Skocz do zawartości
Rasheed

nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

Rekomendowane odpowiedzi

Można. Ja tak zrobiłem i git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam też taki dylemat. W Październiku robić będą mi elewację bloku i jestem ciekaw, czy na czas remontu mogę zawiesić abonament?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi kiedyś zawieszono usługę :wink: Ale to była Cyfra+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdź w spamie, tam moje wszystkie umowy trafiały, a przychodziły zaraz po rozmowie telefonicznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam umowę, która jest na wypowiedzeniu. Dziś odbyłem rozmowę z konsultantem na mocy której wysłał mi warunki przedłużenia umowy. Jeśli w terminie 7 dni zaakceptuje warunki przedstawione w mailu umowa zostanie przedłużona o kolejne 24 miesiące. Pytanie: co się stanie gdy nie kliknę w mailu akceptacji tychże warunków w ciągu 7 dni? Obecna umowa powróci do warunków jakie miałem przed złożeniem wypowiedzenia? Jeśli tak, to czy zmuszony będę złożyć powtórnie wypowiedzenie umowy w APS nc+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wysłaniu nowej oferty na @ do akceptacji, złożone wypowiedzenie anuluj się. Tak więc jeśli nie zaakceptujesz tej umowy, to musisz złożyć nowe wypowiedzenie. Inaczej przejdzie na czas nieokreślony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na dzień dobry mam wałek. Przedłużona umowa leci od 1.09, w prognozie płatności na wrzesień jest 51,50 (26,50 + 25) zamiast 47,50 (22,50 + 25). Na czacie kobitka mi napisała, abym pisał rekamacje bo faktycznie jest coś źle (51,50 powinno być ale w 2020 roku). Sprawdźcie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecna umowa: 2 cameleony i Pace na stanie. Czy jest możliwość wymiany Pace z cameleonem na moduł CI+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie szybkie pytanie dla upewnienia się. Czy jeśli w umowie mam, że w ramach promocji Mistrzowska Piłka otrzymuję dostęp do kanałów Polsat Sport Premium 1 i 2, to dostęp do kanałów Polsat Sport Premium 3-6 będę miał również w momencie kiedy te będą włączane?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość zrezygnowania z jakiejś opcji dodatkowej przed terminem na jaki była zadeklarowana? Powiedzmy mam umowę do końca przyszłego roku i do tej umowy dobrałem sobie powiedzmy opcję HBO GO która pierwotnie zakończyć się powinna również z końcem umowy. Rozumiem, że rezygnując teraz zmuszony jestem zapłacić karę za odłączenie tej opcji. Czy ktoś przerabiał już taki temat? Dzwoniłem do nc+ i konsul się uparł że nie może mi odłączyć takiej opcji bo ja zadeklarowałem ją do końca umowy. Czy gość ma rację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej ma gość rację. Ja tak próbowałem w trakcie trwania umowy odłączyć MMP i nie udało mi się bo zadeklarowałem się że włączam go do końca trwania umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ozzy666 a jak to się ma do zapisu regulaminu w rozdziale IX Rozwiązanie umowy w punkcie 6 czytamy:

Cytat
W  przypadku  przedterminowej  rezygnacji  przez  Abonenta  z usług  z Okresem  gwarantowanego  korzystania,  gdy  z udostępnieniem  przedmiotowych  usług  związane  było  przyznanie  Abonentowi  ulgi  lub w  przypadku  przedterminowej  Dezaktywacji  przez  Dostawcę  usług  przedmiotowych  usług  z przyczyn określonych  w  Umowie,  Regulaminie,  Cenniku,  Szczegółowych  Warunkach,  Warunkach  Promocji,  uzasadniających  wcześniejszą  Dezaktywację,  a leżących  po stronie  Abonenta,  Dostawca  usług  ma prawo żądać od Abonenta kary w wysokości udzielonej Abonentowi ulgi pomniejszonej o proporcjonalną wartość ulgi za okres świadczenia usług od dnia rozpoczęcia korzystania z usług z
Okresem gwarantowanego korzystania do dnia Dezaktywacji usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi