Skocz do zawartości

Stacje radiowe na platformie CANAL+


annaem8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie to mi kanał 849 wyparował z listy.

Mam mediaboxa i nie mam odbioru do stacji PR Polskiego Radia. Kanal 849 w ogóle został usunięty a w kanały radiowe one dostępne tylko przez Internet. Dlaczego radio dostępne przez satelitę nie ma na liście kanałów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
1 godzinę temu, pacik napisał:

Nigdzie nie mam tej stacji, poprzednio Radio Nowy Świat weszło od razu bez jakiegokolwiek działania z mojej strony, a tu nic. Nawet na nowo przeskanowałę listę kanałów.

Przed chwilą sprawdzałem. Stacja jest dostępna pod numerem 569. Wcześniej błędnie zasugerowałem szukanie stacji na głównej liście. Tam są tylko stacje satelitarne a mowa jest o internetowej ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pacik napisał:

Nigdzie nie mam tej stacji, poprzednio Radio Nowy Świat weszło od razu bez jakiegokolwiek działania z mojej strony, a tu nic. Nawet na nowo przeskanowałę listę kanałów.

W menu ponownie uruchom dekoder by odświeżyć listę radiową. Zrobiłem tak dzisiaj i stacja jest dostępna w zakładce polskie stacje internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie będą chcieli tego zrobić, ale moim zdaniem powinien być niekodowany stream 357 na satelicie. Przy dołączeniu do C+ i CP to jest od ręki dostęp do 6 mln gospodarstw domowych. Oferta radiowa u wielu mniejszych kablówek to kopia tego, co nadawane jest na satelicie, to są kolejne setki tysięcy gospodarstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybierając w menu dekodera RADIO+, potem zakładkę Radia Ogólnopolskie, a następnie 5 TOK FM wyskakuje komunikat "Serwis niedostępny. Spróbuj ponownie później". Jednocześnie na środkowym kwadraciku pojawia się czerwony krzyżyk. Inne radia (jak np. Radio Złote Przeboje) działają bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Od niedawna w zakładce "Radia internetowe" - "Open fm" brak stacji "100% Kazik" i "100% Metallica" to jedne z nielicznych które były w moim guście. Dlaczego nie ma już przekazu tych stacji?, za to najważniejsze że jest 100 stacji z tzw. "muzyką" disco polo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...