Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Mam problem. Mój dziadek jest abonentem Canal+ i planował dołożyć sobie do obowiązującej umowy Multiroom, żeby móc oglądać tv w dwóch pomieszczeniach. Powiedział, że wszystko sam załatwi no i załatwił... Widzę, że zamiast Multiroom podpisał nową umowę na 2 lata na jakiś pakiet Entry z byle jakimi kanałami za 15 złotych... Umowa podpisana 27 grudnia w salonie. 

Moje pytanie: czy da się z tego wycofać bez żadnych kar umownych? Obawiam się, że skoro umowa była podpisana w salonie to teraz musi się męczyć z tą biedatelewizją za 15 złotych przez 2 lata. Proszę o podpowiedzi czy coś jeszcze da się z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rezygnuje całkowicie z tej umowy. Może ktoś się trafi do cesji, ale jak pytam, to wolą brać o wiele droższe umowy z tym samym zestawem w APS lub na infolini z wynalazkiem Dualbox i dyskiem 500. Smutne. Dobra oferta przepadnie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie no. Mam c+. Playboya nie liczę bo jest fikolkiem którego nigdy nie biorę pod uwagę. Są pojedyncze mecze, były na kanałach serwisowych viaplay ale teraz to usunęli. Umowę podpisałem niedawno wiec kara będzie duza a usunięcie kanału pozwala na zerwanie umowy beż kary.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto podpis Tapatalka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bober1 napisał(a):

Nie no. Mam c+. Playboya nie liczę bo jest fikolkiem którego nigdy nie biorę pod uwagę. Są pojedyncze mecze, były na kanałach serwisowych viaplay ale teraz to usunęli. Umowę podpisałem niedawno wiec kara będzie duza a usunięcie kanału pozwala na zerwanie umowy beż kary.

Ale co? Nie usunęli Ci żadnego kanału, bo to nie byky żadne kanały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich teori? Chcesz zrezygnować bo zabrali Ci z dekodera mecze, które były dodatkiem. 

Tak prędko nie zrezygnujesz z powodu wyłączenia jakiegoś kanału,  bo operator ma większość kanałów niegwarantowanych. Szukaj kogoś kto przejmie Twoja umowę,  choć myślę, że i tak nikogo nie znajdziesz.  Ja chce oddać umowę za 50 zł i nikt nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał(a):
Jakich teori? Chcesz zrezygnować bo zabrali Ci z dekodera mecze, które były dodatkiem. 
 

 

To jest 1 z powodów. Generalnie dużo mi nie pasuje ale nie o tym jest post. Bo post był o tym czy coś wyleciało albo czy ktoś wie czy coś wyleci w najbliższym czasie. Nie rozumiem czemu wypowiadają się osoby które nie odpowiadają konkretnie na pytania tylko nabijają sobie posty.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...