Skocz do zawartości

Migracja z n do platformy CANAL+


Pablo-1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczęście jestem jednym z tych użytkowników którzy wynegocjowali pełną paczkę C+ z pakietem Universe+ (HBO gratis z powodu posiadania wcześniej tej opcji dodatkowej w umowie z N) za 59 zł i wszystko działa tak jak ustaliłem to z konsultantem przez telefon. Wiele osób na tym forum jechało po mnie że się przeliczę i nie będę miał paczki C+ po 1 lipca. I co ? Wszystko OK! :jupi: Negocjujcie i nie bójcie się niczego ponieważ ewentualne reklamacje będą rozpatrywane na waszą korzyść.

 

PS. Osobiście mam do nich pretensje o brak aktualizacji dla turboboxa oraz "białego" dekodera (po kilku miesiącach od fuzji, nadal obecne jest logo N w menu oraz brakuje kilku ikonek do dodanych kanałów). Duży [beep] panuje też w dziale logistycznym oraz APS (moje przeboje z niedziałającym multiroomem standard z ich winy). Mimo wszystko za taką cenę oferta jest przyzwoita. Nigdzie indziej nie będę płacił za taką ofertę premium z multiroomem 70 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy może nie opłaca się przejść na umowę na czas nieokreślony. Niestety aneksu do umowy przy przedłużaniu nie otrzymałem, więc nie znam warunków. Trzeba się będzie z nimi skontaktować, wypowiedzenie zawsze można wycofać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się wynegocjować Universe+ za 49 zł, ale dopiero po wysłaniu wypowiedzenia.

Co wam udało się wynegocjować?

ja mam umowę do końca lipca

już mam propozycję na 12 miesięcy 59zł universe + HBO + MR

w poniedziałek czekam na telefon i zamierzam wytargować za 59zł universe + MR + 6x canal plus + HBO przynajmniej na 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem po ofertę, mówiłem że zależy mi na kanale Canal+ Sport, konsultant poinformował mnie, że ten kanał występuje tylko w pakiecie platyna i mogę go mieć za 99zł, jak podziękowałem i powiedziałem, że chyba zdecyduję się na wyższy pakiet w CP bo kończy mi się umowa, to on na to że może mi zaproponować gold za 79zł lub silver za 64 zł. Grzecznie podziękowałem. Słyszałem, że pod koniec lipca mają usunąć ESPN America, więc wyślę wypowiedzenie, może wtedy zmiękną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa konczy sie 31 sierpnia. Mam obecnie Full HD + HBO OD za 89 zeta.

Nie zamierzam dzwonić, wyśle wypowiedzenie i będę czekał na kontakt od nich.

 

I tu pytanie. Na jaki adres wysłać wypowiedzenie?

Lepiej przejść się do punktu nc+ i na miejscu złożyć wypowiedzenie. Szybko zostanie zarejestrowane i oszczędzisz na znaczkach pocztowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

proszę uprzejmie o poradę - umowa z n kończy mi się ostatniego dnia sierpnia br. a mam najbogatszy pakiet n Premium z HBO, Filmbox, Cinemax. Rezygnacja nie została złożona do końca lipca a zatem umowa przejdzie na czas nieoznaczony.

I teraz co- każdy pakiet wyceniony i podsumowany da koło 200 zł. Trzeba wypowiedzieć i płacić jak za woły 3 miesiące? Czy dobrze myślę? POMOCY. Oferta nc+jaką proponują za te same pieniądze mnie nie zadowala ponieważ chcą zabrać mi Filmbox i Cinamax.

Jest też opcja zmniejszenia pakietu ale nie wiem czy mogę to zrobić na czas wypowiedzenia 3 miesięcznego aby mniej płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wypowiedzieć umowę i w czasie tego 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia szybko zmigrować do nc+ żeby nie płacić 3miechy pełnej opłaty za n. Jeśli się dobrze postarasz to cinemaxy i filmboxy też utargujesz, bo z HBO powinno być gładko. Tylko znowu problem będzie jak będziesz chciał skończyć kiedyś umowę z nc+, bo dodanie sobie tylu opcji dodatkowych do pakietu spowoduje, że wtedy w czasie okresu wypowiedzenia też będziesz płacił maksymalne stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmigruję w czasie 3 miesięcznego wypowiedzenia to na ich warunkach przecież. Nie chcą się zgodzić na Filmbox na całą umowę a dodatkowo chcą umowę aż na 18 miesięcy a Filmbox dają na pól roku-rozmawiałem już 10 razy bo codziennie dzwonią, męczy mnie to już. Chyba najlepiej wypowiedzieć z 3 miesięcznym okresem to może zmiekną tylko gdzie wysłać wypowiedzenie n jak nie istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...