Skocz do zawartości

Ostra krytyka nowej platformy - w platformie CANAL+ lecą głowy


kris194
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo tylko jedno że zrobili nas w bambuko ręce opadają żeby tak podnieść ceny do góry średnio o 50 zł...

Mylisz pojęcia. Cen nie podnieśli o 50 zł, tylko dali propozycje migracji często większe o kilkadziesiąt zł. Spokojnie można negocjować.

 

Tylko co mozna negocjowac?! conajwyzej urwac jakis ochlap, co i tak nie zmienia ze nie moge wynegocjowac zawartosci filmowej bez sportu. I nie tylko oferta sie pogorszyla ale tez warunki, zamiast postepu regres gdyz z modulow cam sie wycofali, moge brac tylko ich szrotowy dekoder, i placic za niego characz jednorazoyw albo comiesieczny. Bo juz im nie pasi, a chodzi o to ze nie moga klienta z modulem CAM zylowac na vodach. Negocjowac musze na ich warunkach, i wziac pakiet z dwojaka trescia mimo ze chce jednej i nie interesuje mnie druga, musze placic za obie zawartosci tylko po negocjacajc troche mniej, ale i tak za duzo jak za jeden aspekt ktory mnie interesuje. Wiec fakt ze mozna ponegcjowac w "nowej" i "nowoczejsniejszej"(!!!!!) platformie nie jest jakis szczegolnie pocieszajacy, szczegolnie przy okazji mega podwyzek powywalali rozne kanaly! Tego tez juz nie wynegocjuje, jak lubilem universal czy sci-fi i mialem nadzieje ze po fuzji oferta wzbogaci sie to o 13th street i tcm!

 

Te potencjalnie negocjacje ktore przytaczasz wygladaja mi na mocno jednostronne! Praktycznie ja tu nie widze zadnych mozliwosci negocjacji, tylko fakt ze zostalem postawiony przed sciana i plutonem egzekucyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe właśnie czy całkowicie nie zrezygnują z camów, ponieważ to jest nieopłacalne dla nadawcy, największa w Europie platforma SKY UK nigdy nie udostepniała camów i ma 10 mln abonentów płacących najwyższe APRU w Europie, NC+ jako monopolista w segmencie treści premium może też sobie na to pozwolić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz my mamy składać sie na wypłaty tych wszystkich prezesów a oni będą się śmiać z naiwnych polaczków musimy walczyć innego wyjścia nie ma bo robią z nas głupków.

 

Nie musimy! Równie dobrze możemy tym "prezesom" podziękować i zacząć składać się na wypłaty dla pana Solorza. :brawo:

Ja ostatnio poważnie zastanawiam się nad tym, czy tak właśnie nie zrobić... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage wybrane rozwiazania na multiroom i ogolnie nowa strategie moduly CAM sa juz skazane, chyba ze nowa strategia dostanie tak mocno po tylku, ze raczej przestana byc tacy zadufani. Jedyna nadzieja ze ogol nie da sie omamic i jednak dostana potencjalnie z 500-700k wypowiedzen na skutek swoich genialnych posuniec, to moze ich otrzezi i zmieni podejsc na mniej radykalne, wzgledem swoich wybujalych ambicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No cóż co do odbioru nowej platformy warto dodać ciekawy fakt - reklamy NC+ niemile widziane przez użyczających przestrzeń reklamową.

Ścisłe centrum miasta, przelotowa ulica. Kamienica - niedawno po remoncie - 3 piętra. Tuż przed świętami (Wielka Sobota) dwie ściany przykryto wielką reklamą NC+. Jedynie parter odsłonięty.

No cóż powisiała niezbyt długo - wczoraj ją zdjęto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiecie już jak bardzo król Julian skrzywdził odbiorców owoców z Madagaskaru czyli handlowców na statkach Niesamowity i Cybernetyczny+ nie dość iz zerwał obowiązujące kontrakty, to teraz domaga się odbioru w pierwszej kolejności jabłek, śliwek i gruszek w zawyżonych cenach, a dopiero to upoważni do nabycia 6 ekskluzywnych produktów z Madagaskaru. Na dodatek pakiet owoców premium podrożał i zamiast 30srebrników obecnie za „Ananasy Familijne” krzyczy 20srb za „Banany filmowe”kolejne 20srb. i wreszcie za „Daktyle Sportowe” kolejne 20srebrników.

 

Tym razem jednak król Julian z mocy stresów i postępowanie jakie wszczęła „Naczelne Rada Ładu Afrykańskiego” postanowił skrzywdził kupców ze statku „Pomarańczowe widmo” oferują i im nowe warunki ….. 40 srebrników za „Ananasy Familijne”. Pomarańczowe widmo to statek Madagaskarski więc cios od rodaka króla Juliana tym bardziej szokujący.

 

Tymczasem po ucieczce z Madagaskaru Morta, przybocznego króla Juliana dziś poganiacz niewolników dworu, również uciekł z wyspy.

 

Podobieństwo do osób i zdarzeń czysto przypadkowe.

 

http://www.wykop.pl/ramka/1466421/o-dal ... agaskarze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żadna propaganda nie pomoże, gdy oferuje się produkt gorszy za większe pieniądze (!).

 

To zresztą nie jest jeszcze grzech główny nc+, jako że to, co najbardziej zraża do tego podmiotu, to bezczelna buta, z którą po prawdzie absolutnie nie da się dyskutować.

 

Tak przeglądałem już kilka razy ofertę nc+ i widzę w tańszych pakietach jakoweś gratisy, ale za pioruna nie mogę, nawet przy pomocy lupy, znaleźć takowych przy najdroższym pakiecie kanałów, czyli w All Inclusive.

 

Tym, którzy są skubani najbardziej, nic się nie należy, bo już sam nie wiem jak to mam rozumieć?

 

Ktoś mógłby powiedzieć, że MR jest w pakiecie, ale już za dekodery trzeba płacić jak w innych, więc co to za wielka łaska?

Żeby chociaż była to tu tylko pomniejszona opłata aktywacyjna + zero złotych za miesięczną dzierżawę, ale widać i na taki gest nie stać włodarzy nc+.

 

Nie wróżę przyszłości podmiotowi, który stracił rynkowe zaufanie, a odbudowanie tegoż, to nie jest wcale łatwa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc ... a-barabasz

Niedługo wszyscy dyrektorzy polecą , a jak widzę większość tych co pracowała w Cyfrze. Ignorancja nc+, sięga zenitu ,a Julien udaje , że nic się nie stało i deklaruję ,że 400tys abonentów może sobie odejść, zdziwi się jak odejdzie z milion. W zasadzie migracja i pozyskiwanie nowych jest zapewne dużo mniejsze niż "panowie " z nc+ zakładali, w innym przypadku nie wyskakiwał by z tm tekstem o odejściu 400tys abonentów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jest wielu operatorów w Europie którzy stracili zaufanie i świetnie prosperują, $ly UK znienawidzony za wysokie ceny to jeden z przykładów ...

 

Nie porównuj angielskiego, czy niemieckiego rynku do polskiej siermięgi, bo to nic więcej jak nadużycie.

 

To nie te pieniądze i nie ta skala, więc jeśli nc+ ma być produktem dla bogatych, a nawet ludzie majętni nie rozumieją o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi, poza oczywiście szybkim nabiciem kabzy przez członków założycieli tego podmiotu, to kto tak naprawdę ma napędzić to kółko fortuny Vivendi i ITI?

 

Angielska, czy niemiecka SKY, to zupełnie inna, że tak się wyrażę, para kaloszy, bo to i inna jakość i inny rynek.

Właściwie, są to produkty na inny świat, do którego nam Polakom jeszcze bardzo bardzo daleko.

 

Tu info porównawcze średnich dochodów: http://niewygodne.info.pl/srednie_zarob ... w_euro.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila B. nigdy nie była, lekko mówiąc, zbytnio lubiana w firmie. Żal jednak patrzeć jak stary dobry Canal+ się po prostu kończy z każdym kolejnym dniem. Początkiem końca było zwolnienie dyrektorów i większości pracowników kanałów tematycznych.

 

Tak przy okazji - ja również zakończyłem współpracę z Canal+. To co mogłem przez te wszystkie lata to Wam na niniejszym forum przekazywałem. Niestety to już koniec sprawdzonych info ode mnie... No chyba że czegoś się dowiem od tej garstki znajomych, którzy jeszcze w firmie pozostali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Martinus, dla Ciebie i dla innych zainteresowanych podaję zawartość produktu o nazwie handlowej SKY UK: http://www.lyngsat.com/packages/skyuk.html .

 

Całość, kosztuje tam coś ok. 80 funtów, ale zakładając że zarabiają oni 3 razy więcej niż Polacy, to ten sam produkt musiałby w Polsce kosztować trzy razy mniej, żeby się w ogóle sprzedać.

 

Oczywiście jest to absurd, bo taka bogata oferta musi kosztować, ale nasuwa się zatem prosty wniosek, że nie jest to oferta na Polski rynek i podobnie ma się sprawa z ofertą nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj dziwią. Ciekawe, jak przy 200 (czy coś koło tego) krajach w sumie ponad 19000 głosów nie ma znaczenia do tego stopnia, że nie widać żadnego z tych "nic nie znaczących" krajów, a np Kanadę z 1 głosem widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie zdziwie sie ze mimo krytyki, bagna i calej tej chryjy pewnie to przetrwaja. Same liczby mowia za canal+ dotychczas oplacalo im 1 MILION ludzi, a to obrazuje ze przy tej skali podwyzki jesli nawet 1/4 lub 1/3 im podziekuje to i tak beda do przodu. TV nie jest pierwsza potrzeba ale glownymi subskrybentami tego premium sa fani kopanki, alternatyw na pozyskanie tego kontentu nie ma, wiec conajwyzej pobluzgaja ale cyrografy podpisza. Tak to juz jest z nalogami, papierosy drozeja a ludzie i tak dalej je kupuja. Zreszta cyfra.tv sam napisal ze wiekszosc dotychczasowych cyfrowcow ktorzy do niego przychodzi migruje, wiec o czym tu gadac. Nawet jak polowac abonentow npremium im podziekuje druga raczej tez na to pojdzie z racji na powyzsze. Fakt ze calkiem prawdpodobny ubytek nawet 500k abonentow mimo powaznej porazki marketingowej, to niekoniecznie bedzie rownie wielka wpadka finansowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam. resztą już nawet po forach tematycznych widać spadek "napięcia". Owszem ludzie nadal ślą wypowiedzenia ale większość z nadzieją, że coś tym ugrają i otrzymają telefon, a paru się na tym przejechało .Zadzwonili po wypowiedzeniu sami i konsultant stwierdził, że owszem wypowiedzenie przyjęte ale propozycji nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...