Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie pocisneli. :-D

 

Przy abonamencie 130 zł pakiet superpremium nie płaci się nawet dzierżawy za ten dekoder. Przy niższych opłatach 15 zł dzierżawa miesięczna i aktywacja 99. Do tego dodatkowy dekoder do MR aktywacja 49 i opłatą za miesiąc 10zł za MR. Coś w tym stylu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Obecnie posiadam Comfort z kartą Cameleon.

 

Przedłużyłem w lipcu telefonicznie umowę o 24 miesiące - pakiet Comfort + zgodziłem się na najem mediaboxa (5 zł) + MR Standard z WifiBox za 10 zl. Konsultant poinformował mnie, że do końca miesiąca muszę odebrać sprzęt.

 

Pytanie - co się stanie jak nie odbiorę dekoderów? W prognozie na następne miesiące na "Moje nc+" mam obecnie widoczną opłatę jedynie za pakiet comfort - nie są ujęte dekodery. Może będzie działać dalej cameleon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli masz upoważnienie od notariusza to tak :). Innymi słowy jeśli to upoważnienie pisemne od osoby w imieniu której chcesz negocjować może być z tym problem w APS. W sumie wszystko zależy od nich. Ja np. miałem problem że złożeniem wypowiedzenia, pomimo, że miałem dowód osobisty osoby na którą jest umowa - nazwisko to samo co moje, nawet adres zamieszkania, ale właściciel umowy to nie ja. Dobrze, że szef mnie znał, to przyjęli. Inaczej pewnie nie było by szans ;).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz upoważnienie od notariusza to tak :). Innymi słowy jeśli to upoważnienie pisemne od osoby w imieniu której chcesz negocjować może być z tym problem w APS. W sumie wszystko zależy od nich. Ja np. miałem problem że złożeniem wypowiedzenia, pomimo, że miałem dowód osobisty osoby na którą jest umowa - nazwisko to samo co moje, nawet adres zamieszkania, ale właściciel umowy to nie ja. Dobrze, że szef mnie znał, to przyjęli. Inaczej pewnie nie było by szans ;).

 

Upoważnienie wcale nie musi być notarialne, musi na nim się znajdować:

- nr abonenta

- imię(imiona) i nazwisko(a) abonenta

- PESEL lub nr i seria dokumentu (Dowodu osobistego) abonenta

- oświadczenie abonenta o udzielonym pełnomocnictwie i w jakim zakresie oraz do kiedy obowiązuje

- własnoręczny czytelny podpis abonenta

-imię(imiona) i nazwisko(a) pełnomocnika

- PESEL lub nr i seria dokumentu (Dowodu osobistego) pełnomocnika

- data i miejsce udzielenia pełnomocnictwa

 

Jeżeli termin obowiązywania pełnomocnictwa nie ma daty to oznacza, że jest ważne do odwołania lub jest udzielone do konkretnej jednej czynności (np. wymiany dekodera).

 

Posługiwanie się dowodem osobistym osoby trzeciej - jak wyżej (czyt. @swojadroga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Panowie ja wam napisałem co chcieli w APS. Natomiast co do prawa to nie musicie mnie pouczać - coś tam o nim wiem z racji wykonywanego zawodu i skończonych studiów. Poza tym posługiwanie się w jaki sposób Panowie? Wasza nadinterpretacja jest wielka :D. Ukradłem dowód mojej mamie i chciałem oszukać NC+ :P. A tak poważnie dowód osobisty był przedłożony wraz z moim na potwierdzenie danych upoważnienia (i na to paragrafów mi nie znajdziecie, szczegolnie, że właściciel dowodu o wszystkim wiedział :) )a upoważnienie zostało napisane mniej więcej tak jak @Roberttosat to napisał. W APS powiedzieli, że wytyczne to upoważnienie napisane przez notariusza. Aczkolwiek mogli pierniczyć głupoty :) I w to jestem wstanie uwierzyć. Kiedyś takie upoważnienie wystarczało, teraz, ostatnim razem zaczęli robić problemy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej strach się bać o przyszłość narodu...

 

Art. 275. Posługiwanie się cudzym dokumentem tożsamości

§ 1. Kto posługuje się dokumentem stwierdzającym tożsamość innej osoby albo jej prawa majątkowe lub dokument taki kradnie lub go przywłaszcza,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga i do czego pijesz lub innymi słowy o co Ci chodzi :)?

 

Ok odpowiedziałeś poniekąd, z tym, że nie znasz sytuacji :). Czy mam tu dokładnie pisać dlaczego miałem dowód mamy, dlaczego ja składałem wypowiedzenie i tak dalej :). To są prywatne sprawy/problemy. Powiem Ci tyle - z racji tego, że spotkałem się już z różnymi żądaniami gdy reprezentowałem mamę w różnych sprawach, mam zawsze (gdy ją reprezentuję)jej dowód osobisty (za jej przyzwoleniem i wiedzą) wraz z moim na potwierdzenie danych (i tylko potwierdzenie danych) w razie różnych widzimisię. I często wiem, że są to głupie i nieuzasadnione widzimisię, ale łatwiej i szybciej jest mi je spełnić, niż użerać się z paniusią z okienka :).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jakby pracownik punktu nc+ był bardziej świadomy, to miałbyś przynajmniej mało przyjemne spotkanie z funkcjonariuszami w niebieskich mundurkach.

A kiedy jesteś rzekomo wykształcony w okolicach prawa, to tym bardziej powinieneś mieć świadomość konsekwencji czynu. I powinieneś wiedzieć, że mając upoważnienie abonenta, to oprócz przedstawienia upowaznienia, przedstawiasz swój dowód osobisty. Tylko swój.

Były już historie członków rodziny, czyniących jak Ty z dowodem osobistym i nie mają miłych wspomnień.

Tyle w kwestii posługiwania się dowodem osobistym osoby trzeciej. Bo to nie forum prawnicze, ale kwestia na pewno wymaga nawet tutaj wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem ich żeby wysłali mi na inny adres  e mailowy tam doszedł  dokładnie na Gmail.com na Interie.pl nie chciał dojść. Szkoda tylko ,że za ostatni miesiąc będę musiał zapłacić jeszcze starą cenę. Podam szczegóły w innym wątku.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...