Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@user19 co masz na myśli pisząc do mojej informacji? Jeżeli dostałeś w końcu potwierdzenie warunków migracji czy też aneks to nic tylko się cieszyć, iż operator wywiązuje się z obowiązków wobec abonentów-podobno lepiej późno niż wcale ;-) Nie bardzo wiem po co dzwoniłeś w tej sprawie? Jeżeli w maju migrowałeś na pakiet Silver+ to chyba naturalnym jest, że do pełnej paczki Canal+ brakuje 4 kanałów,bo już w promocji Silver masz Canal+Family i Family2 a pozostałe 4 to opcja Canal+Film&Premiere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem - dowiedziałem się o możliwej podwyżce NetVOD do pakietu Silver i aktywowałem za 1.99 zł. A dzwoniłem też dlatego, że dostałem ponownie warunki, przeredagowane - i to nie jest chyba normalna praktyka w NC+. Niektórzy czekają na potwierdzenie od maja, ja dostałem już drugi raz. Jako ciekawostkę mogę podać, że na ich stronie internetowej są nieco inne warunki niż moje otrzymane w lipcu /na umowę od 1 maja/ i te obecnie.

Jestem więc w posiadaniu 3 wersji warunków co świadczy o rozgardiaszu w firmie.

Niewiele się one różnią - i pytanie prawne, które są tak naprawdę obowiązujące dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec - ta informacja nie jest zmyślona.

Na moje marudzenie jeden z konsultantów zaproponował mi od ręki zmianę umowy mimo, że kończy się ona w kwietniu 2014r.

Miałem dostać Golda za 20 zł więcej niż mam, a w nim mieć bez dopłat Sundance i po aktywowaniu NetVOD podstawowy - HBO OD za darmo na cały nowy okres umowy.

HBO też miał zostawić za 0 zł tylko zabrać Cinemaxa/został już tylko miesiąc za 0 zł/.

Teraz płacę 84.00 zł + 1.99 zł z multiromem std, HBO i Cinemax/już 1 mies./ a HBO OD proponowano do tego pakietu za 10 zł.

Aktywowałem tylko NetVOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużyłem 31 lipca na pakiet silver (69zł) + 6xC+ + MR(0zł) + 2x PVR PACE (20zł) w sumie za 89zł na 18 miesięcy.

Dzisiaj dostałem umowę i jest mowa o silver i o MR i PRV i że na 18mc ale nie ma słowa o dodatkowych C+ ??

W ica mam tak:

PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM PVR (MULTIROOM)

NAJEM ULTRABOX+

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

MULTIROOM STANDARD

 

Standardowo tak wysyłają ? czy tylko mi czegoś nie dosłal, boję się aby po jakimś czasie nie wyłączyli mi tych C+ bo w umowie nie mam o tym ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kończy mi się umowa w cyfrze + i mam zamiar przedłużyć ofertę w nc+ Chciałbym obniżyć swój pakiet gdyż płace teraz coś 170zł a oglądam 1/3 programów Dzwoniłem do nc+ i babka na infolinii powiedziała że mogę obniżyć do takiego i takiego pakietu + hbo i cinemax-y za 165zł miesięcznie i nie ma niższej opcji dla mnie w tym momencie.Dlaczego tak jest.Ja chciałbym obnizyć to jakiegoś pakietu za ok 100zł gdyż hbo i tak nie oglądam cinemaxy tez sporadycznie.sportu w ogóle... czy jedynym wyjściem jest rezygnacja i kupno nc+ od nowa na inne nazwisko np żony lub siostry np pakietu za 99zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy złożyć wypowiedzenie i negocjować warunki przedłużenia. Nie ma się co oszukiwać-im więcej się płaciło tym większe problemy stwarzają jeżeli klient chce mocno obniżyć abonament. Pierwsze propozycje będą kiepskie i dopiero przed końcem umowy zaproponują coś sensownego-cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hudy8, coś Ty. :) Jedynym remedium jest wysłanie wypowiedzenia (do kiedy masz w ogóle umowę?) i oczekiwanie na telefony od Działu Utrzymania Klienta (mogą dać dużo lepsze oferty niż infolinia).

 

Prześledź ten temat: viewtopic.php?f=174&t=30988&p=861384#p861384

 

Ale jak napisałem. Bez wysłania wypowiedzenia nie masz co marzyć o lepszej ofercie.

 

Edit: O, Kibo mnie uprzedził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kończy mi się umowa w cyfrze + i mam zamiar przedłużyć ofertę w nc+ Chciałbym obniżyć swój pakiet gdyż płace teraz coś 170zł a oglądam 1/3 programów Dzwoniłem do nc+ i babka na infolinii powiedziała że mogę obniżyć do takiego i takiego pakietu + hbo i cinemax-y za 165zł miesięcznie i nie ma niższej opcji dla mnie w tym momencie.Dlaczego tak jest.Ja chciałbym obnizyć to jakiegoś pakietu za ok 100zł gdyż hbo i tak nie oglądam cinemaxy tez sporadycznie.sportu w ogóle... czy jedynym wyjściem jest rezygnacja i kupno nc+ od nowa na inne nazwisko np żony lub siostry np pakietu za 99zł??

Umowa kończy sie w październiku czy listopadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, chcę wypowiedzieć umowę, która kończy się 30 listopada, podpisana z Cyfrą, rozumiem że mimo iż nie migrowałem do nc+ to wypowiedzenie mam zaadresować na NC+, Skr. pocztowa nr 8, 02-100 Warszawa, tak? I standardowo, jedno zdanie w treści wypowiedzenia? Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...