Skocz do zawartości

Migracja z n do platformy CANAL+


Pablo-1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mailowałem z konsultantem nc+ i niby wszystko jest ok. Prosił, żebym za miesiąc sprawdził ICA jak się odświeży, ale niby wszystko jest wprowadzone tak jak uzgadniałem z konsultantką. Rozmowa była nagrywana i non stop się pytałem o ofertę, więc w razie czego reklamacja pójdzie, poza tym mam maila jeszcze od konsultantki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
dzwoń do nich. Powinieneś miec na ica odnotowany canal+premiere i hbo.

 

@Kiler nie będziesz miał w ICA żadnej informacji o 6Canal+(Canal+Premiere) ....jedynie opcja dodatkowa HBO będzie widoczna :)

wpis "Canal+Premiere" powinien ci się pojawić na fakturce

tak to wygląda jeśli mówimy o byłych abo Nki :D :

 

20130716_074554.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie konsultantka zaoferowała mi pakiet Filmboxów za 4,99zł,

O, to jest cena odpowiadająca tym kanałom. 1 zł za jeden kanał Filmboxu (licząc ten główny Filmbox, który jest szerzej dostępny), zwanymi gdzieniegdzie kanałami "Premium" to dobra cena. 15 zł to spora przesada jak na ofertę tych kanałów, ale to chyba już taka cena tej paczki (w niektórych kablówkach też bodajże tyle to kosztuje), choć CP czy Petrus ma tą paczkę już od któregoś z pakietów i tak wg. mnie powinna zrobić nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli kogoś to zainteresuje.

 

Zmigrowałem z n do nc+ w kwietniu (płaciłem 81 zł za pakiet nPremium z HBO, wziąłem Universe+ za 49 zł).

Przy okazji rozmowy z infolinią mimochodem dowiedziałem się o ofercie o nazwie FULL EXTRA.

 

Jest w niej: Universe, 6*Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, Sundance, History oraz kolekcje VOD: Canal+, PictureBox i Seriale+ oraz konto podstawowe netVOD+.

To wszystko w cenie 99 złotych.

 

Ewentualnym niedowiarkom polecam trwającą dyskusję na forum nc+, bo nie jestem jedyną osobą, która z tego skorzystała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w czwartek zadzwonili i krótkiej i dość szorstkiej dyskusji zaproponowali pakiet gold 110 kanałów 38 hd plus 6 kanałów cyfra plus ostatecznie za 69zł na 18 miesięcy. w/g niemiłego pana promocja tylko dziś do 21. olałem i tak dzwonił w następne dni.w sobotę złożyłem wypowiedzenie w punkcie. dziś, poniedziałek i znów 3 telefony, których nie odebrałem. czy mogą dać coś więcej/taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartował. Jako ,ze zawsze negocjuje za rodziców. Zadzwoniłem do nich (po złożeniu wypowiedzenia ) na początku września aby potwierdzić wypowiedzenie. Babka zaoferowała Univers + C+x5 za 59zł. Następnego dnia ta sama propozycja ( oni sami do mnie dzwonili ) na trzeci dzień telefon z ofertą już znacznie gorszą. Jakieś barany tam chyba pracują . Jeśli chcą uczynić pierwszą propozycje wyjątkową i abym przy następnym telefonie brał to w ciemno to się grubo mylą. Moja oferta dla nich to Univers za 59 zł plus C+x6 i HBO x3 .

Prawdopodobieństwo wyrwania tej oferty oceniam na 30% ale zawsze istnieje. Pewnie do końca września zmiękną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonili od pięciu dni, nie odbierałem do wczoraj. wczoraj przemiła Pani uzmysłowiła mi,że za obecny posiadany pakiet, za który ja płacę 69zł inni muszą zapłacić 99zł. odpowiedziałem,że to nie mój problem. doskonała i niepowtarzalna propozycja z ich strony pozostała jak przed tygodniem- 69zł silver + 6xC+.rzuciłem słuchawką a Pani się chyba obraziła. mam złożone wypowiedzenie, ale nie zachowałem miesięcznego okresu. w punkcie zapowiedzieli mi,że niestety z tego względu oferta umowa przechodzi na okres nieokreślony i muszę zachować 3 miesięczny okres wypowiedzenia co wiąże się z utratą promocyjnej ceny za pakiet, będę musiał płacić teraz 109zł chyba,że wyłączę cyfrę. czy istnieje jakiż podział na klientów N i C+, bo w wątku o migracji dużo lepsze oferty widzę dla przechodzących z C+ niż N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jeżeli nie zdążyłeś dostarczyć wypowiedzenia min.30 dni przed końcem okresu oznaczonego to umowa przechodzi na czas nieoznaczony z okresem wypowiedzenia odpowiednio:

 

1 m-c-jeżeli pierwotna umowa zawierana była na odległość(internet,telefon)

3 m-ce-jeżeli pierwotna umowa zawierana była w punkcie sprzedaży.

 

Po przejściu umowy obowiązuje Cie cennik już poza promocją i rzeczywiście ceny mogą wzrosnąć,ale masz prawo pozostawić min.3 pakiety tematyczne i w tym okresie płacić 51 zeta-do momentu zakończenia umowy bądź migracji.

 

P.S.

Konsultanci zazwyczaj wciskają kit o ofercie, że ważna tylko dzisiaj taka wyjątkowa i wyśniona promocja itp. bzdury :D

Najlepsze oferty składa dopiero DUK im bliżej końca umowy. Możesz również sam zadzwonić i wypytać-tylko z głową, np.tel.122947879

 

Kiedy umowa przechodzi na czas nieoznaczony i jaki pakiet masz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. zrozumiałem. niestety mam 2gi wariant bo kupiony w autoryzowanym punkcie.

w jaki sposób wyłączyć po wygaśnięciu promocji "zbędne" kanały/pakiety żeby płacić to minimalne 51zł prze następne -na wypadek gdybym się nie dogadał? zaraz dzwonię pod wskazany numer, tam tez zapytam. dzięki za objaśnienia, pomogłeś Kibo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpóźniej ostatniego dnia umowy na czas oznaczony zadzwonić na BOK i zlecić wyłączenie pakietów tematycznych( muszą pozostać min.3 w tym obowiązkowo pakiet informacje i rozrywka-więc musisz zadecydować jakie chcesz pozostałe 2) albo skorzystać z formularza na stronie:

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas -tylko z niego wcześniej niż ostatniego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem pod wskazany numer i tym razem otrzymałem ofertę, o która od początku walczyłem. 59zł za 6 pakietów tematycznych plus 6x canal plus. czyli tak jak miałem do tej pory za 69zł/mies. umowa na 12 miesięcy i przedłużenie gwarancji na odbiornik na ten okres.pani "skłamała", ze nie może dodać hbo nawet za 10zł dopłatą, bo obecnie takich pakietów nie ma, a ja czytam w innym wątku, ze jednak ludzie dostają. w sumie i tak nie mam 3 żyć aby to wszystko oglądać, ale zawsze lepiej mieć więcej... chyba ulegnę i zakończę te śmieszne negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, iż mogłem pomóc ;-) Universe+/6xCanal+ za 59 zł to dobra oferta-fakt można do tego wyrwać coś jeszcze,ale Twoja sytuacja jest trochę skomplikowana :D sam już wiesz jakie masz opcje i ile czasu Ci pozostało. Ostatnia sugestia z mojej strony-zanim powiesz sakramentalne "TAK" uprzejmie poproś jeszcze o przesłanie warunków ew.przedłużenia na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otori, mam taką samą sytuacje jak ty, płace teraz chyba 71 ( mam History HD ) ale mi proponują cene za to samo 99 zł a jak powiedziałem im że chce silver + 6C za 59 zł to zeszli na "mega super " cene 89 zł. Ogolnie nikt mi nie proponuje taniej bo od końca sierpnia do mnie nie dzwonili. Naprawde w tym samym tygodniu co wysłałes wypowiedzenie zaczeli do ciebie dzwonić ?? Na 100% obniżą cene ?? bo 99 czy 89 to ja nie chce płacić . Może się zdarzyć taka sytuacja że zadzwonią dopiero w grudniu ??? bo mam 3 miesiące wypowiedzenia. Ile bede musiał płacić po końcu września jak umowa przejdzie na czas nieokreślony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati1024-mam co dzień po kilka telefonów,dzwoniłem wcześniej pod nr 122947879 i tam miła Pani zaproponowała w końcu uniwerse plus 6x C+ za 59zł. prawie się zgodziłem, poprosiłem o telefon następnego dnia. dzwonili, ale nie miałem możliwości odebrać.dzwonią cały czas ale ja mogę dopiero po południu rozmawiać. myślę,że ciężko będzie uzyskać coś w dodatku np.hbo. pani oświadczyła,że niestety nie ma takiej możliwości nawet za dopłatą 10zł.w momencie ostatecznej "negocjacji" mojego wypowiedzenia nie było jeszcze w ich systemie, ale poinformowałem, że takie pismo złożyłem. jeśli w końcu przedłużę umowę na promocyjnych warunkach, na pewno się tutaj pochwalę. tak jak pisali koledzy wcześniej, po upływie promocyjnego o ile nie zrezygnujesz z dodatkowych pakietów canal plus to będzie koło 109zł. minimum przez te 3 miesiące to 51zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...