Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja w takiej sprawie odnośnie Eleven. Kończy mi się niedługo umowa z Cyfrowym Polsatem i będę chciał przenieść się do NC+ bo raczej nigdy się nie doczekam na Eleven w tej platformie i mam takie pytanie czy eleveny trzeba wziąć z paczką CANAL+ czy można bez tej paczki. ?

Edytowane przez Mr. Orbita
Pytanie o umowę nc+, a nie o sam kanał - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich jak dotychczas, ale bez ulg. Więc dużo drożej.

Tam poczytasz więcej

 

https://forum.satkurier.pl/topic/10321-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich jak dotychczas, ale bez ulg. Więc dużo drożej.

No i jeśli by do tego doszło to po jakim czasie mógłbym zrezygnować z ich usług? 

Jeszcze w sprawie wypowiedzenia umowy to jest szansa, że jeśli wyślę je na dniach to zdążą to rozpatrzyć? I jeśli nie to czy miałbym jeszcze szansę na w miarę ciekawą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po godzinnych rozmowach, po których zgodziłem się na proponowane warunki pani powiedziała, że nie ma już takiej oferty, po czym przeprosiła za wprowadzenie w błąd.. Jutro się wybieram z wypowiedzeniem umowy. Numer umowy w przypadku nc+ = numerowi abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 lub 2 marca. W kwietniu zlecić wyłączenie z końcem kwietnia....

 

Dziś po godzinnych rozmowach, po których zgodziłem się na proponowane warunki pani powiedziała, że nie ma już takiej oferty, po czym przeprosiła za wprowadzenie w błąd.. Jutro się wybieram z wypowiedzeniem umowy. Numer umowy w przypadku nc+ = numerowi abonenta?
 
Nic Ci nie trzeba. Tylko PESEL. APS sam to załatwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze 1-go dnia miesiąca w ICA w zakładce Moje Płatności widniała kwota do zapłaty za bieżący miesiąc .

Dziś u mnie jest suma 0,00 - opłaty uregulowane . Nie wiem dlaczego , skoro ostatnią opłatę za luty wpłaciłem 15.02 , a za marzec jeszcze nie płaciłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Możesz go włączyć jeśli masz następujące dekodery: Sagemcom, Pace 500, WifiBox+, Wifi Premiumbox+ oraz kartę cameleon (nie działa na kartach cayman) :-) Aby włączyć tą opcję dodatkową musisz udać się do najbliższego Centrum nc+ :-)

 

Jest to opcja dodatkowo płatna 10 zł / mies :-)

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pytanie - 11 stycznia przeszedłem z TV na karte na pakiet Extra+ (12 miesiecy ze swoim dekoderem), w promocji dostałem Canal+ na warunkach:
--------------

Miesiąc Aktywacji + 2 miesiące
w przypadku zawarcia Umowy od drugiego do ostatniego dnia Miesiąca Aktywacji

Miesiąc Aktywacji + 1 miesiąc
w przypadku zawarcia Umowy pierwszego dnia Miesiąca Aktywacji

--------------

 

Pytanie: do kiedy powinienem mieć włączoną opcje Canal+ w promocji? Do końca lutego czy do końca marca?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, mój znajomy z anglii ma nc+ i gdy dowiedział się ode mnie ze w moim UPC można negocjować ceny przy końcu umowy też mnie o to poprosil. Moje pytanie czy w nc+ też tak działa, że składa się wypowiedzenie i dopiero po nim mozna od dzialu utrzymania klienta dostać sensowne promocje ? mam jego dokumenty i wygląda to nasępująco. Użytkownikiem nc+ jest od 8 lat. 

na papierach za duzo nie ma napisane 

mam aneks do umowy o swiadczeniu uslug 
Zgloszenie zmiany promocji Comfort+ 34,90 24m dla Abonamentow

widze ze data podpisania to 02.04. 2014 czy on musi ja zerwac na miesiac przed koncem ponad ? wychodzilo by ze dzis jest miesiac akurat.

mam liste kanalów i warunki oplat w tabelach 
Comfort + 34,90 PLN
dodatkowa premium sport i FIlm za 69PLN 
HBO 20zl 24 m
opcji dodatkowej HBO 25PLN
CANAL+ VOD 0zl 24 m 
Multi+ 0zl 24m 
Premium sport i Film 40zl 24m 
opcja dodatkowa multi + 15PLN
opcja dodatkowa CINEMAX 15zl 
EXTRA + 0zl 5m/ 10zl 19m 
Cinemax 5 zl 24m i tu nie wiem czemu kolejnyu raz jak juz wczesniej byl 
szczegoly promocji VOD za 29 PLN 

troche tego jest a nie jestem pewien co on ma dokladnie i ile placi dowiem sie ale chcialem zaczac od tego czy doswiadczeni uzytkownicy nakieruja co i jak z nc+ a moze i sam patrzac na to co tam u was w trawie piszczy spojrze jak to w zestawieniu z UPC moim wyglada i kto wie moze za pare miesiecy sam cos wymozdze u siebie wesoly.gif

dzieki za pomoc pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 lub 2 marca. W kwietniu zlecić wyłączenie z końcem kwietnia....

 

 
 
Nic Ci nie trzeba. Tylko PESEL. APS sam to załatwi

 

Rozumiem, że opłata jest naliczana za kolejny cały miesiąc (w tym przypadku kwiecień)?

W szczegółowych warunkach umowy opcji dodatkowej nie ma nic o tym wspomniane.

Opłata uzupełniająca (dni miesiąca) w jakim przypadku jest w takim razie stosowana?

Edytowane przez senac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, mój znajomy z anglii ma nc+ i gdy dowiedział się ode mnie ze w moim UPC można negocjować ceny przy końcu umowy też mnie o to poprosil. Moje pytanie czy w nc+ też tak działa, że składa się wypowiedzenie i dopiero po nim mozna od dzialu utrzymania klienta dostać sensowne promocje ? mam jego dokumenty i wygląda to nasępująco. Użytkownikiem nc+ jest od 8 lat. 

 

na papierach za duzo nie ma napisane 

 

mam aneks do umowy o swiadczeniu uslug 

Zgloszenie zmiany promocji Comfort+ 34,90 24m dla Abonamentow

 

widze ze data podpisania to 02.04. 2014 czy on musi ja zerwac na miesiac przed koncem ponad ? wychodzilo by ze dzis jest miesiac akurat.

 

mam liste kanalów i warunki oplat w tabelach 

Comfort + 34,90 PLN

dodatkowa premium sport i FIlm za 69PLN 

HBO 20zl 24 m

opcji dodatkowej HBO 25PLN

CANAL+ VOD 0zl 24 m 

Multi+ 0zl 24m 

Premium sport i Film 40zl 24m 

opcja dodatkowa multi + 15PLN

opcja dodatkowa CINEMAX 15zl 

EXTRA + 0zl 5m/ 10zl 19m 

Cinemax 5 zl 24m i tu nie wiem czemu kolejnyu raz jak juz wczesniej byl 

szczegoly promocji VOD za 29 PLN 

 

troche tego jest a nie jestem pewien co on ma dokladnie i ile placi dowiem sie ale chcialem zaczac od tego czy doswiadczeni uzytkownicy nakieruja co i jak z nc+ a moze i sam patrzac na to co tam u was w trawie piszczy spojrze jak to w zestawieniu z UPC moim wyglada i kto wie moze za pare miesiecy sam cos wymozdze u siebie wesoly.gif

 

dzieki za pomoc pozdrawiam !

Tam poczytaj więcej

 

 

https://forum.satkurier.pl/topic/10321-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1392?do=findComment&comment=1106271

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...