Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Pawel napisał:

Ale on cały czas myśli o opcji na kartę.Dekoder padnie to przestanie kartę ładować.Żadna strata.

A jest możliwość powrotu do doładowań po zakończeniu umowy ? Wydaje mi się, że nie ... Zresztą, chyba najszybciej można to sprawdzić na stronie doładowań https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/doladowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem ciągle użytkownikiem N, nie przeszedłem do nc+.. Mam świetną ofertę, za którą płacę grosze. Łącznie z kanałami Canal+.

Mój sprzęt to ciągle dekoder turbo z nagrywarką. Ma już dobrych kilka lat, zaczyna co jakiś czas się zawieszać. 

Z pomocy technicznej dostałem info, że nie wymienią mi dekodera na inny, że ewentualne serwisowanie bądź wymiana, ale na taki sam.

Wiem, że nc+, teraz platforma canal plus rezygnuje z tych starych urządzeń, ja nie jestem objęty tym programem. Jak to ugryźć?

Z oferty nie chcę rezygnować, na takich warunkach nowej nie dostanę. 

Nie chcę znaleźć sie w takiej sytuacji, że będę miał dobry abo, a nie będę miał sprzętu.

Canal plus działa - nie, bo nie. Dostaniesz nowy, jak zmienisz umowę.

Tyle, że sam nie mogę sobie kupić własnego sprzętu, jestem skazany na ten od operatora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek79

Jak masz ultraboxa 5800SX to w ramach serwisu dostaniesz turboboxa. Jak masz już turboboxa to dostaniesz też turboboxa w ramach wymian serwisowych. Platforma nie rezygnuje na chwilę obecną z tych sprzętów tak jak to napisałeś.

 

Chcesz coś nowszego musisz przejść na ofertę CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, lukimann napisał:

No cóż, jednak ustawienie rozdzielczości dekodera na 4K nie do końca było dobrym rozwiązaniem...

 

Czemu ? U Ciebie, az tak to słabo wygląda?

U mnie cały czas ustawiona rozdzielczość 2160 i na jakość na kanałach HD nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...