Skocz do zawartości

Przeszedłem z CANAL+ do Polsat Box, wrażenia opinie


neonbloow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podpisałem umowę nia 04,01,2013r i chciałem dobrać mulitroom to umowa się przedłuża i zabierają 6mieśięcy gratis czyli jak mam gratis do 04,07,2013r to już bym od 04,04,2013r płacił za pakiet 59zł plus mulitroom 10zł

 

A jak był darmowy multiroom to dlaczego się wahałeś przed jego wzięciem? We wspaniałej nc+ możesz sobie na luzaku zmienić po 3 miesiącach warunki umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko czekam jak wycofają jakiś kanały i rezygnuje i na pewno już do nich nie wrócę wole mieć nc+ plus miałem nawet problem z dobraniem opcji mulitiroom .

W nc+ mozesz wziac m-room (i platny, nie za free) tylko w momencie podpisania umowy lub przejscia na WYZSZY pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak ja mam dekoder hd 2000 i siostra ma dekoder hd 5000 i jest tak samo pilot reaguje tylko po skierowaniu na dekoder.

 

nie był za darmo był za 10zł w nc+ mogę nawet jutro dobrać.

 

 

1. Może tak jak ktoś wcześniej pisał to wina danego egzemplarzu a nie modelu, może warto sprawdzić to w APS-ie?

2. Przy promocji dla migrujących w APS można otrzymać mr za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak ja mam dekoder hd 2000 i siostra ma dekoder hd 5000 i jest tak samo pilot reaguje tylko po skierowaniu na dekoder.

 

nie był za darmo był za 10zł w nc+ mogę nawet jutro dobrać.

 

 

1. Może tak jak ktoś wcześniej pisał to wina danego egzemplarzu a nie modelu, może warto sprawdzić to w APS-ie?

2. Przy promocji dla migrujących w APS można otrzymać mr za 0zł

 

1 może i tak.

 

2 tylko chciałem dobrać mulitroom 01,04,2013r była możliwość ale płatność już od 04,04,2013r za pakiet i mulitroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w salonie już można dobrać w każdej chwili.

Tak bylo w n-ce. Ale nie w nc+.

 

i jest tak samo w nc+ bo mam zamiar dobrać mulitroom i dzwoniłem do salonu nc+

 

Koniecznie daj znac jak juz dobierzesz mroom bez zmiany umowy na wyzszy pakiet. Rozumiem, ze mowimy o promocyjnych cenach, czyli 10 za MRS lub 20 za MRP.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć że jestem byłym abonentem N oraz C+. N miałem u siebie, C+ u rodziców. wypowiedziałem obie umowy bo zawirowania z nc+ są nie do przyjęcia (niegwarantowanych 17 kanałów w tym Eurosporty).

 

Podpisałem umowę z CP (promocja Nowy Cyfrowy Polsat - Luty 2013) Umowa na 15 miesięcy, 3 miesiące gratis, dekodery HD 6000 oraz HD 3000 do MR oba za 1 zł. Myślałem że za HD 6000 będzie trzeba więcej zapłacić za aktywację, ale sam sprzedawca powiedział, ze za 1zł.

Nie potrzebowałem nagrywania wiec te dekodery mi odpowiadają. Multiroom po okazaniu rachunku z nc+ gratis przez cały okres umowy. Pakiet Familiny Max HD+ Film HD + Sport HD - do zapłaty 69,90 przez 12 miesięcy. (Pakiet Sport mogę wyłączyć - wtedy 59,90)

 

Z podłączeniem aktywacją nie było żadnych problemów. Co do jakości to wczoraj obejrzałem połowę Must be the music na dekoderze HD 6000 a połowę na białym od N-ki. żadnej różnicy w Polsat HD nie zauważyłem. Mam w pakiecie History HD za które nie muszę dopłacać 2 zł. Mam Filmboxy za które nie muszę dopłacać. Dzieci są zadowolone z Cartoon Network.

Ułożyłem sobie listę gdzie mam kolejność jaką chcę.

Od 15 kwietnia nie miałem problemów z dekoderami. Nie przeszkadza mi konieczność przełożenia karty do dekodera dodatkowego. Podpisując umowę dostałem wykaz kanałów w poszczególnych pakietach, nie mam niepewności, że zniknie Eurosport, bądź inny kanał. Jestem zadowolony - średnio przepadam za piłką nożną więc brak Canal + mi nie przeszkadza, ale rozumiem kolegów kibiców, którym nc+ robi halo z Canal +. Mi bardziej zależało na kanałach edukacyjnych jak Discovery i Viasaty.

Dokładnie taką samą umowę dzisiaj podpisali rodzice.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to z chęcią odpowiem.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderach cyfry to tylko na strongu moglem kolejność ulubionych zmieniać do momentu aż ktualizacja kanałów się pojawiła i zabawa od nowa a nie powiem wybieranie z pośród 100 kanałów to trzeba mieć anielską cierpliwość. Na sagemcomie to trzeba sobie samemu ułożyć listę na kartce i potem wybierać kanały w kolejności bo nie można przesuwać. Na pace sd znów można było tylko wybrać kanały ale one miały kolejność taką samą jak na oryginalnej liście . Polegało to na tym że po wybraniu listy przy przełączaniu kanałów pomijało to nie wybrane i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bawiłam" się różnymi dekoderami i z cp (nie tylko echo czy samsung ale też te produkcji CP) i od innych czy to od enki czy c+ i naprawdę nie wiem gdzie widzieliście różnice przy kanałach pobieranych z tego samego transpondera....

Po prostu niektórzy widzą to, co chcą widzieć. Nawet duchy.

Też porównywałem kilka kanałów HD na HD3000 oraz HD6000 z n'kowskim CLRA i nie zauważyłem różnicy. Jedynie na HD3000 był moment, gdy kolory jakby lekko się zmieniały, podczas, gdy w tym samym ujęciu w n tego nie było.

Sprawdzałem na tym samym telewizorze i takich samych ustawieniach. Dekodery były podpięte takimi samymi kablami HDMI (kiedyś kupiłem 3 sztuki :D). Testy robiłem w dzień i było dość słonecznie, dlatego powtórzę je kiedyś wieczorem (być może nawet jutro).

 

Oczywiście że jakość kanałów jest taka sama czy to na ADB, Sagemcomie, Pace czy Mini HD2000. Tym bardziej że większość kanałów HD leci z jednego transpondera dla obu operatorów. Tu się nie ma nawet nad czym rozwodzić, a pisanie że na sprzęcie od CP kanały są gorsze niż na nkowskim Turbo to zwykłe bajki.

 

Oczywiście, że obraz na dekoderach jednego producenta ma prawo być lepszy, niż na dekoderach innego producenta. I nie ma to żadnego znaczenia, że sygnał jest z tego samego transpondera. Ten sygnał trzeba jeszcze przetworzyć na obraz. Jednak ja takiej różnicy nie widzę pomiędzy turbodekoderem a dekoderami polsatu, ale może ja jestem ślepy...

 

2. Przy promocji dla migrujących w APS można otrzymać mr za 0zł

 

Jest też jakaś promocja w punktach, że nawet bez rachunku od innego operatora MR jest za free. Ja mam kod promocji TQ08. Pan w APS dołączył do tego jakaś ulotkę o MR za free, bo nie miałem potwierdzenia przelewu przy sobie i chciałem wrócić dopiero po niedzieli podpisać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się hd3000 i wygląda na to że nie można przesuwać kanałów na liście ulubione. Jakość kanałów hd . brak różnicy między sagemcomem dsi83 a hd 3000. Za to różnice są ogromne w działaniu menu EPG. Na hd 3000 jest o niebo lepiej. Jest szybszy. Troszkę denerwujące jest że przy przełączaniu kanałów pojawiają się te kropki które sygnalizują wczytanie kanału. Nie wiem po co to jest ale wydaje mi się na zbędny gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę denerwujące jest że przy przełączaniu kanałów pojawiają się te kropki które sygnalizują wczytanie kanału. Nie wiem po co to jest ale wydaje mi się na zbędny gadżet.

Taaa, to chyba tylko taki graficzny "bajer" w wykonaniu Cyfrowego Polsatu. ;)

Na moim dekoderze HD3000, używanym do Multiroom'u, też takie coś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po 2 latach do Polsatu /odwiedziny w N/ i muszę powiedzieć że bardzo mi się podoba. Przy pakiecie Familijny Max HD + Film HD + Sport HD działają Cinemaxy, HBO ...... i 11 filmów z VOD :wink: . Pewnie niedługo wyłączą .... :> ... ale do tego czasu........... . Jako kinoman :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...