Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

To ja Wam coś powiem.

Dzisiaj w Punkcie składam wymówienie i, mimo wszystko, czegoś oczekuję: "co, dlaczego, a może jednak się Pan na coś zdecyduje"... Nic z tych rzeczy!

Kobitka poprosiła o moje dane, wydrukowała stosowny dokument, ręcznie dopisała termin zdania sprzętu i kulturalnie się pożegnała.

Nic dodać nic ująć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa "matka" jest tylko jedna. To, co przedłużyłeś jest tylko aneksem do umowy.

 

hmmm jaka umowa?? Jak sobie przypominam ostatnią umowę podpisywałem z n-ką-która przemianowała się w nc+. Tylko,ze zgoda została wyrażona telefonicznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam coś powiem.

Dzisiaj w Punkcie składam wymówienie i, mimo wszystko, czegoś oczekuję: "co, dlaczego, a może jednak się Pan na coś zdecyduje"... Nic z tych rzeczy!

Kobitka poprosiła o moje dane, wydrukowała stosowny dokument, ręcznie dopisała termin zdania sprzętu i kulturalnie się pożegnała.

Nic dodać nic ująć...

Więc czekaj na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam coś powiem.

Dzisiaj w Punkcie składam wymówienie i, mimo wszystko, czegoś oczekuję: "co, dlaczego, a może jednak się Pan na coś zdecyduje"... Nic z tych rzeczy!

Kobitka poprosiła o moje dane, wydrukowała stosowny dokument, ręcznie dopisała termin zdania sprzętu i kulturalnie się pożegnała.

Nic dodać nic ująć...

 

A czego się spodziewałeś? Że padnie na kolana i będzie Cię błagać abyś został? Ona dosteje prowizję od nowych umów, a nie aneksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,może ktoś pomoże

Umowa z nc+ wygasła, była podpisana na moją mamę.Wiem,że trzeba zwrócić kartę nc+,czy mogę jechać do punktu i zwrócić w imieniu mamy ? Adres zamieszkania na który jest umowa jest identyczny jak mój,nazwisko mamy również.Czy potrzebne jest pisemne upoważnienie mojej mamy, że zezwala mi na zwrot karty ? Czy po prostu biorę kartę numer umowy i jadę zwrócić kartę?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gosc_forum

Najlepiej przedzwoń do danego punktu i się spytaj. Tu masz link do sprawdzenia numeru telefonu do danego punktu:

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/autory ... ty-nc-plus

 

Dlaczego Twoja mama rezygnuje z nc+ na rzecz czego? Jaką mieliście kartę i dekoder?

Drogie oferty wam proponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnujemy bo problem z kasą, umowa była na mamę ale ja płaciłem a gdy straciłem pracę to musiałem zrezygnować. Myślę wrócić do nc+ jak już znajdę stały etat. Karta jest jeszcze z Cyfry+ a dekoder jest wykupiony SD Strong. Oferty były atrakcyjne w granicach 65 zł za pakiet z paczką C+ i dekoder za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gosc_forum

Najlepiej przedzwoń do danego punktu i się spytaj. Tu masz link do sprawdzenia numeru telefonu do danego punktu:

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/autory ... ty-nc-plus

 

Dlaczego Twoja mama rezygnuje z nc+ na rzecz czego? Jaką mieliście kartę i dekoder?

Drogie oferty wam proponowali?

 

Dzwoniłem do punktu i sprzedawca powiedział,że karte musi ooddać mama skoro umowa była na nią.Mama tej karty im nie może osobiście oddać, czyli pozostaje tylko zapłata kary ? czy jest jakiś inny sposób? 100 zł kary to dużo dla mnie a przyjazd mamy to podobny wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do punktu i sprzedawca powiedział,że karte musi ooddać mama skoro umowa była na nią.Mama tej karty im nie może osobiście oddać, czyli pozostaje tylko zapłata kary ? czy jest jakiś inny sposób? 100 zł kary to dużo dla mnie a przyjazd mamy to podobny wydatek.

 

Idź do innego punktu, ja nie robiłbym problemów

ewentualnie niech mama napisze że upoważnia daną osobę do zwrotu karty, albo napisz sobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...