUM


weglarski_85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po napisaniu maila do BOK Cyfry+ otrzymałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że 5 kwietnia 2013 oferta kanałów z rodziny CANAL+ została wzbogacona o nowe treści filmowe,

rozrywkowej i sportowe. Nowa rodzina CANAL+ to połączenie dotychczasowej oferty programowej nPremium i CANAL+.

 

Wyjaśniam, że aktualnie brak jest informacji odnośnie udostepnienia Abonentom pakietu CANAL+ Platinum. Dostęp do treści z niniejszego pakietu

możliwy będzie po migracji do platformy nc+.

 

W platformie nc+ oferowane są przeboje światowego kina oraz największe sportowe emocje. Nie zabraknie też nowości technologicznych takich jak:

największa ilość kanałów HD, opcja Multiroom z podłączeniem nawet na 6 telewizorów, zróżnicowane serwisy VOD i net VOD, usługa nc+ GO oraz

najnowocześniejsze dekodery - w tym nowość dekoder mediaBox+.

 

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z specjalnie przygotowaną ofertą. Wszelkie informacje na ten temat dostępne są pod numerem telefonu 801

044 944 i 22 310 47 47.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

 

:censored:

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

 

Co o tym myślicie? Ma ktoś pełny dostęp do pakietu PLATINUM, czy też zostaliście oszukani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie przejmuj się tym bełkotem Pani Ilony S., która zamiast uruchomić myślenie, bredzi w malignie.

 

Nie ma bowiem jak dotąd żadnych wytycznych, które można by przyjąć za pewnik.

 

Trzeba czekać do końca kwietnia, bo najwcześniej dopiero w maju mogą być wykonywane przez nc+ jakieś ruchy.

 

Kwiecień, to miesiąc próby, gdzie za króliki robią abonenci enki, więc jeśli złamią enkowiczów, to będą próbowali zrobić to samo i z klientami cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, znowu nie zrozumieliśmy wspaniałej oferty nc+ i rewelacyjnej promocji!!! Jacy my durni jesteśmy.

Jak byłeś abonentem Cyfry+ i miałeś dostęp do oferty Premium (Canal+), to w promocji dalej masz dostęp do kanałów Canal+, i to do wszystkich sześciu !!! - tak samo jak i ja.

Powinniśmy być wdzięczni, że mogliśmy za Canal+ zapłacić, a nc+ wspaniałomyślnie nam te kanały dalej pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj... Hmmm...

A ile mieliśmy kanałów Premium? ;)BEZ PROMOCJI

CANAL+ = CANAL+

CANAL+ FILM = CANAL+FILM

CANAL+GOL = CANAL+FILM2

CANAL+WEEKEND = CANAL+FAMILY

CANAL+3D = CANAL+FAMILY2

CANAL+SPORT = CANAL+SPORT...

 

Czyli jesteśmy w [beep]e wy[beep]i... i nie zapomnijmy, że 6 nowych kanałów PREMIUM dostaliśmy w PROMOCJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plansze z facebooka można było dwojako zrozumieć, tzn mogą udać że chodziło o kanały canal+ (6szt). Ale nie ma nic gorszego niż bezczelne kłamstwo i to kolejne bo akurat tego inaczej zrozumieć się nie da, pytanie było szczegółowe i o to jaka była odpowiedź pracownika nc+: http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Nie pozwolę sobie więcej na takie traktowanie. nc+ to jest dla mnie jedna wielka pomyłka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pełną ofertę CANAL+ PLATINUM"- tak jest napisane...

Dla mnie i wielu innych pełna oferta to odkodowanie wszystkich kanałów z pakietu PLATINUM, a nie jak piszesz tylko kanały CANAL+. Bo to nie jest dla mnie nowość, ani promocja, bo do tej pory miałem 6 kanałów C+ i teraz mam... i tu uwaga... niespodzianka... nadal 6 kanałów C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie: OFERTĘ. Nie PAKIET czy OPCJĘ DODATKOWĄ. Nie wiadomo, co autor miał na myśli a czego abonenci się domyślają. Marketingowy bełkot i tyle. Kolejny dowód na to, że ITI robi z klientów idiotów, którzy nie rozumieją niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przepraszam. Dotychczasowi aboneneci N otrzymali gratisowo, przez 3 m-ce: Paczkę własną C+, czyli: DOMO, MINI MINI etc., wszystkie kanały Canal +, a abonenci C+ (pakietów premium) dostali figę z makiem, no może oprócz dennego nSport. Już nie pytam o sprawiedliwość, ale o zwykłą przyzwoitość? Czemu abo C+ nie dostali np. FOX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przepraszam. Dotychczasowi aboneneci N otrzymali gratisowo, przez 3 m-ce: Paczkę własną C+, czyli: DOMO, MINI MINI etc., wszystkie kanały Canal +, a abonenci C+ (pakietów premium) dostali figę z makiem, no może oprócz dennego nSport. Już nie pytam o sprawiedliwość, ale o zwykłą przyzwoitość? Czemu abo C+ nie dostali np. FOX?

bo byli n-kowicze głośniej r.. drą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawiły się odpowiedzi z nc+ (przykładowo):

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=4337

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=4258

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=4310

 

albo (trochę inna odpowiedź):

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=4684

 

 

To znaczy, że mamy następne KŁAMSTWO i KRĘTACTWO ze strony NC+. W zapowiedzi z 29 marca było wyraźnie napisane, że promocja dotyczy abonentów, którzy mieli nPremium lub Canal+. A teraz to już tylko nPremium zostało.

Jaka to dla mnie promocja, że miałem wykupiony Canal+ i teraz dalej go mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...