Skocz do zawartości

Przeszedłem z CANAL+ do Polsat Box, wrażenia opinie


neonbloow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Familijny MAX HD kontrakt 15 m-cy (w tym 3 m-ce za 0 zł), Multiroom 0 zł cała umowa, Moduł CAM CI+ oraz.TCP HD 3000.

2. Aktywacja dekodera do multiroomu - ok. 15 minut, aktywacja modułu CI+ - trochę walki ale udało się.

3. Na module przełącza się szybko, tylko dopracowania wymaga lista kanałów w TV.

 

Ogólnie - zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam Cyfrowy Polsat (pakiet Premium) z nagrywarką Sagemcom i szczerze mówiąc, jestem zadowolony (miałem N z full opcją, z nPremium, z HBO i Filmboxem, to co mi w zamian zaproponowało nc+ zakrawa o kpinę). Troche mi tylko brakuje wyszukiwarki programów (nbox ma genialną), za to w zamian mam całkiem nieźle wymyślone listy ulubionych z niezależną numeracją (w nboxie można zrobić listę ulubionych, ale bez zmiany numeracji kanałow). Poki co, jest nieźle, wyjdzie w praniu gdy żona zacznie nagrywać cyklicznie swoje seriale ;)

 

X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo 89.90 +5 zet dzierżawy dekodera. Zamawiane przez internet. Przy zamównieniu telefonicznym bym płacił 99.90 +5 zet i dodatkowo w nagrodę za przyjście z N konsultant mi zaproponował multiroom gratis lub dodatkowe 3 miesiące gratis przy 15 miesięcznej umowie (razem 6 miesięcy gratis). Kolega skorzystał :)

 

X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciąglę się zastanawiam, czy przejść z CYFRY+ do Cyfrowego Polsatu. :?

W sumie byłbym prawie zdecydowany, tylko mam taką jedną obawę, że jakby tak kiedyś w przyszłości Polsat "pożarł" się z TVN'em (albo odwrotnie) i zabrał swoje kanały z platformy nc+, a TVN swoje kanały z CP to wówczas byłoby bardzo niedobrze. Taka sytuacja wydaje się mało prawdopodobna, ale nie można czegoś takiego całkowicie wykluczyć w przyszłości... :roll: Teraz kanały TVN'u są na platformie CP, a na nich też bardzo mi zależy, zwłaszcza na TVN HD.

Wiem, że w takiej sytuacji mógłbym zapewne z CP zrezygnować i przejść do nc+, ale wówczas nie miałbym już możliwości odbioru na moim własnym niezależnym tunerze. Teraz jeszcze mam, bo mam jeszcze kartę dawnej CYFRY+ i umowę w jej ramach. Cyfrowy Polsat też daje taką możliwość w postaci modułu CAM. Natomiast nc+ takiej możliwości już nie daje. Tam dla nowego klienta jest już tylko dekoder dedykowany ze sparowaną kartą. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tak kiedyś Polsat "pożarł" się z TVN'em (nc+) i zabrał swoje kanały z platformy nc+, a TVN swoje kanały z CP to wówczas byłoby bardzo niedobrze.

Na 100% zostałyby Ci kanały TVN SD i TVN 7 SD, które są kanałami "must carry" i na prośbę innego podmiotu, operator tych kanałów musi je udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały pewnie tak, ale TVN HD już niekoniecznie. TVN HD nie jest w DVB-T. A sposród wszystkich kanałów TVN'owskich najbardziej zależy mi właśnie na TVN HD i TVN 24 (nie musi być w HD, przebolałbym tę stratę ;)). Pozostałych TVN'ów nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam Cyfrowy Polsat (pakiet Premium) z nagrywarką Sagemcom i szczerze mówiąc, jestem zadowolony (miałem N z full opcją, z nPremium, z HBO i Filmboxem, to co mi w zamian zaproponowało nc+ zakrawa o kpinę). Troche mi tylko brakuje wyszukiwarki programów (nbox ma genialną), za to w zamian mam całkiem nieźle wymyślone listy ulubionych z niezależną numeracją (w nboxie można zrobić listę ulubionych, ale bez zmiany numeracji kanałow). Poki co, jest nieźle, wyjdzie w praniu gdy żona zacznie nagrywać cyklicznie swoje seriale ;)

 

X.

 

 

A jak nagrywanie działa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą ci zabrać kanałów, które są niekodowane na multiplexach. Poza tym tvn24 od jakiegoś czasu za przeproszeniem ssie. też byłem fanem tego kanału, ale ostatnimi miesiącami łapałem się na tym, że częściej oglądałem Polsat News.

 

X.

 

A jak nagrywanie działa ??

Odpisałem w wątku obok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem parę dni temu z nki do CP. W n-ce miałem za 59 zł WPT +HBO+nPremium. Na HBO i nPremium non stop powtórki, z pakietów tematycznych oglądałem może 10% wszystkich programów.

 

Wziąłem po okazaniu dowodu wpłaty z innej platformie, Pakiet Rodzinny za 14,9 zł i ogólnie jestem zadowolony. Jak za tą cenę 42 kanały w zupełności wystarczą. Co prawda w nce miałem nrecorder a tu tylko hd3000 ale w razie czego w przyszłości dokupię być może dysk polsatowski za 250 zł.

 

Dekoder fajny bo nie zajmuje tyle miejsca, co prawda nie przełącza kanałów tak ekspresowo jak ten z n-ki, ale da się przeżyć i przyzwyczaić. Za to układanie własnych list dużo lepsze bo można pozamieniać kanały numerami. EPG i wyszukiwanie kanałów mniej czytelne niż w n-ce, ale przede wszystkim liczy się relacja cena/ilość programów i tu Cyfrowy Polsat wygrywa.

 

Mam dopiero parę dni dekoder polsatowski więc ciężko ocenić czy się będzie zawieszał czy nie- jak narazie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zamawial przez internet? Ile sie czeka na dostawe sprzetu od CP? Czy mozna odebrac sprzet od dustrybutora lokalnie?

 

Musze powiedzic ze CP Premium i multiroom wygladaja calkiem calkiem, i to nawet w porownaniu z C+ w "promocji".

 

Aha, i jeszcze jedno: czy dekoder HD PVR pozwala na dodanie kanalow z innej satelity (chodzi mi o brytyjska Astre)?

 

Dzieki z gory za odpowiedz.

 

GB

Prawdopodobnie byly klient C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem do CP z n-ki(dwa lata w n, wcześniej bylem w cyfrze) w listopadzie zeszłego roku po tym co zaczęło u nich dziać, miałem przeczucie że fuzja mi wyjdzie bokiem więc zakończyłem umowę.

Jestem zadowolony i to bardzo, dekoderek mam prosty, ale taki chciałem. I tak nic nie nagrywałem na nBoxie, z YT też nie korzystałem dekoder służył mi tylko do oglądania TV. Wkurzały mnie za to buczący dysk i drenaż energii.

Mam to co chcę w atrakcyjnej cenie(do końca maja nie płacę jeszcze nic), jednym z głównych powodów przejścia do CP było wprowadzenie kanałów Viasat i takie kanały jak Polsat Sport/Extra bo transmitują/retransmitują wiele sportu który lubię. I History HD który oglądam bardzo często jest w pakiecie, a nie za 1.99zł. jak w n czy obecnie w nc+. Planuję dobranie sobie do swojego pakietu opcji "Sport HD".

Gdybym obecnie stał przed wyborem operatora lub pozostanie przy DVB-T wybrałbym CP. W naziemnej nie ma tego czego lubię oglądać czyli kanały popularno-naukowe(a tu CP ma najszerszą ofertę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z N-ki z Turbodekoderem na CP z HD6000 + zewnętrzny dysk twardy w tamtym tygodniu jak na razie jestem zadowolony. Za tą samą kasę mam lepszą ofertę, 3 miesiące gratis, a dekoder HD6000 miło mnie zaskoczył. Bardzo fajny, szybki z prostym i przejrzystym menu, działa sprawnie i nagrywa na dysk bez problemów. :-)

 

Dodatkowo dziś (tj. czwartek 4.04.2013) CP dołącza do swojej oferty program 13th Street Universal, co też mnie cieszy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem z N i po moich nieszczęśliwych doświadczeniach z przed jakichś 3 lat z CP bałem się CP ale jednak zamówiłem pakiet Premium . Powiem tak trzeba pamiętać żeby dekoder był na kanale dla abonentów tak długo aż wszystkie kanały będą działać max 3 godz. U mnie tak zrobiłem wszystkie kanały działają , mam sagemcoma i HD 6000 na MR i powiem że działa wszystko oki dekoder szybciej reaguje niż turbo z N ki , nagrywa też wszystko co mu zleciłem wczoraj jestem mile zaskoczony w N za 129 miałem całą paczkę bez erotyki z MR teraz NC+ chciała 179 w CP za 99 zł jak odliczę 3 miechy gratis mam za 79 zł wszystko z MR i na prawdę żeby nie zapeszyć mile mnie zaskoczył sagemcom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie. Do pakietu Familijnego Max HD dodają pakiet ipla mix gratis. Na stronie www pisze że można oglądać za pośrednictwem przeglądarki i przez aplikacje na windows, dlatego zastanawia mnie czy mając ich dekoder z iplą albo iple w smart tv mógłbym skorzystać z tego pakietu? Czy jednak trzeba użyć komputera? Chodzi mi głównie o te 30 filmów miesięcznie. Pytałem o to w dwóch APS ale sprzedawcy nie potrafią odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...