Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, robert451 napisał(a):

dzięki za info , czyli na dwa dni przed końcem umowy nie dzwonią z duk tylko naganiacze , poczekam do 1.12.2022 

To czekaj. Ja bym sam zadzwonił na nr z kierunkowym 12 i pogadał z DUK.

Może tak być,  że nie ma dla Ciebie tego czego oczekujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

słyszałem, że można wypowiedzieć umowę w związku z wycofaniem kanału Playboy gdy ma się go gwarantowanego. Osobiście nie mam aktywnego tego pakietu ale na umowie w rozdziale VI p.2 mam.....Przyjmuję do wiadomości, iż kanały ..............(nie mam tu wpisanego Playboy-a)

cyt...."są świadczone promocyjnie, a ich udostępnienie i wycofanie nie będzie wymagało poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie będzie stanowiło zmiany warunków Umowy"

Moje pytanie, czy mogę w związku z tym wypowiedzieć umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli przy podpisywaniu umowy nie był świadczony jako promocyjny to mogę w każdej chwili go włączyć, np. dzisiaj. Przecież mi gwarantowali też ten kanał.

Jest gdzieś na umowie  lista gwarantowanych kanałów?

Edytowane przez Mako
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Niech wypowiadają, zostanie naliczona kara umowna i tyle będzie w temacie. Trzeba mieć aktywny kanał w obecnej ofercie i mieć zapis, że był gwarantowany, wtedy stanowi to podstawę do rozwiązania umowy bez naliczania kary umownej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem to się opłaca ale trzeba wiedzieć kiedy, ja podpisując pierwszą umowę z canal+ uciekłem z polsatu na 6 miesięcy przed końcem bo wyrzucili kanał którego ani razu nie włączyłem a który był gwarantowany w mojej umowie i podpisałem świąteczną ofertę canal+ wtedy jeszcze dawali 6 miesięcy po 49zł. 

Jak wypada kanał gwarantowany to trzeba sprawdzić dwie rzeczy
1. Czy uda się wynegocjować coś lepszego u obecnego operatora na nowym aneksie. 
2. Czy opłaca się przejść do innego operatora jako nowy klient. 

Ale większość ludzi tego nie sprawdza i wypowiadają "bo mogą" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy ktoś mógłby, tak w oparciu o własne doświadczenie, "pochwalić" się, co zaproponowano mu w związku z przesłanym wypowiedzeniem? Jaką "cudowną" ofertę dostał w ramach rekompensaty za usunięcie Playboy TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...