Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Riddick1500 napisał:

Płać do końca umowy a potem ją rozwiąż. Ewentualnie rozwiąż ją od razu i zapłać karę. Innej opcji nie ma. Jak raz zaczniesz płacić za dek to już nie przestaniesz - z drobnymi wyjątkami (podobno) -czasem, baaaaardzo rzadko można było przeczytać, że przy przedłużeniu udawało się zdjąć opłatę za najem. Z tym, że to było kiedyś, nie wiem jak jest teraz. Inna inszość, że Ty masz flagowy dekoder za który na tą,ie napewno niezdejmą opłaty ;).

 

Tego się obawiałem... Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, maks27 napisał:

Grudniowy rachunek zapłaciłem w listopadzie, a dziś sms od NC+ przypominający o zapłaceniu rachunku.

Jestem od kilku lat w CP i taki sms przychodził tylko gdy nie zapłaciłem rachunku.

 

Widocznie nie wszystko zapłaciłeś, może jakiś poprzedni rachunek do zapłacenia? Lepiej to sobie sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat W dniu, kiedy dostałem ten SMS, po zalogowaniu do ICA miałem 2 złote nadpłaty, czyli saldo -2. Teraz zrobiłem przelew na styczeń i dlatego zdziwił mnie SMS przypominający o płatności. Zobaczę w styczniu, czy sytuacja się powtórzy, skoro już zapłacone.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W czwartek zostałem namówiony na HBO GO, ale jak się okazuje, działa to strasznie lipnie na dekoderze i stwierdziłem, że jednak zrezygnuję.

Ale taki zapis mam w umowie:    

Informujemy, że od zamówionej oferty przysługuje Państwu prawo do odstąpienia w terminie 14 dni.

Jeżeli wybrana oferta zostanie uruchomiona przed upływem 14 dni, w przypadku odstąpienia od zamówionej

oferty, zostaną naliczone koszty korzystania z oferty proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

W komplecie dokumentów otrzymali Państwo również informacje o stanie Państwa zgód na przetwarzanie

danych osobowych przez ITI Neovision S.A

 

To mogę spokojnie z tego zrezygnować, czy będę musiał bulić karę?

Edytowane przez Barti
Połączono wątek z wątkiem dotyczącym umów z nc+. Nie dublujemy wątków na forum. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacisz tylko za dni korzystania z usługi.

Nie napisałeś za ile to HBO GO wykupiłeś, więc załóżmy, że zdecydowałeś się na HBO GO w cenie 10 zł.

Korzystałeś przez 5 dni.

W okresie rozliczeniowym mamy 30 dni.

10/30 = 0,33 zł - opłata za jeden dzień korzystania z usługi

0,33 * 5 = 1,65 zł - tyle powinieneś zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pakiet Extra z Canal+. Od kilku dni na kanale 70, BBC FIRST, mam komunikat "Aktualnie nie posiadasz uprawnień do odbioru tego kanału". Dzwoniłem kilka razy na infolinię, ponawiali mi uprawnienia mówiąc, abym pozostawił dekoder na kanale 11. Ale to nic nie pomaga. Napisałem dziś wiadomość na kontakt w "Moje nc+".

Co mogę zyskać w takiej sytuacji? Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co masz na myśli przez "różnie"?

Jeżeli kwota, którą wpłacisz pokrywa w całości dwa rachunki to masz zapłacone całość. Jeżeli kwota jest mniejsza niż dwa osobne rachunki za usługi wówczas kwota była rozdzielana proporcjonalnie na dwie usługi co w praktyce oznacza, że na obydwu usługach masz niedopłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale kiedyś czytałem że występowały błędy w rozliczeniu wpłaty na poszczególne konta. Być może to było o konkurencyjnej platformie, nie pamiętam.

Na 1 umowie mam teraz nadpłatę 3 miesiące, na nowej umowie pierwszy termin płatności 18 luty, może po uruchomieniu "jednej wpłaty" nie przyjdzie rachunek na dekodery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za płatności elektroniczne za pomocą ICA jak najbardziej mogą doliczać dodatkową prowizję.

Dla porównania, tak samo jest też w Cyfrowym Polsacie, gdzie płacąc np. kartą płatniczą przez Internet za pomocą ICOK, również jest pobierana dodatkowa prowizja. Z tego, co kojarzę, też chyba 75 groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata (bez wcześniejszego kontaktu do mnie) wymienił sagemcoma dsi83 na wifiboxa w punkcie - miał za to płacić 2 zł/m-c (wcześniej był bezpłatny :/ ). Na rachunku za luty jest 2 zł, ale dodatkowo 20 zł za Pace (do stycznia był bezpłatny). O co tu chodzi?

Edytowane przez Luks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam pytanie.

Zapomnialem napisac wypowiedzenia umowy z nc+

Umowa byla zawarta przez internet na umowie nie mam daty podpisania a jedynie mam list przewozowy od kuriera sugerujący date nadania paczki na 7.02.2017

Zapomnialem napisac wypowiedzenie umowy ktore powinno byc zrobione na 30 dni przed koncem umowy.

 

Podpowiedzcie mi prodsze jaka teraz powinienem wpisac datę rezygnacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...