Skocz do zawartości

Ostra krytyka nowej platformy - w platformie CANAL+ lecą głowy


kris194
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

„TVN nadaje kurs rozwojowi rynku telewizyjnego w Polsce. Przekonał Polaków do oglądania dotychczas nieznanych formatów. Pokazał nowe oblicze telewizji rozrywkowej na najwyższym międzynarodowym poziomie. Kanał od początku skoncentrował się na widzach wielkomiejskich, bardziej wymagających, którym nie wystarczała oferta telewizji publicznej i Polsatu”.

Przesadzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Czytałem na forum, ze w tym roku 20% najbardziej cienkich APSów idzie do likwidacji, podobno Polsat też i inni mają ciąć, bo przykładowo w Plusie można kupić Polsat, więc niepotrzebne stały się punkty, które mają tylko Polsat..

Infolinia (sprzedaż telefoniczna) i sprzedaż przez internet rośnie w porównaniu do tradycyjnej, kurier przywozi dekodery i umowy, więc firmy będą robić cięcia tradycyjnych kanałów sprzedaży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
sprzedaż przez internet rośnie w porównaniu do tradycyjnej

 

Rośnie bo sprzedawcy do tego zmuszają. Nie chce czekać iluś dni i nie chcę kupować kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zgadzasz się na aktywację przed upływem 10 dni to jest to tylko dobra wola operatora, nie wiem czy w nc+ zwrócisz sprzęt bez problemu. Na przykład Polsat i Plus dają teraz w ten sposób tv/neta na testy. Biorąc neta od Plusa podpisałem, że zgadzam się na rezygnację z tych 10 dni na odstąpienie w zamian za 7 dni na odstąpienie od Plusa liczone od momentu aktywacji. Było to na ich warunkach i m.in. trzeba było uważać na to w jakim stanie jest sprzęt, bo jeśli korzystasz z ustawowych 10 dni to możesz zwrócić dekoder np. z rysą a tu nie było można sobie na to pozwolić.

 

Wracając do tematu, biorąc nc+ przez neta mamy 10 dni na odstąpienie czy nie? Sprawdzał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...