Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem taki plan, żeby wysłać im wypowiedzenie I zadzwonić w celach negocjacji nowej umowy (a wypowiedzenie dałoby mi lepszą pozycję w negocjacjach). Więc, jeżeli wyślę tą umowę jeszcze dzisiaj i wynegocjuje z nimi nową umowę jeszcze w sierpniu, to rozumiem, że za wrzesień nie zapłacę standardowej ceny ze starej umowy, tylko już cenę z nowej umowy?

Czy taki wzór umowy byłby odpowiedni w moim przypadku?

Moje dane                                                                                                          Miejscowość, data



                                                                                                           NC+
                                                                                                           02-100 Warszawa
                                                                                                           Skr. pocztowa nr 8




Rezygnacja z umowy o abonament


Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu ….....  i wnoszę o jej rozwiązanie z dniem 30.09.2016.



Z poważaniem

Edytowane przez Jerzykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa być może troszkę się skomplikowała. O ile zasadniczą umowę z nc+ mam z 04.08.2014 i trwa ona do 31.08.2016, to w dniu 10.12.2015 podpisałem jeszcze aneks do tej umowy, na włączenie kanałów Eleven:

 

http://i.imgur.com/DR5vnGU.jpg

Pytanie, co stanie się z tymi kanałami Eleven gdy rozwiążę tą zasadniczą umowę z nc+? Czy ten aneks również zostanie rozwiązany i nie będę mógł odbierać kanałów Eleven, czy też trzeba jakąś oddzielnie rozwiązywać umowę i aneks?

A jeżeli udałoby mi się wynegocjować dobrą cenę i nie rozwiązywałbym umowy, tylko podpisał nową, to ten aneks również przestaje wtedy obowiązywać, tak jak ta podstawowa umowa?

Edytowane przez Jerzykk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to pytanie. Przecież normalne, że jak rozwiążesz umowę to wyłączą Ci wszystkie kanały. Ten aneks to przecież taki załącznik, że włączają kanały Eleven na warunkach promocyjnych itd. Jeśli główna umowa zostanie rozwiązana to również każdy aneks do niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się domyślałem :)

Wracając jeszcze do tego 30 dniowego okresu "wypowiedzenia" (a nie całego miesiąca), to jeżeli umowa kończy mi się 31.08.2016 i wyślę rezygnację 25.08.2016, to w treści rezygnacji poprawnie będzie gdy napiszę: "...i wnoszę o jej rozwiązanie z dniem 30.09.2016"?

Czy może powinno być to 30 dni od dnia wysłania rezygnacji: "...i wnoszę o jej rozwiązanie z dniem 24.09.2016"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się domyślałem :)

 

Wracając jeszcze do tego 30 dniowego okresu "wypowiedzenia" (a nie całego miesiąca), to jeżeli umowa kończy mi się 31.08.2016 i wyślę rezygnację 25.08.2016, to w treści rezygnacji poprawnie będzie gdy napiszę: "...i wnoszę o jej rozwiązanie z dniem 30.09.2016"?

 

Czy może powinno być to 30 dni od dnia wysłania rezygnacji: "...i wnoszę o jej rozwiązanie z dniem 24.09.2016"?

Wypowiedzenie musi zostać złożone na 30 dni przed końcem umowy - wtedy zadziała na koniec okresu oznaczonego, więc ostatnim dniem w którym można złożyć rezygnację z umowy obowiązującej do dnia 31.08.2016 jest 1.08.2016, wypowiedzenie po tym terminie będzie skutkowało zastosowaniem trybu jednomiesięcznego po okresie oznaczonym - czyli umowa rozwiąże się po pełnym miesiącu następującym po dniu złożenia wypowiedzenia czyli 30.09.2016. Należy pamiętać, że zniżki na umowie obowiązują jedynie do końca okresu oznaczonego, po tym terminie opłaty naliczone będą zgodnie z cennikiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak umowa wydłuży się do do 30.09.2016 - w cenach standardowych bez zniżek i rabatów.
Tak na zdanie sprzętu masz 14 dni do 14.10.2016 potem system naliczy karę za nieterminowy zwrot sprzętu w wysokości 100zł (najczęściej jednak naliczenie to jest dokonywane na początku następnego miesiąca).
Sprzęt możesz oddać w dowolnym punkcie nc+ mającym uprawnienia serwisowe - są one oznaczone punkt_serwisowy.jpg na stronie nc+ - link do listy salonów nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z płatnością co miesiąc za kartę Cameleon kupioną na umowę z Cardsplitera? Czy nie naciągają was więcej do zapłacenia, jak trzeba płacić 60 zł/mies. [w przypadku oferty Extra] to normalnie płacicie 60 zł/mies., a pierwsze pół roku nic nie płacicie tak jak powinno być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na pakiet Comfort czy w trakcie trwania umowy mogę zmienić pakiet na Extra+ ?

Zadzwoń i spytaj :) Najtaniej pakiet Extra+ kosztuje 44,99 zł i trudno go uzyskać. Możesz też dobrać zamiast tego opcję dodatkową o nazwie "Dopełnienie do Extra+' w zobowiązaniu na 6 miesięcy w cenie 20 lub 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...