Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konsul wymienia najpierw to co będziesz miał. Możesz wtedy zgodzić się na to lub nie. Jeśli nie, to negocjujesz dalej. Jeśli tak to pyta czy zgadzasz się na wycofanie wypowiedzenia. Zgadzasz się. Później czyta co musi i dostajesz link na skrzynkę w celu końcowej akceptacji, który jest aktywny 7 dni. Nie klikniesz,to po tygodniu od dnia jego otrzymania przechodzisz na ofertę bez promocji z tym zestawem co miałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pochwal się jak jest teraz na co zwracać uwagę , jak powinno być aby nie dać się zrobić w balona. Nowe informacje zawsze się przydadzą

Kolega wyżej strasznie się rozpisał i to zagmatwał.

Po prostu już sama zgoda na przysłanie oferty na maila wiąże się z wycofaniem wypowiedzenia i to bez względu czy ją zaakceptujesz czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe .., a co w wypadku gdy wypowiedzenie nie zostało jeszcze złożone , a po telefonie z nc+i namowach , mail z propozycją nowej umowy który został wysłany przez konsultanta odrzucony na drugi dzień od nadejścia ? Też z automatu dostanę nową umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z automatu dostanę nową umowę?

 

Jak z automatu nową umowę ?? - dostaniesz z automatu starą umowę, którą już masz, ewentualnie przejdzie ona na czas nieoznaczony, gdy okres obowiązywania kontraktu się skończy (co istotne - wtedy obowiązują ceny bez zniżek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę że ; z automatu ; ponieważ nie składałem rezygnacji , nie wyrażałem zgody na przyjęcie czegokolwiek , mail był według konsultanta możliwością zapoznania się z ofertą. Na koniec dodam że ;klikając; w okienko nie wyrażam zgody pokazało przyjęto do realizacji czy coś podobnego i sumując to że konsultant przesłał mi ofertę jest jednoznaczne z przedłużeniem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję dk67 -"Po prostu już sama zgoda na przysłanie oferty na maila wiąże się z wycofaniem wypowiedzenia i to bez względu czy ją zaakceptujesz czy też nie."

 

Czy to znaczy, że jeżeli definitywnie chcę się uwolnić od nc+ to jestem bez wyjścia i muszę na nowo składać rezygnację i płacić w sumie przez 4 m-ce pełny abonament.

Dodatkowo kliknięcie na "rezygnację z oferty" pokazuje błąd i konieczność logowania i kontaktu z konsultantem a tam może być kolejna pułapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to znaczy, że masz złożyć reklamację, bo zostałeś zrobiony w bambuko. W treści reklamacji koniecznie poinformuj, że chciałeś zdać sprzęt i Ci go nie przyjęto, poza tym odłączono Ci sygnał i byłeś pewien, że umowa jest już rozwiązana. Poinformuj też o tym błędzie.

Teoretycznie jest tak, jak koledzy wyżej piszą, czyli że wysłanie oferty to zgoda na wycofanie wypowiedzenia. W praktyce jakiś użytkownik pytał o to i zapewniano go, że jeśli odrzuci ofertę to wypowiedzenie pozostanie w mocy (zabijcie mnie, ale nie znajdę teraz tego postu). Skoro odcięto Ci sygnał to może to po prostu błąd systemu? Nie kliknąłeś na rezygnację z oferty (bo nie mogłeś) i oferta wisi w powietrzu.

 

Może być tak, że faktycznie konsultant powiedział Ci wyraźnie, że właśnie wycofałeś wypowiedzenie i teraz jak odrzucisz ofertę to umowa przejdzie na czas nieokreślony a Ty w tym czasie myślałeś o czymś innym. Ale nawet jeśli nc+ będzie trzymać się tej wersji to jeśli z nagrania nie wynika, że Cię o tym jasno poinformowano to reklamacja musi zostać uznana.

 

Moim zdaniem to przypadkowe zamieszanie, nie pozwól obrócić go na swoją niekorzyść. Złóż reklamacje koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne u Ciebie zachowanie z tym ponownym logowaniem , u mnie po kliknięciu ;rezygnuję z oferty; przeszło do kolejnej strony i jeżeli dobrze pamiętam to było coś o przyjęciu rezygnacji. Dzisiaj dla sprawdzenia kliknełem ponownie na rezygnuję i pokazał się komunikat ; oferta została już wcześniej odrzucona; , dziękujemy za poświęcony czas.

Może wiąże się to z tym że ja nie wysyłałem jeszcze rezygnacji , a Wy mieliście rezygnacje wysłane i stosują taki chwyt na klienta , tylko czy to jest fer..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam możliwość zrezygnowania z umowy nc+ z racji niemożności doprowadzenia do mnie prawidłowego korzystania z usług multiroomu?

 

Żyjąc w dzisiejszych czasach zakładałem, że taka sprawa jak multiroom będzie działać bez problemu. Nie mam możliwości skorzystania z multiroomu, gdyż wycena jaką wykalkulowałem by wiercić ściany w domu lub przeciągać kable jest nieadekwatna do świadczenia ich usług. Intermet posiadam mobilny z usb, więc dostępności WiFi nie mam bo mi to nie potrzeba a pakiet internetowy wystarcza tylko do przeglądania stron www.

 

Spytałem w wątku o multiroomie, dostałem wiadomość prywatną, że jeżeli nie mam możliwości połączenia kablem rj45 obu dekoderów i nie mam sieci internetowej w domu WiFi to multiroomu mieć nie mogę.

Mogę się powołać do urzędu dóbr i usług konsumenckich o roszczenie z rezygnacji nc+ bez kar finansowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kupujesz najprostszy router AP WiFi w sklepie komputerowym za ok 50 zł i już Ci działa Multirooom, nikt Ci z tego powodu nie rozwiąże umowy że nie chcesz wydać max 50-60 zł na urządzenia, to tak jakbyś napisał, że chcesz zrezygnować z nc+ bo nie wiedziałeś, że będziesz musiał zapłacić za instalację anteny satelitarnej :shock:

 

Reasumując jeśli masz jako główny dekoder Premium WiFi Box+ a dodatkowy to Wifi Box+ to kupujesz 1 routerek WiFi i i stawiasz go między dekoderami o oba dekodery łaczysz bezprzewodowo z tym routerem, koszt to będzie ok 50 zł a jak jako główny masz mediabox+ to router podłączasz kabelkiem do mediaboxa a dodatkowy łączysz po WoFo z routerem i koszt też będzie ok 50 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za informację.

I to będzie działało bez lagów?

 

Dlaczego taka nowoczesna platforma nc+ jest 100 lat za CP odnośnie multiroomu? Ja mógłbym biegać nawet codziennie z kartami, po domu, 5 sekund roboty. A tam uprawnienia raz na 2 tygodnie są zmieniane i co 2 tygodnie trzeba sparować karty (5sekund i 2 tygodnie spokoju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego,że CP jest 200 lat za nc odnośnie MR... Dla Ciebie parę sekund roboty,dla innych kilka minut... Nie każdy ma pokój przy pokoju.Są domy z piętrami,a im już tak nie jest do śmiechu latać i uprawnienia ładować... Zwłaszcza w nocy jak nagle ciemność nastanie. . Jeśli abonent nie może MR zamontować w domu,to nie ma żadnej podstawy do rozwiązania umowy. Jest to usługa dodatkowa ''opcja''. Wszystko będzie działało jak kolega wyżej napisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ była zdecydowanie do przodu niż nc+. nc+ chciała stać się nowoczesną platformą a stała się gorsza funkcjonalnie niż Cyfra+ i Nka.

Cyfra+ może technologicznie najlepsza nie była ale multiroom miała idealny.

 

Kolego porównanie nastania ciemności w nocy jest bezcenne :) A do toalety nocą też lecisz w zupełnej ciemności i opróźniasz płyny ustrojowe po ciemnku? ;)

Jeżeli chodzi o multiroom obecnie w nc+ to naprawdę, 100 lat za murzynami jest ta platforma. Oferta bogata, jak najbardziej mi pasująca, sprzęt również turbodekoder sprawujący się na odrzutowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę :)

Kiedyś kuzyn miał tak samo, ale go wyrolował ktoś z nc+ i teraz jego dom to armagedon, powiedzieli mu w APS, że musi połączyć dekodery kablem, wywiercił 3 razy już przejścia na LAN. Z jednego pokoju na drugi, potem córce się zachciało mieć dekoder w swoim pokoju to wywiercił tam też dziurę, a potem okazało się, że za mało dekoderów ma, więc wziął 3 i postawić go chciał w pokoju syne, i znowu wywierty robił.

Praktycznie nowy dom a takie pobojowisko ma tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wziąć 2 dekodery do Multiroom Standard i oba dekodery włożyć do szafy, włożyć kartę do dekoderów osobno kupionych np., Ferguson i oglądać nc+ na nich bez żadnego biegania w celu parowania kart, wiercenie, WiFi, LAN itd.?

 

Dzięki kolego, przesyłam piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR Standard masz na myśli, czy SD jak kanały w SD?

Jeżeli tylko SD to ja nawet bawić się nie chce w to.

 

Na alledrogo widziałem nboxa białego oprogramowanie enigma, za 150 zł. Cena bardzo atrakcyjna, jeżeli byłyby wszystkie kanały HD na nim to bym brał od razu Multiroom Standard z kartą Cameleon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując koledzy:

1. Biorę multiroom standrad za 10 zł

2. Wyjmuje z dekodera od multiroomu kartę

2a. Kupuje na alledrogo nboxa białego z enigmą

2b. Wkładam kartę do tego nboxa

3. ciesze się multiroomem nawet w Rumuni bez WiFi, kabli, itd.?

 

To mi się uśmiecha, bez adapterów, bez kabli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...