Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam pytanie do Was. Posiadam od dzisiaj dekoder Pace PVR 500 GB a mój pakiet to CANAL+ PLATINUM i teraz chciałbym się dowiedzieć, czy na tym dekoderze mam w ogóle możliwość korzystania z tych dodatków jak np. właśnie CANAL+ VOD czy Seriale+ ?

I drugie moje pytanie, czy jeśli wymieniłem dziś ten dekoder, i jest już na nim napis nc+ to mam się martwić, że grzebali coś w nim już i tak jak wcześniej splitter SmartWi działał na tym dekoderze, tak teraz może nie zadziałać? Czy jednak oni nic w środku tych dekoderów Pace nie zmieniali ?

 

Pytam o to wszystko, ponieważ póki co jestem na wyjeździe i nie mam możliwości przetestowania już tego wszystkiego a ciekawość mnie zżera :)

 

Dzięki z góry za odpowiedzi, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy może mi ktoś mi wyjaśnić jaki jest sens i logika prowadzenia usługi pod dumną nazwą Canal+ VOD?

 

Usługa ta zawiera TYLKO I WYŁĄCZNIE filmy które oferowane są na poszczególnych Canal +. Filmy w tym serwisie są WYŁACZNIE w jakości SD!!

 

Po co oferować filmy w gorszej jakości abonentowi , który ma możliwość obejrzenia ich w HD?

Każdy kto ma dostęp do Canal+ VOD musi mieć dekoder PVR z dostępem do Canal + HD, więc może spokojnie wszystkie te filmy (z C+VOD) nagrać sobie w nieporównywalnie lepszej jakości!!!

 

Po co zawalać dysk takimi absurdalnymi usługami!

 

Gdzie tu sens i logika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje takie dzialanie nie ma wg. mnie wiekszego sensu, poza jednym. "Wyjecie" z klienta NC+ dodatkowych pieniedzy. A jak powszechnie wiadomo operatorzy telewizji SAT oraz kablowej nie naleza do instytucji non profit. Ot i cale wg. mnie wytlumaczenie sensu istnienia uslugi VOD+ , bo jezeli ktos przegabi film w normalnym terminie to jest on potem tyle razy powtarzany na roznych Canal- ach, ze nie sposob go przegapic ponownie. Chodzi wiec jak zawsze o kase z klienta i tyle mam do powiedzenia w tym wzgledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarzy mi się coś obejrzeć w C+ VOD, bo nie mogłem trafić na dany film jak leciał w TV lub nie zaprogramowałem nagrania.

 

Nawet jeśli jest to darmowe to i tak niepotrzebnie zajmuje dysk.

Nie rozumiem Twojego argumentu.

 

Po pierwsze. Oferta C+VOD składa się z premier które w tym samym czasie wchodzą do ramówek Canal+. I nawet jak o czymś zapomnisz, to każda pozycja jest dostępna (na różnych C+) minimum przez trzy miesiące od czasu premiery. Wystarczy poszukać na stronie C+ i ustawić przypomnienie.

 

Po drugie. Przecież wszystkie te pozycje są w kiepskim SD!!!

 

Być może jest to oferta dla abonentów którym nie chce się poszukać ciekawszych pozycji i dla których nie ma znaczenia czy obraz jest SD czy HD?

 

Ale ilu takich jest???

 

Ja w dalszym ciągu nie widzę racjonalnych powodów do utrzymywania takiej usługi i zapychania dysków abonentów filmami w SD.

 

Jeśli już to np. mogłyby to być np. jakieś zajawki najciekawszych pozycji ze szczegółową informacją o planowanych emisjach w najbliższym czasie. Wtedy to miałoby sens.

 

Czekam na komentarze innych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, jako darmowy dodatek do pakietu jak najbardziej może być. Czasem zdarzy mi się coś obejrzeć w C+ VOD, bo nie mogłem trafić na dany film jak leciał w TV lub nie zaprogramowałem nagrania.

Jaki to darmowy dodatek, wszystko wliczone w cene i placi abonent. "Na bogato" lepiej wyglada oferta, a kasa i tak plynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wliczone w cene i placi abonent.

Pewnie tak jest, tylko, że nawet jakby tego nie było to wątpię byśmy mieli ten abonament tańszy o te 2-3 zł.

Mi dysk bardziej śmiecą HBO Seriale. Większości z tego co tam wrzucają seriami nigdy nie oglądam i nie obejrzę. A jak mi już na jakimś serialu zależy...to tak jak panowie piszecie powyżej, zaprogramowanie nagrania i leci w HD.

 

W C+ VOD swoich największych hitów nie wrzucają i ponad połowa z nich, to nie są te na które poluje, więc z braku laku w TV coś tam się czasem obejrzy z tej usługi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
Jaki jest w ogóle sens Canal+ VOD w SD skoro można filmy nagrać i o dowolnej porze obejrzeć w HD z C+ ?

Jest sens. Czasami nie mam miejsca, żeby nagrać jakiś film, więc wtedy z pomocą przychodzi VOD. Szkoda tylko, że filmy w SD, ale w przypadku niektórych pozycji to nie widzę różnicy między jakością w VOD, a normalnie na kanałach w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...