Jump to content
kris194

Ostra krytyka nowej platformy - w Platformie CANAL+ lecą głowy

Recommended Posts

„TVN nadaje kurs rozwojowi rynku telewizyjnego w Polsce. Przekonał Polaków do oglądania dotychczas nieznanych formatów. Pokazał nowe oblicze telewizji rozrywkowej na najwyższym międzynarodowym poziomie. Kanał od początku skoncentrował się na widzach wielkomiejskich, bardziej wymagających, którym nie wystarczała oferta telewizji publicznej i Polsatu”.

Przesadzili?

Nie bede plakal po tym jednym z glownych partaczy n i nc+!!!

Byl rozwalajacym w n potem w nc+ teraz bedzie rozwalal TVN - ciekawe jak dlugo beda go trzymac?!

Od momentu gdy do ITI przyszli "spece / szamani biznesu" z zachodu wszystko sie sypie w ITI!

Ja nie wiem a staram się być na bieżąco w temacie nc+

Ps.: Ale chyba doszli do ugody zmiany takie jak chce uokik w zamian za 0 zł kary tyle pamiętam :>

Gdyby zapłacili, to byłoby bardzo medialnie. A tak! Cisza.

A może zapłacili i teraz wstyd się do tego przyznać, stąd ta cisza. :lol2:

Czytałem na forum, ze w tym roku 20% najbardziej cienkich APSów idzie do likwidacji, podobno Polsat też i inni mają ciąć, bo przykładowo w Plusie można kupić Polsat, więc niepotrzebne stały się punkty, które mają tylko Polsat..

Infolinia (sprzedaż telefoniczna) i sprzedaż przez internet rośnie w porównaniu do tradycyjnej, kurier przywozi dekodery i umowy, więc firmy będą robić cięcia tradycyjnych kanałów sprzedaży..

W punktach Polsatu też można kupić Plusa, więc wywalą pewnie tylko te dublujące się :) Co do likwidacji APS-ów nc+ to mówi się o tym od dawna, ale w Poznaniu widziałem tylko jeden zlikwidowany punkt i to chyba na samym początku po fuzji.

Guest Anonymous
sprzedaż przez internet rośnie w porównaniu do tradycyjnej

Rośnie bo sprzedawcy do tego zmuszają. Nie chce czekać iluś dni i nie chcę kupować kota w worku.

Nie kupujesz kota w worku, bo przez internet masz 10 dni na odstąpienie od umowy, przez telefon jest podobnie, a kurier zazwyczaj działa do 48 godzin..

Jeżeli zgadzasz się na aktywację przed upływem 10 dni to jest to tylko dobra wola operatora, nie wiem czy w nc+ zwrócisz sprzęt bez problemu. Na przykład Polsat i Plus dają teraz w ten sposób tv/neta na testy. Biorąc neta od Plusa podpisałem, że zgadzam się na rezygnację z tych 10 dni na odstąpienie w zamian za 7 dni na odstąpienie od Plusa liczone od momentu aktywacji. Było to na ich warunkach i m.in. trzeba było uważać na to w jakim stanie jest sprzęt, bo jeśli korzystasz z ustawowych 10 dni to możesz zwrócić dekoder np. z rysą a tu nie było można sobie na to pozwolić.

Wracając do tematu, biorąc nc+ przez neta mamy 10 dni na odstąpienie czy nie? Sprawdzał ktoś?

Wracając do tematu, biorąc nc+ przez neta mamy 10 dni na odstąpienie czy nie? Sprawdzał ktoś?

Chyba nic nie trzeba sprawdzać. Jeżeli takie są przepisy prawne, to tak jest. W ostateczności zawsze pozostaje droga do sądu.

Napisałem wyżej, jakie są "przepisy prawne", wystarczy przeczytać mój post a nie przelecieć wzrokiem i przeczytać tylko ostatnią linijkę, to będziesz wiedział, o co pytam.