Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mako, nie przejmuj się w CP jest jeszcze śmieszniej, bo cokolwiek byś nie reklamował, to przesyłają pisemne potwierdzenie przyjęcia reklamacji dekodera :shock:

 

Mają w ITI bałagan, ale to o nich dobrze nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko dzisiaj ojciec poszedł wymienic dekoder n-ki bo wysiadł miał umowe do stycznia koleś wcisnoł mu nowa umowe z nc+ pakiet universe+ na 18 miesiecy podłaczyłem mu ten dekoder jest ekran aktywacyjny ponizej sila jakoś sygnału i nadal nic sie nie dzieje juz od godziny tak dzwonił tam ojciec zapytac jak długo trzeba czekac koleś powiedział ze za 2-3 godziny powinno działac bo normalnie to sie czeka 24 h troche go chyba pogieło ? ja przy przejsciu z cyfry do nc+ czekałem 15 minut i juz wszystko smigało więc jak to jest koles ze zwyklego sklepu chyba nawet nie ma jak przesłac uprawnień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem tam teraz koleś mi powiedział ze mi nie moze tego aktywowac ręcznie ze mam czekac 24 h jezeli po tym czasie sie nie aktywuje wtedy dopiero zrobi mi to ręcznie dla mnie to jest chore kiedyś mi koleś z cyfry aktywował przez to całe centrum abonenta a nie idzie zadzwonić gdzieś indziej? ten koles nawet nie pytał o numer abonenta nic odrazu ze sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie,

 

Jestem abonentem nc+ od sierpnia. Wzialem pakiet Universe+ i HBO. Place 84 zl. Dostalem rowniez C+ Family do 2 miesiecy gratis. Wszystko byloby OK, gdyby nie fakt, ze wczoraj dostalem rachunek z nc+ na kwote 104 zl. Wpisali w rachunek C+ Silver (40 zl - 20 zl rabatu = 20 zl). Troche [beep]ko to zrobili, bowiem nie potrzebuje C+, a oni i tak doliczyli sobie to do rachunku.

 

Czy da sie to odkrecic, czy musze im te 20 zl wiecej doplacic przynajmniej w tym miesiacu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuję jak wygląda cesja w ncplus, bo to że jest możliwa już wiem od nich samych. Gdybym znalazł kogoś chętnego na full extra na 12 miesięcy za 99 zł gdzieś z Polski to czy moglibyśmy to dobrze załątwić korespondencyjnie ? Myślełem o tym, że ja wypełniam dokument cesji, podpisuję i wysyłam do zainteresowanego, który również podpisuje i z dokumentami idzie do salonu. Oni potwierdzają u mnie telefonicznie wszystko i gra gitara. Tak bym chciał, żeby było. Dekoder i kartę wysyłam wtedy kurierem do nowego abonenta czy zdaję u siebie w salonie i on otrzymuje od nich sprzęt ? Chcę się zrzec abonamentu na kogoś, a u mnie w małej miejscowości może być ciężko kogoś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się pojawi...płaciłem dopiero dwa rachunki przez pocztę..pierwszy pokazał się w TV 18 września z terminem do 25 września ( zapłaciłem 19 września ) --- 25 pokazało się przypomnienie że mija termin zapłaty , a tym którzy już wpłacili dziękują i w październiku podobnie ...płatność pokazała się 17 października ...termin do 24 , ( wpłaciłem 21 ) no i ogólny komunikat ukazał się 24 października że przypominają i dziękują ..... nawet biorąc pod uwagę że poczta ma czas 3 dni na dokonanie przelewu to w pierwszym rachunku NC+ miało dość czasu aby płatność zaksięgować a ogólny komunikat chyba tak czy tak będzie wysyłany do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie liczy się data wpływu środków na rachunek NC+ a z terminowością poczty to różnie bywa. Rachunek zanim pojawi się na dekoderze to wcześniej jest widoczny po zalogowaniu się do ICA.

 

Niezależnie od tego za krótkie poślizgi chyba jeszcze nikomu nic nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...