Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to Cyfra rozwiązała ze mną umowę.

Oczywiście, kwota jest śmieszna.

 

A pytanie pomocnicze- jaki jest termin płatności comiesięcznych opłat na NCMinus, bo NIGDZIE nie mogę tego znaleźć.

 

No tak, kwota jest śmieszna, ale do tego się zobowiązałeś podpisując umowę. Zapis jest jaki jest i trzeba się z niego wywiązać. Nie ma znaczenia, czy umowa trwała rok, czy 10 lat.

do 18-tego każdego miesiąca, jeżeli masz sprzęt po cyfrze+. Jeżeli ADB to musisz patrzeć na rachunek do kiedy jest podane, bo mogą być rożne daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem edytować wcześniejszego postu więc piszę post pod postem, poniewaz 28 VI 2013 r e-mailem dotarała bardzo ważna taka informację: " Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż kanały: CNN, Cartoon Network i TCM

pozostają w ofercie CANAL+ Cyfrowego S.A., pomimo wcześniejszych

zapowiedzi o ich wycofaniu od 1 lipca br.

 

W związku z powyższym, nie ma zastosowania art. 7 §1 Regulaminu

Umowy o Abonament co do możliwości rozwiązania Umowy

o Abonament z powodu zmian programowych.

Z poważaniem,

Zarząd CANAL+ Cyfrowy S.A."

 

Jednym słowem przespałem mozliwośc wypowiedzenia umowy przy pierwszych wyłączeniach programów, pozostało czekac do końca okresu minimalnego, który upływa za pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chłopie Ty się ciesz i nie pisz nic takiego bo jeszcze Ci zablokują :D Ja z oferty Świat HD nigdy nie korzystałem ale o ile się nie mylę to dostępne są w niej jedynie C+family i C+family2. Jeśli masz dostęp do całej paczki to najwyraźniej jakiś błąd się wkradł, ale tylko na twoją korzyść. Nie przejmuj się tym że przyjdą Ci za jakiś czas zaległe rachunki bo na pewno tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę swiat HD i od kwietnia mam dostępna cala paczkę canal+ i oglądał ja za darmo zadne dodatkowe oplaty nie są mi doliczane do rachunku. Czy ktoś ma tez taka sytuacje? Nie chce aby za jakiś czas nie przyszedł mi jakiś kosmiczny rachunek...

Patrząc na twoją sygnaturkę to miałeś Świat HD+nPremium, więc za nPremium do końca umowy dostałeś Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam od czterech miesięcy jestem w nc+ wcześniej Cyfra+ i do tej pory nie było żadnych problemów z płatnościami aż do dzisiaj kiedy to najpierw sms a potem plansza na TV o nie zapłaconym rachunku. Dzwonie na infolinię i też mi mówią że nie ma wpłaty. Miał ktoś taki przypadek i jak sobie poradzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam. Do kiedy NC+ wysyła faktury? Wchodzę na swoje konto a tam saldo 0zł.

W Cyfrze zawsze nowy rachunek był na początku miesiąca i opłacić trzeba było do 18 (danego miesiąca).

Jak to wygląda w NC+?

Każdy ma w innym terminie.Ja dostaje tak między 15-20 dniem miesiąca.na zapłacenie jest 7 dni,ale pani mówiła,że najważniejsze by do końca miesiąca zapłacić.Szkoda,że nie można zpłacić karta tak jak było to w cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...