Skocz do zawartości

Co z oglądaniem online?


ForzaMilan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No jeśli masz sieć WIFI w domu, to znaczy, że masz dostęp do internetu nie po sieci 3G. Czyli nie interesuje Ciebie transfer danych tak naprawdę. Jeśli masz tylko 3G od jakiegoś operatora, a masz modem wpięty do routera, to jakieś tam limity masz. Natomiast jeśli Tobie chodzi o usługę transmisji programów, że możesz z dekodera oglądać programy na tablecie, to robisz, to wewnątrz sieci domowej i nic nie płacisz i nie masz żadnych limitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeśli Tobie chodzi o usługę transmisji programów, że możesz z dekodera oglądać programy na tablecie, to robisz, to wewnątrz sieci domowej i nic nie płacisz i nie masz żadnych limitów.

 

Mam 3G wpięte w router i raczej słaby zasięg. Reasumując, biorąc MR z NC+ będę mógł podłączyć dekoder do routera i jak piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli masz sieć WIFI w domu, to znaczy, że masz dostęp do internetu nie po sieci 3G. Czyli nie interesuje Ciebie transfer danych tak naprawdę. Jeśli masz tylko 3G od jakiegoś operatora, a masz modem wpięty do routera, to jakieś tam limity masz. Natomiast jeśli Tobie chodzi o usługę transmisji programów, że możesz z dekodera oglądać programy na tablecie, to robisz, to wewnątrz sieci domowej i nic nie płacisz i nie masz żadnych limitów.

 

A możesz to dokładniej wytłumaczyć? Tzn. Ja mam dekoder podłączony do routera i co niby mogę sobie na tablecie po wi-fi oglądać programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu, że masz router i stworzoną dzięki niemu sieć WIFI ( domową) będziesz mógł oglądać programy np. z dekodera na tablecie za darmo dopóki będziesz w zasięgu własnej sieci. Jeżeli tak jak piszesa, że masz 3G, abędzisz chciał korzystać z serwisów internetowych na dejkoderze, to wtedy będzie, to pobierane z Twojego pakietu internetowego. Jak będziesz coś potrzebować, to pisz na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wszystkich którzy przeszli z cyfry czy działa wam usługa cyfra+online? dziś rano jeszcze wszystko śmigało a teraz mam

Brak uprawnień

 

Nie masz uprawnień do korzystania z serwisu cyfra+online.

 

sprawdźcie prośba ;)

 

Migrowalem koncem marca na allincl. (z cameleonami) i na dzien dzisiejszy dziala mi zarowno cyfraonline jak i hbo_go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dzwoniłem do NC+ i dowiedziałem się że nie będzie dla migrujących cyfry-online bo to już nie jest cyfra-online tylko NC+ , zostałem w taki sposób oszukany bo mam dekoder PACE i zapewniano Mnie że brak NC+GO nadrobię "cyfrą-online"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...