Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest w ogóle sens Canal+ VOD w SD skoro można filmy nagrać i o dowolnej porze obejrzeć w HD z C+ ?

O dowolnej porze mówisz? Ciekawe. To chyba w VOD można właśnie obejrzeć filmy o dowolnej porze.

;)

 

Jak nagrasz to tym bardziej możesz oglądać o dowolnej porze. Ja używam VOD Canalu jako reklamy ;-) Oglądam zwiastuny i ja mi coś się spodoba to nagrywam. Więc po co płacić ??? Osobiście uważam, że VOD Canalu powinien być darmowy dla tych co mają wykupiony Canal+. Nie widzę sensu płacić za to samo dwa razy. No chyba, że ktoś śpi na kasie i nie liczy się na co wydaje ;-)

 

P.S. Jeszcze rozumiem sens opłaty za HBO GO, bo tu płacimy za możliwość oglądania nie tylko w domu przez dekoder ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nowy dekoder z dyskiem i za bardzo nie orientuje się w funkcjonowaniu opcji VOD

O ile w przypadku premier, wiadomo jako to działa bo jest cena za film i czas na obejrzenie ( po kupieniu on od razu się odtwarza czy pierw się musi ściągnąć ? )

Nie wiem natomiast jak działa canal+vod, nie mam wykupionej tej opcji, ale po wciśnięciu przycisku na pilocie widzę jakie filmy zawiera i ich zwiastuny, gdy klikam na dany film to nie ma komunikatu kup "FILM" tylko zamów "KOLEKCJE" czyli co ?? nie da się nabić jednego filmu tylko trzeba wszystkie z C+VOD ?? Ale nie jest tam napisane ile to kosztuje tylko "zamówienie z obowiązkiem zapłaty". Ile mam czasu na obejrzenie jak to sobie zamówię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można ściągać konkretnych pozycji - a dekoder pobierze, tylko te pozycje, które są obecnie nadawane - często materiały są dosyłane ponownie po kilku dniach, ale może się tak zdarzyć, że części pozycji (już nie dystrybuowanych) dekoder nie pobierze, będzie natomiast ściągał wszystkie nowe materiały (jeśli dekoder będzie na noc pozostawał w stanie czuwania i nie będzie zaplanowanych nagrań przez użytkownika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...