Jump to content

Rezygnacja z Platformy CANAL+

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam 

Gdzieś czytałem o likwidacji France Ó który mam w pakiecie jaki jest jego status w PC+ ? bo szukam furtki do przejścia na Orange TV jak najprędzej bo 180 by było mniej miesięcznie niż teraz jest :D 

Nie ma żadnej likwidacji Canal+ PL. 

Gdybyś pomyślał to już dawno temu bys taniej ogladał to co masz. 180 taniej? To co Ty w tym Orange upatrzyłeś. Dawaj zestawienie.

Spoko. Za szybko przeczytałem. Nie mam France w ofercie, ale mysle, że mają status niegwarantowane jak większość kanałów. 

Mam umowę Canal+ do 2021 roku,ale najprawdopodobniej będę chciał jesienią zrezygnować ze współpracy i związać się z Polsatem,mają bardziej interesującą dla mnie ofertę sportową no i dekodery na których sam mogę ustawiać sobie listę kanałów.

Mam już teraz do nich pisać/dzwonić?Ile trwa ta procedura?.

1 godzinę temu, lordaz67 napisał:

Mam umowę Canal+ do 2021 roku,ale najprawdopodobniej będę chciał jesienią zrezygnować ze współpracy i związać się z Polsatem,mają bardziej interesującą dla mnie ofertę sportową no i dekodery na których sam mogę ustawiać sobie listę kanałów.

A w czym mają lepsza ofertę sportową? 

Polsat sport który można mieć na ipli za 20 zł? 

To lepiej zapłacić karę np. Wysokość abonamentu x ilość miesięcy do końca i przejść do cyfrowego Polsatu i płacić im? To wyjdzie po 200 miesięcznie razem :D

• Haha 1
2 godziny temu, lordaz67 napisał:

Lepiej poszukaj kogoś do cesji.

Jak będziesz zainteresowanu cesją to odezwij się na PW.

Obecnie mam pakiet Extra+z CANAL+(wszystkie c+ łącznie z 4k) za 79.99zł do tego najem dekodera 4k za 15zł i MR za 10zł co daje kwotę 104.99.

Oferta przedłużenia Extra+z CANAL+(bez C+4k) za 79.99zł najem dekodera 4k za 30zł MR za 20zł za C+4k wołają 10zł co daje kwotę 139.99.

To jest powód mojej rezygnacji.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

6 godzin temu, miniupiniu napisał:

...

Oferta przedłużenia Extra+z CANAL+(bez C+4k) za 79.99zł najem dekodera 4k za 30zł MR za 20zł za C+4k wołają 10zł co daje kwotę 139.99.

Taką ofertę masz pewnie w ICA,bo tam system nie rabatuje sprzętu i multiroomu.

Jak się składa wypowiedzenie w punkcie to ten punkt jest za to jakoś "minusowany"? Wysłałem pewną osobę do punktu by wymieniła dekoder i ją zbyli. Zresztą pracują tam chyba jakieś nieogary bo nic nie wiedzą. Chciała złożyć przy okazji wypowiedzenie i nie chcieli przyjąć. Jak ktoś składa wypowiedzenie to mają potrącane jakieś premie czy coś?

18 godzin temu, G2000 napisał:

Jak się składa wypowiedzenie w punkcie to ten punkt jest za to jakoś "minusowany"? Wysłałem pewną osobę do punktu by wymieniła dekoder i ją zbyli. Zresztą pracują tam chyba jakieś nieogary bo nic nie wiedzą. Chciała złożyć przy okazji wypowiedzenie i nie chcieli przyjąć. Jak ktoś składa wypowiedzenie to mają potrącane jakieś premie czy coś?

Pewnie dlatego ją zbyli bo nie jest upoważniona do działań w twoim imieniu. W każdej firmie czy instytucji zrobili by to samo. 

Godzinę temu, G2000 napisał:

Osoba działał w swoim imieniu tylko miała napisane przeze mnie na kartce co chce i co ma mówić.

To 8 -latki mogą brać na siebie telewizję? xD Nie widzę innego powodu żeby pisać komuś na kartce "co chce i co ma mówić". 

Poza tym to jest dział "Rezygnacje" i takie historyjki tylko śmiecą. 

10 minut temu, the cable guy napisał:

Nie widzę innego powodu żeby pisać komuś na kartce "co chce i co ma mówić". 

Chciała wymienić dekoder na moduł lub Ultraboxa przez znane na forum reklamacyjne wydanie dekodera. Jak osoba nie mająca pojęcia o technice satelitarnej, o dekoderach itp. ma to załatwić jak nie poprzez dokładną instrukcję od kogoś kto o tym wie?

14 minut temu, the cable guy napisał:

To 8 -latki mogą brać na siebie telewizję? xD

Takie teksty sugerują że musisz być niewiele starszy. Przynajmniej mentalnie.

• Like 1
  • Haha 2