Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie tez na poczatku nie mieli, ale w koncu znalezli, nie pozwola nikomu odejsc - chyba to prawda

Oj nie pozwolą !

Czytałem tą informację na stronie nc+ http://www.ncpluspytania.pl/ , i wynika z tego że mimo upływiu terminu rozwiązania umowy abonenci będa mogli do końca maja 2013 r. będą mogli wycofać wypowiedzenia.

Czy będą mogli ogladć za darmo swój pakiet przez maj aby się zastanowić - tego jednoznacznie nie napisali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj został jeszcze dzień na wypowiedzenie umowy z powodu wyłaczenai 13St. zastanawiając się nad wysłaniem jeszcze rezygnacji z tego powodu zadzwoniołem do BOK.

Pierwsze zapytałem, czy nie jest konsultantem wynajętym z innej firmy przez nc+ i okazło się że jest z C+ i bardzo inteligentny.

Wypowiedzenie moge złożyc do końca kwietnia lub dopiero od 1 lipca po wyłączeniu min CNN, CN i TCM.

Oferta to c+Platinium z HBO na 18m-cy śrenio 139 zł + 10 zł MR, dekoder HD cd dzierżawy za 0 zł.

Gościu powiedział że nie mają mozliwosci negocjacji poniżej oferty znajdującej się w sytemie, jezeli chce negocjować to tylko z działem utrzymania klienta, jezeli wypowedm umowę.

Zapytałem również o modne ostatnio oferty z dodatkami 6C+ i okazało sie że do np. uinverse, Silver czy Gold uzupełnienie pakietów C+ doadawane są na cały czas trwania nowej umowy z nc+ max 12 mc-, po tym okresie promocja jest automatycznie wyłączana.

 

Moja decyzja obecnie przeczekać boom, i jak się nic nie zmieni wypowiedziec umowe dopiero w lipcu lub nawet pod koniec okresu minimalnego w grudniu 2013r. jeżeli nic konkretnego wcześniej nie zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzis dzwonila konsultantka i namowila na universe+ +6xC+ + hbo na 6 miesiecy + multiroom 2 karty + pace 500gb umowa od 1. 05. na 12 miesiecy za 59 miesiecznie. Uprzedzam pytania - tak mialem umowe z tv.

 

Nie jestem w stanie zrozumieć tej logiki w DUK. Wypowiedzialem umowę z TV, do tej pory Pace z MR i opłaty ponad 180 pln. Sygnał wyłączony wczoraj powrócił wieczorem. Dzwonię do nich na obydwa znane mi numery czyli ogólna infolinia i warszawski DUK i na pierwszej ogólne info ze mam maj gratis i bedą się kontaktować a na drugiej Platyna z HBO i MR za 149. No ręce opadły, im dalej w las tym drożej. Już byłem dwa tygodnie temu przy platynie z powyższym za 99 pln ale chce upolowac ten pakiet universe, ale widzę ze nie pasuje do logiki przydzielenia tej oferty....podpowiedzcie, jak to zrobiliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam

 

Ciekawi mnie czy w nc+ jest w ogóle takie pojęcie jak okres karencji czyli okres przez jaki nie możemy podpisać nowej umowy po rezygnacji z ich usług a na ten moment raczej usług c+? Wie ktoś coś na ten temat?

O czymś takim było wcześniej na forum ( trzeba poszperać ) . Ludzie radzą sobie w ten sposób , że podpisują umowę na kogoś z rodziny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj otrzymałem z nc+ pismo potwierdzające rozwiązanie umowy z Cyfra, prośbę o zwrot karty oraz fakturę na 1 PLN za... Antenę satelitarną.

Zadzwoniłem na infolinię - rozmowa kosztuje więcej, ale niech tam- z pytaniem o co chodzi.

Dowiedziałem się że to faktura za antenę zainstalowaną przez Cyfrę w roku... 2001, za która teraz nauczyli opłatę.

Bo pan migrowal.

Powiedziałem, że już za nią zapłaciłem. To proszę okazać dowód.

Przyznam, że lekko mnie przytkalo.

Płaciłem elektronicznie, dowodów nikt tyle nie trzyma. A oni nie mają w systemie że zapłaciłem.

 

Jakie jeszcze opłaty zaczną wymuszać, może od abonentów Wizji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje powołać sie na artyk. 117-125 Kodeksu Cywilnego

 

§ 2. Po upływie terminu przedawnienia ten, przeciwko komu przysługuje roszczenie, może uchylić się od jego zaspokojenia, chyba że zrzeka się korzystania z zarzutu przedawnienia.

(w Twoim przypadku jest to 10 lat.)

 

i napisać im żeby Cię gdzieś cmoknęli, bezczelne buraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To jest roszczenie aktualne, ponieważ antenę C+ wynajmowała bezpłatnie na okres umowy a po jej zakończeniu/rozwiązaniu Abonent w umowie zobowiązywał się do uiszczenia opłaty w wysokości 1 zł . Jeśli więc rozwiązałeś umowę teraz to płacisz tą złotówkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...