Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i tak jak przypuszczałem po swojej migracji - miało być 71,90 zł/msc przez cały okres umowy a pierwsza faktura jest na 10 zł, przyszedł aneks pocztą i przez pierwsze 3 miesiące 10 zł a póżniej 90 zł. A w rozmowie z konsultatem jasno i wyraźnie podawane były warunki. Reklamacja złożona.

Inni też mogą być w podobnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam własny dekoder (stary,dobry Ferguson) i nie mam prawie 15 kanałów!?! Dostałem pół roku (tylko) darmowego oglądania CINEMAX,czas zleciał,kanał słaby,jak się trafi jeden dobry film na tydzień to już coś,a ja dostałe ostatnio rachunek i już muszę płacić dodatkowe 15zł miesięcznie mimo,że informowałe,że po zakończeniu półrocznego oglądania nie chcę tych kanałów!To mi wlepili te kanały i nikt oczywiście nie raczył się ze mną skontaktrować i tak po prostu zapytać czy chcę te kanały,że może zmieniłem zdanie itp,itd,a przecież wyraźnie zaznaczyłem,że one mnie nie interesują!Nie mogę się też zalogować do ICA!Tak więc nie dosyć,że nie mam około 15 kanałów to jeszcze mi wcisneli Cinemax.Co robić?,gdzie to zgłośić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie otrzymałem faktury . Mój termin płatności mija za 4 dni. Sprawdzałem u mojego ojca na nboxie , faktury przychodzą mu na tydzień przed terminem zapłaty. Dzwoniłem na infolinie to konsul kazał przełączyć na Tvp info i poczekać godzinkę żeby dokument się pobrał. Miałem na tym kanale włączony dekoder przez 4 godziny i nic z tego. Zapłaciłem bez tej faktury lecz zaczyna mnie to już troszkę irytować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami sobie robicie problemy. Nigdy się nie prosiłem o informację na kanale 199! Od miesiąca dwóch, to mam. Zawsze z wyprzedzeniem dostaję informacje na maila o fakturze i terminie płatności i dodatkowo SMS. A przecież nigdy o takie bajery się nie prosiłem. Jedno o co poprosiłem, to polecenie zapłaty. U mnie to wszystko działa.

 

@lordaz67 zadzwoń na infolinię nc+ i odmów Cinemax-y. Po prostu powiedz, że rezygnujesz i niech ci wyłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie płace 148 zł za abonament nie istniejący już All Inclusiv , w tym momencie najwyższy abonament to 109 zł , moje pytanie brzmi najnomalniej czy jestem robiony w wała przez NC + , dodam tylko że mam swój dekoder i nie korzystam z rozrywek typu HBO go vod itp itd i zrezygnowałem z 3 kanałów Noc które kosztowały mnie dodatkowe 35 zł , czy jest szans wynegocjonowania coś w tej umowie czy jestem skazany na to aż umowa dobiegnie do końca ? czy może jeszcze 3 opcja zerwać umowę nawet zapłacić karę i podpisać nową tą za 109 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie płace 148 zł za abonament nie istniejący już All Inclusiv , w tym momencie najwyższy abonament to 109 zł , moje pytanie brzmi najnomalniej czy jestem robiony w wała przez NC + , dodam tylko że mam swój dekoder i nie korzystam z rozrywek typu HBO go vod itp itd i zrezygnowałem z 3 kanałów Noc które kosztowały mnie dodatkowe 35 zł , czy jest szans wynegocjonowania coś w tej umowie czy jestem skazany na to aż umowa dobiegnie do końca ? czy może jeszcze 3 opcja zerwać umowę nawet zapłacić karę i podpisać nową tą za 109 zł ?

Ja mam jeszcze do końca listopada All Inclusiv ful i dwie karty cameleon i płacę 178 zł.[do końca roku miałem zniżkę 20 zł za brakujące programy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daniel111
Tego akurat nie wiem. Wydaje mi się, że umowy Cyfry+ były zawsze z wypowiedzeniem miesięcznym – z okresem minimalnym i te na czas nieokreślony.

Jak jest na czas nieokreślony to 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Czy ktoś z Was składał wypowiedzenie umowy w Centrach nc+ w Wa-wie ? Jest z tym jakiś problem? No i czy trzeba przygotować jakieś pisemko jak do wysłania poleconym, czy tylko informujesz o braku chęci kontynuowania umowy i otrzymujesz jakieś potwierdzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam następujący problem, 27grudnia 2012 podpisałem umowę w cyfrze plus na 18m liczone od 1 stycznia 2013. Czyli jak na mój chłopski rozum umowa jest do 1 lipca 2014 roku. Wypowiedzenie wysłałem na początku maja żeby zachować miesięczny okres wypowiedzenia, tymczasem wczoraj dzwonił do mnie gość z nc+, pierw namawiał na nowe opcje czy cesje na kogoś itd a kiedy stanowczo odmawiałem powiedział że w takim razie na koniec sierpnia zostanie odłączony sygnał.

 

Ja do niego jak na koniec sierpnia jak umowa jest do lipca, a on że chodzi o okres umowny i powinienem złożyć wypowiedzenie w kwietniu żeby był zachowany miesięczny okres wypowiedzenia a że tego nie zrobiłem to jest 3 miesięczny. I oczywiście za lipiec i sierpień zamiast obecnych 69zł do zapłaty będzie 109zł.

 

Czy może mnie ktoś oświecić ? Czy faktycznie powinienem złożyć wcześniej wypowiedzenie ? Okres rozliczeniowy mam do 18każdego miesiąca, w/d harmonogramu dołączonego do umowy ostatnia płatność jest do 18 czerwca 2014. Według umowy którą posiadam czyli z cyfry plus jasno pisze że obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, a jak umowa przechodzi na czas nieokreślony to 3 miesięczny. Więc według mnie zachowałem wszelkie terminy.

 

Co powinienem zrobić? Dzwonić i wyjaśniać ? czy 1 lipca zanieść im dekoder i podziękować ? Tylko wtedy będą mnie ścigać za lipiec i sierpień ?

 

Ech już nigdy nie dam się wrobić w żadne cyfry, tv box i web tv za 20zł i niech się bujają kombinatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz płatność w czerwcu to umowa jest do końca czerwca, czyli dochowałeś terminu, przedzwoń i wyjaśnij. Zresztą jak jesteś jeszcze w Cyfrze to nawet jakbyś złożył w czerwcu to wypowiedzenie byłoby miesięczne, 3 miechy dopiero jeśli złożysz papier po zakończonej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...