Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba która korzystała z TV NC+ niestety nie należy do rodziny i nie nadawała się na podpisywanie umów.

Robiłem to za nią jak i opłacałem abonament też za nią.

NC+ twierdzi że umowa jest okres nieoznaczony i mogę w każdej chwili zrezygnować ale muszę zapłacić karę że odstąpiłem bo najtańszy pakiet 21,99zł/miesiąc jest w promocji i muszę go mieć przez 24 miesiące. To po co ten okres nieoznaczony? 

Typowe oszustwo ludzi NC+.

Wszystkim radzę jak najdalej od NC+.

Muszę teraz płacić za coś z czego od prawie roku nie korzystam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres nieoznaczony oznacza umowę na czas NIEOKREŚLONY 

Okres oznaczony 24miesiące oznacza przywiązanie na ten właśnie oznaczony czas , od daty podpisania umowy 24mce

 

W Twojej wypowiedzi jest sporo nieścisłości ,  podpisywałeś coś co wiązało się z podwyżką abonamentu ?? Tak to podpisałeś umowę na czas OKRESLONY 24mce

 

Doprecyzuj używane formuły - czas oznaczony , czas 24 mce , kwota zobowiązania , sprawdź wszelkie umowy jakie posiadasz , daty od do .

Bo na chwilę obecną trudno stwierdzić z jaką umową zostałeś 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jerzy Demyda napisał:

Dystrybutor zaproponował podpisanie 23.10.2019r. aneksu do poprzedniej umowy którą się przekształca na okres nieoznaczony w dalszym ciągu jednak za najtańszy pakiet z ceną 21,99zł na miesiąc.

Dystrybutor potwierdził że w dowolnym momencie wypowiedzieć umowę. Starsza osoba zmarła  w marcu 2020r.  W wrześniu wypowiedziałem umowę. E-mailem otrzymałem potwierdzenie wypowiedzianej umowy która według NC+ powinna się skończyć 31.10.2021r. Czy aneks do umowy którą przekształca się na czas nieokreślony nie obowiązuje NC+.?

 

Przekształca się PO czasie określonym 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przedłużył umowę co wiązało sie z czasem określonym oznaczonym NA !!! 24mce , czyli tak jak reszta tu żebra lepsze warunki PRZEDŁUŻENIOWE on ich nie uzyskał tylko dal sie naciągnąć prostackiemu konsultantowi czy z kim tam podpisal te umowe ktorej cena wzrosła . Chce ja rozwiazac bo osoba zmarla , nie zrobil tego w czas , wiec musi zaplacic kare 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilq79 tylko trzeba jej nie wypowiadać i nie podpisywać aneksów.Tu podpisał umowę na 24 miesiace nawet daty sie zgadzają.Ma wciśnięta zwykłą ofertę jak dla nowego zero rabatu.@patryszq możesz oświecić wszystkich  kiedy był czas na rozwizanie tej umowy😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PATRZ @czerstwy geniuszu  :) on dal sie wrobić nieuczciwej osobie z która podpisał umowę na LOJALKE PRZEDŁUŻENIOWĄ na 24 mce , totalnie nie bedac tego swiadom , stad mowil o okresie NIEOZNACZONYM 24mce , w prostacki i [beep]ki sposob został naciagniety bo osoba rozkminiła ze czlowiek nie w temacie , pyk umowa wleciala , profity tez . Kolejny prosze !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym razem podpisze wyrok śmierci na siebie.Tak to jest jak się podpisuje i nie wiec co.Najpierw się czyta a nastepnie podpisuje bo podpisze kolejne umowy na prąd,telefon... u przedstawicieli co chodza po domach.Napisałeś że chce rozwizać umowę bo osoba zmarła ale nie zrobił tego  w czas.To kiedy niby był czas na zerwanie tej umowy?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, patryszq napisał:

Jak można podpisać umowę na czas NIEOKRESLONY LOL

 

Tak odbiegając od tematu to owszem można w wielu miejscach podpisać taką umowę na telefon czy telewizję, powiem więcej miałem taką umowę z nc+... Widać nasz abonent też na to liczył, ale się przeliczył co do uczciwości sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czerstwy napisał:

Jak jest na okres nieoznaczony to jak musisz mieć przez 24 miesiace? To co piszesz to nawet się kupy nie trzyma.

No właśnie przyznaję się że zaufałem lokalnemu dystrybutorowi NC+ i myślałem że jak ANEKS do poprzedniej umowy na 24miesiące jest na czas NIEOKREŚLONY, to mogę w każdej chwili ją wypowiedzieć, co zresztą potwierdził ten dystrybutor. A niestety nie zauważyłem że w ty aneksie wciśnięto mi po 24miesiącach kolejne 24miesiące.

Widocznie nie nadaje się już (72lata) na kontakty z oszustami.

Stąd nauczka nie ufajcie nigdy tym oszustom z NC+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jerzy Demyda napisał:

No właśnie przyznaję się że zaufałem lokalnemu dystrybutorowi NC+ i myślałem że jak ANEKS do poprzedniej umowy na 24miesiące jest na czas NIEOKREŚLONY, to mogę w każdej chwili ją wypowiedzieć, co zresztą potwierdził ten dystrybutor. A niestety nie zauważyłem że w ty aneksie wciśnięto mi po 24miesiącach kolejne 24miesiące.

Teoretycznie Platforma Canal+ mogłaby zgodzić się na rozwiązanie umowy bez naliczania kary umownej, ale w praktyce jest to mało prawdopodobne. Ich największym problemem jest to, że nie słuchają człowieka (wyjątek stanowią rozmowy dotyczące przedłużania umowy). 

Pozostaje Ci tylko opcja znalezienia chętnego na cesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Lepiej sprawdz wysokość tej kary bo może się okazać że lepiej opłacić ten abonamet.

Sprawdziłem,  bardziej opłaca się oddać. 

4 godziny temu, Paweł 68 napisał:

Oplacając abonament nie można zwrócić dekodera. Nawet jak zapłacisz do końca umowy to i tak odmówią przyjęcia.

Ok. Dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...