Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz konkretniej co to u Ciebie znaczy "zawarłem umowę na czas nieokreślony ze stałą ceną" bo zawrzeć jej nie mogłeś bo tylko umowy wcześniej podpisane przechodzą automatycznie na czas nieokreślony po zakończeniu okresu obowiązywania umowy bez Twojej reakcji (czyt. wypowiedzenia bądź przedłużenia) i z reguły te umowy są o parę złotych droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku albo i więcej mam umowę na czas nieokreślony. Wysłałem wtedy wypowiedzenie kończącej się umowy i konsultant z DUK zaproponował umowę na czas nieokreślony w cenie 88,99 zł i tak płaciłem od tamtego czasu. Dzisiaj raptem rachunek na 108, 99 i nie wiem o co chodzi... 

Sprawdziłem ICA i z jakiegoś powodu doliczyli 20 zł za multiroom...

Edytowane przez draven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie , jak to wygląda kiedy się zapłaci za bieżący miesiąc po terminie płatności. Czyli np. Jak zapłacę 25 Lipca za TV to od 18 - 25 Lipca będzie sygnał wyłączony? Czy tylko wyświetli mi się komunikat na ekranie telewizora , że muszę uregulować wpłatę. (PS. Wiem , że po terminie płatności mogą być naliczone odsetki) z góry Dziękuję za odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Konczy mi sie 2 letnia umowa z ncplus i zamierzam jej nie prsedluzac tylko przejsc na czas nieokreslony. W prognozie platnosci mam podane ze w piersszym miesiacu na czasie nieokreslonym bede placil o 4 zl wiecej. Czy ta cena (tzn. o 4 zl wieksza) bedzie mnie obowiazywala juz do konca swiata (zakladajac ze nie zrezygnuje z uslug ncplus), czy tez ncplus moze sobie dowolnie zwiekszac moj abonament co miesiac czy co drugi miesiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy regulamin określa maksymalny czas umowy nieokreślonej.Chyba nie ma takich zapisów. Oczywiście operator ma prawo podnosić ceny,Ty masz miesięczny okres wypowiedzenia, więc bez problemu możesz zrezygnować.Jeśli jednak i tak zamierzasz kontynuować współpracę w dłużej perspektywie bardziej korzystne jest mimo wszystko jej przedłużenie.Masz gwarancję stałej ceny,możliwość korzystania z promocji itd.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu przedłużyłem umowę z darmowym dekoderem Pace oraz usługą multiroom. Teraz w MOJE NC+ mam ofertę wynajmy dekodera ULTRABOX 4K za 15 zł. Oczywiście nie uczynię tego skoro obecnie mam dekoder za 0 zł. Czy w przypadku wymiany Pace na Ultrabox 4K obecna karta Cameleon pozostaje? MR obecnie to druga karta bez dekodera -czy konieczne będzie dobranie drugiego dekodera i połączenie LAN-em?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.08.2019 o 09:52, Krzysiek11:) napisał:

Z ultraBOX+ 4K dostaniesz Caymana. 

 

chyba ze posiadasz karty cameleon i wymienisz dekoder glowny na ten 4K ?

 

czy kanal ZestTV jest kanalem niegwarantowanym dostajac go w manpacku ? kwestia ewentualnego wypowiedzenia umowy na koniec roku

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...