Skocz do zawartości

Przeszedłem z CANAL+ do Polsat Box, wrażenia opinie


neonbloow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem telewizje n z dekoderem turbo i przeszedłem 04,01,2013R do cyfrowego Polsatu na pakiet FAMILIJNY MAX HD + FILMY HD I DEKODER MINI HD 2000 może oferta jest trochę lepsza ale jakość hd i dekoder to niestety porażka i wróciłem już nie do n tylko do nc+ na pakiet za 59zł i dekoder turbo wole mieć ofertę trochę gorszą ale lepszą jakość mieć i dekoder lepszy mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Polsacie i dostałem taką ofertę dla przechodzących na pakiet za 15zł bo taki mnie wyłącznie interesuje. Umowa na 25 lub 28 miechów dokładnie to nie pamiętam. Pół roku bez opłat i dekoder hd za 1zł. O tych dekoderach hd2000 to czytałem że były kiepskie i miały być wycofane. Ale widzę że jeszcze są.Mój ojciec ma hd 3000 ,testowałem go trochę i na pewno jest lepszy od sagemcoma dsi83.W polsacie umowa trochę długa ale dekoder za zeta. W umowie na 15 miechów dekoder hd jest 99zł, no i 3 miechy bez opłat. Nc+ już jest pewne że odchodzę i nie za bardzo mają mi co zaproponowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje pobawić sie polsatem dekoder hd 5000 u kolegi i niestety potwierdzam hd jest gorszej jakości telewizory mamy takie same bo razem kupowaliśmy. Do tego kanały hd od 111 porażka jakaś. Wybilem sobie te platformę z głowy nie ma takiej opcji żebym do nich przeszedł. Jestem w n turborecorder 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bawiłam" się różnymi dekoderami i z cp (nie tylko echo czy samsung ale też te produkcji CP) i od innych czy to od enki czy c+ i naprawdę nie wiem gdzie widzieliście różnice przy kanałach pobieranych z tego samego transpondera....

Po prostu niektórzy widzą to, co chcą widzieć. Nawet duchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jakość kanałów jest taka sama czy to na ADB, Sagemcomie, Pace czy Mini HD2000. Tym bardziej że większość kanałów HD leci z jednego transpondera dla obu operatorów. Tu się nie ma nawet nad czym rozwodzić, a pisanie że na sprzęcie od CP kanały są gorsze niż na nkowskim Turbo to zwykłe bajki. Sam miałem poprzednio Turbo recordera z serii CLRA i kanały na nim miały identyczną jakość co na sprzęcie od CP. Niektórzy to chyba myślą że jak Polsat HD jest w nc+ to jest nadawany z innej częstotliwości dla tego operatora z wyżyłowanym bitrate, a jak ten kanał jest w CP to leci z innego transpondera z bitrate 1-1.5 MB/s. Zresztą wielu pewnie nie wiem nawet co oznacza bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Wy mówicie? Przyszło tutaj dwóch, trzech opłaconych ludzi z NC+ żeby namieszać, a Wy się dajecie wkręcać jak dzieci.

nie chce rzucać oszczerstw na lewo i prawo kiedy nie mam stu procentowej pewności 8)

chociaż tak to trochę wygląda...

 

czemu opłaconych ludzi z nc+ co masz na myśli ?

 

to chyba oczywiste po tym co piszesz, co niektórzy mogą o tym pomyśleć.

 

Oczywiście że jakość kanałów jest taka sama czy to na ADB, Sagemcomie, Pace czy Mini HD2000. Tym bardziej że większość kanałów HD leci z jednego transpondera dla obu operatorów. Tu się nie ma nawet nad czym rozwodzić, a pisanie że na sprzęcie od CP kanały są gorsze niż na nkowskim Turbo to zwykłe bajki. Sam miałem poprzednio Turbo recordera z serii CLRA i kanały na nim miały identyczną jakość co na sprzęcie od CP. Niektórzy to chyba myślą że jak Polsat HD jest w nc+ to jest nadawany z innej częstotliwości dla tego operatora z wyżyłowanym bitrate, a jak ten kanał jest w CP to leci z innego transpondera z bitrate 1-1.5 MB/s. Zresztą wielu pewnie nie wiem nawet co oznacza bitrate.

 

Nic dodać nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpisałem umowe z CP i dekoder HD 3000. Podłączyłem na 10min, bo nie chce mi się czekać aż się aktywuje a mam jeszcze cyfre. Porównanie z sagemcom dsi83 takie na pierwszy rzut oka. Hd 3000 włącza się odrazu i nie prawda jest że pilot reaguje tylko po skierowaniu na dekoder. stałem tyłem i zmieniało kanały. Ci co tak mają może czas wymienić baterie w pikocie.Kanały przełączają się szybko. Minus brak kabla hdmi czy nawet euro gdzie cyfra dawała w zestawie. To narazie na tyle zobaczymy jak będzie na dłuższą mete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja nie pisałem że w dekoderze hd 3000 że pilot reaguje tylko po skierowaniu na dekoder tylko tak jest w dekoderze hd2000

Ale tak nie jest. Sam mam Mini HD2000 i dementuję ta pogłoskę jakoby dekoder miał reagować na polecenia pilota tylko po skierowaniu diody nadawczej pilota ściśle na panel odbiorczy dekodera. Może pilot, może sam dekoder jest wadliwy, jednakże jest to wada egzemplarza a nie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...