Skocz do zawartości

Typowanie Żuzlowe 2013


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze, że tegoroczna edycja typowania zostanie zakończona jutro, jeżeli dzisiejsze spotkanie Elite League zostanie rozegrane planowo, muszę jeszcze raz przeliczyć wszystkim typującym punkty i myślę że koło czwartku lub piątku podam ostateczne wyniki typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Typowania Żużlowego 2013

1. @klucznikdj - 722 pkt.

2. @aro - 672 pkt.

3. @Sentorio - 657 pkt.

4. @jakubl7545 - 635 pkt.

5. @odrodzony - 598 pkt.

6. @lukaszks - 488 pkt.

7. @pvrhd - 422 pkt.

8. @Dawid6237 - 186 pkt.

9.@qxq123 - 162 pkt.

10.@Jaś Fasola - 108 pkt.

11.@Sebastian123 - 91 pkt.

12.@SweetTV - 36 pkt.

13.@Krzysiek_ - 4 pkt.

@andi12 - 702 pkt.

 

Ps. Są to oficjalne wyniki typowania, dziękuję wszystkim którzy wzięli udział i tegorocznej edycji i gratuluję zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla klucznikadj za zwycięstwo. Cieszę się z podium, zważywszy, że tak naprawdę brałem udział w zabawie, gdyż chciałem lepiej interesować się to co się w żużlu dzieje. Bardzo wielkie pochwały należą się andi12 za szybkie wstawianie tabel z wynikami o sprawne przeprowadzanie typowania i wrzucanie meczów do typowania na długo przed ich rozpoczęciem, by mieć dużo czasu na wytypowanie. Uwierz mi andi12 nie we wszystkich typowaniach tak szybko wstawiano tabele, w jednym z typowań na tabele czekałem mniej więcej pół roku, a mecze do typowania wstawiano na 5 godzin przed ich rozpoczęciem. Jeszcze raz andi 12 dziękuje bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję @klucznikdj zwycięstwa w typowaniu, niniejszym przekazuję rangę od zwycięzcy z roku poprzedniego, tj. użytkownika @lukaszks ;)

 

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie, a użytkownikowi @andi12 za (jak zwykle) wzorowo poprowadzoną zabawę! :D

 

Zatem archiwizujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...