Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Cobra mam dokładnie to samo. Na moje zapytanie o płatności otrzymałem mail'a, że w kwietniu płace na stary rachunek i dopiero w maju na nowe konto. Dzisiaj rano poszedł przelew na konto, na które do tej pory płaciłem a dzisiaj po południu info w ICA, że mam zapłacić jednak na nowy rachunek. Wysłałem pismo o przeksięgowanie tej wpłaty podając stary rachunek i nowy, tak mi poradzili w dziale finansowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem informację że moja migracja planowana jest na dzień 30 kwietnia (dodam że papiery podpisywałem 28 marca i od tego dnia odbieram już nc+ na nowym sprzęcie) i w związku z tym obowiązuję mnie jeszcze umowa z cyfrą w której sygnał już wyłączyli. Mimo to poczekam z płatnościami jeszcze około tygodnia żeby uniknąć sytuacji opisanych powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam wyodrębniony wątek dla abonentów posiadajacych umowy Cyfry+ z prezentami min. TV czy konsole PS3, dla wszystkich którzy mieli lub mają takie umowy i już zmigrowali lub będą migrować do NC+.

 

Rozpocznę jako pierwszy: pakiet C+Superpremium HBO (137 zł) MR C+ (20 zł) Philips HD darmowa dzierżawa, drugi Sagemcom własność - całośc 157 zł.

Bez wypowiedzenia propozycje w pierwszym tygodniu po starcie nc+

1/ propozycjja nc+ telefonicznie,All Inclusive+ za 179 zł za wszystkoz MR i dekoderem na 18 mcy.

2/ propozycja APS C+Platinium HBO, pierwsze 9 m-cy 129 zł, drugie 9 m-cy po 149 zł oraz dodatkow 10 zł MR cyfry+ i Ozł posiadany dekoder przez 18 m-cy umowy.

W ostatnim tygodniu nic sie nie zmieniło, tylko dodatkowo można otrzymać c+Platinium przez konsultanata telefonicznie w cenie j/w, a konsultant informuje że obecnie brak jest konkretnych propozycji migracyjnych dla takich umów, a posiadaja tylko sztywne pakiety w kwotach nie mniejszych jak sa obecnie w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie taki sam pakiet jak Ty z TV i oplatami, tez miałem podobne oferty, teraz juz doszlismy do propozycji Platinum bez HBO z MR i Pace za 109 pln na 12 miesiecy. Wyslalem wypowiedzenie i zakladam ze z tej ceny tez zejde, do konca kwietnia nie zostalo duzo, proponuje Ci podejsc do punktu NC+ zlozyc wypowiedzenie z tytulu zmiany oferty programowej, bedziesz mial inna sytuacje w rozmowach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie podałem że umowa jest do końca roku, a dokładnie jeszzce do 31-01-2014r.

Wypowiedzenie planuje dopiero wysłać po wyłączeniu kanałow CNN, TCM czy CN od 1 lipca 2013r., ponieważ jeszcze chciałem spokojnie ogladac Sport do końca czerwca w Canal+, jesli nie zaproponują jakiejś rozsądnej cenowej migracji bez HBO, bez Vodu i innych zbędnych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mialem umowe na 26 miesiecy do konca lutego 2014 z telewizorem 3D,placilem 137zl+20zl mr.Przeszedlem do nc+umowa na 18miesiecy do konca roku 159zl pozniej 179zl wsumie 3062zl na 18 miesiecy,czyli dzielac to na 18 miesiecy wychodzi srednio 170zl na miesiac.Ja jeszcze mialem dokupiony pakiet cinemax hd i filmbox hd,placilem 182zl,gdybym dokupil paczke XXXwyszlo by grubo ponad 200zl.Mysle ze tylko nam tzn.tym co dostali tv lub jakis inny gadzet wyszlo w miare ok przejscie do nc+bo za podobny abonament mamy sporo wiecej kanalow.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie, ten kto mial umowe z tv/ ps3 i przeszedl do nc za podobny abonament to niezle przeplaca. Przeciez to jest tak jak w telefonii komorkowej. Dostajesz telefon - placisz wyzszy abonament. Nie bierzesz telefonu - masz nizszy abonament. Nc+ nie daje nic a kosi tych z gadzetami az milo. Na moim przykladzie ( tv 3d) : ich propozycja to platinium mr pace - 99zl lub z hbo 129zl. Bylbym nienormalny gdybym sie zgodzil na przeplacanie odpowiednio 40 / 70 zl na.miesiac

 

 

 

dodam ze oczywiscie wypowiedzenie wyslane chociaz ze strony tych cwaniakow zadnej informacji o wylaczeniu kanalow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj umowa superpremium + PS3 + pace 500gb + multiroom = 167zł (umowa z gadżetem na 26 miesięcy zawarta 11.2011). Wypowiedzenie wysłane na początku kwietnia. Dzisiaj trzeci telefon i oferta, którą przyjąłem:

 

Platinum + pace 500gb + multiroom + hbo (6 miesięcy gratis) = 99 zł / umowa na 12 m-c.

 

Uważam, że oferta bez rewelacji ale nie spotkałem aby ktoś z gadżetem wynegocjował coś lepszego.

Bez wypowiedzenia musiałbym zapłacić do końca umowy 1670zł, tutaj wychodzi 1188zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem superpremium + HBO + TV + dekoder sagem umowa do lutego 2014r za 137 PLN po migracji bez wypowiedzenia umowy dostałem platinum + HBO na 12 m-cy + Filmbox + cinemax do grudnia 2013r oraz turboboxa 0 PLN za 129 PLN. W sumie zaoszczedziłem miesiecznie 8 PLN i jeszcze filmboxy i cinemaxy oraz vody mam a wczesniej nie miałem. Jak dla mnie opłacało się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci nalicza kare jak zerwiesz umowe za ps3 ja mialbym kare za xbvoxa ale normalnie mam umowe do listopada.

Mozesz ewentualnie przejsc do nc+ ale na najwyzszy pakiet chyba z tego co ja wiem. Musisz do nich zadzwonic i ci dokladniej powiedza co i jak.

Odnosnie kary (867 zł do 13 -tu m-cy i 408 zł od 14-ego m-ca.) jest to dokładnie opisane w Regulaminie Akcji dotyczacej umowy z TV, i tam w punkcie 2 jest napisane "W przypadku rozwiązania Umowy z winy Abonenta przed upływem Okresu Minimalnego,.."

Wyraźnie jest napisane Z WINY Abonenta!, oznacza to że rozwiazanie umowy zgodnie z art. 7 § 1 Regulaminu Umowy nie pociaga za sobą dodatkowej kary, jak równiez nie ma kary umownej (299 zł) o której mowa w pkt 6 wspomnianego Regulaminu Akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam C+ HBO SUPERPREMIUM za 168zł z PS3 z samą kartą do stycznia 2014 ale przez usunięcie kanałów do końca kwietnia (30.04.2013) . Brak słów na te nc+ proponują mi pakiet który ponoć już nie istnieje a mianowicie All Inclusive+ w cenie 179zł , przecież obecnie najwyższy pakiet to Platinum+ w cenie 119zł + ew.jakiś rabat od tej ceny , wiec to chyba w nim powinna być full oferta prawda ? to jakaś paranoja , brak mi słów podziękowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam C+ HBO SUPERPREMIUM za 168zł z PS3 z samą kartą do stycznia 2014 ale przez usunięcie kanałów do końca kwietnia (30.04.2013) . Brak słów na te nc+ proponują mi pakiet który ponoć już nie istnieje a mianowicie All Inclusive+ w cenie 179zł , przecież obecnie najwyższy pakiet to Platinum+ w cenie 119zł + ew.jakiś rabat od tej ceny , wiec to chyba w nim powinna być full oferta prawda ? to jakaś paranoja , brak mi słów podziękowałem .

All Inclusive istnieje tylko dla migrujących abonentów z C+ lub n-ki, tak mi oświadczył telefonicznie konsultant.

Co do C+Platinium to zobacz co oferuja w APS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Superpremium + Multiroom + Sagemcom + TV3D do 31.01.2014 za 157pln

Wypowiedzenie wysłane,migracja na :

Platynę + Multiroom + Sagemcom za 99pln na 12 miesiecy.

 

O karach za TV i konsolę nie ma mowy jeśli było wysłane wypowiedzenie w związku z likwidacją kanałów gwarantowanych w umowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...