Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj przemigrowałem do nieszczesnego nc+

 

Po prawie godzinnej batalii, z czego ponad pol godziny zajmowało odczytywanie warunków umowy bla bla bla :read:, udało się wynegocjować coś takiego:

 

- canal+ PLATINIUM 99 zł

- MR (2 karty) 0 zł

- PACE PVR 500 0 zł

Razem 99 zł / umowa na 12 miesięcy

 

HBO nawet nie próbowałem, z tego co czytam jest tam jeden wielki :censored: i pewnie po dwóch miesiącach żałowałbym, że musze dopłacać te 10 czy 20zł.

 

Dodam, że umowe mialem do 31.03.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przemigrowałem do nieszczesnego nc+

 

Po prawie godzinnej batalii, z czego ponad pol godziny zajmowało odczytywanie warunków umowy bla bla bla :read:, udało się wynegocjować coś takiego:

 

- canal+ PLATINIUM 99 zł

- MR (2 karty) 0 zł

- PACE PVR 500 0 zł

Razem 99 zł / umowa na 12 miesięcy

 

HBO nawet nie próbowałem, z tego co czytam jest tam jeden wielki :censored: i pewnie po dwóch miesiącach żałowałbym, że musze dopłacać te 10 czy 20zł.

 

Dodam, że umowe mialem do 31.03.2013

 

Jeżeli już na tym etapie można za tyle to dostać , to faktycznie po wypowiedzeniu może za ok 80 PLN da się wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie 2011 umowa z PS3 na superpremium + mr + pace - 167 zł/m-c, umowa na 26 m-c.

Wczoraj w centrum została zaproponowana oferta migracji na następujących warunkach:

 

platinum + hbo + mr (umowa na 18 miesięcy)

pierwsze 9 m-c: cena 129zł+10zł(mr) = 139zł

kolejne 9 m-c: cena 149zł+10zł(mr) = 159zł

(Nie ma możliwości wzięcia bez HBO.)

w przypadku wymiany na multiboxa+ opłata aktywacyjna 199zł.

 

Pytanie: Czy ktoś kto podpisal umowe z PS3 lub tvLG otrzymał lepszą ofertę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potwierdzam pakiet Platinium + MR (2 karty) + PACE PVR w umowie na 12 miesiecy za 99 PLN. Jak dla mnie to obniżka 30zł w porównaniu do poprzedniej umowy z Cyfrą Plus.

 

Nie jest źle, dodatkowo HBO i wchodzę, najchętniej na 18 miesięcy. I to będzie do wzięcia w niedługim czasie. Mogę płacić 34 złote więcej za HBO, nSport i ogólnie LM. 8)8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonili, oferta ta sama Platinum + MR 109PLN. Powiedziałem, że kolega dostał to samo za 99PLN i po konsultacji z przełożonym... nie da się. Nadal 109PLN za wszystko i to na 18 miesięcy. Podziękowałem grzecznie i się pożegnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przemigrowałem do nieszczesnego nc+

 

Po prawie godzinnej batalii, z czego ponad pol godziny zajmowało odczytywanie warunków umowy bla bla bla :read:, udało się wynegocjować coś takiego:

 

- canal+ PLATINIUM 99 zł

- MR (2 karty) 0 zł

- PACE PVR 500 0 zł

Razem 99 zł / umowa na 12 miesięcy

 

HBO nawet nie próbowałem, z tego co czytam jest tam jeden wielki :censored: i pewnie po dwóch miesiącach żałowałbym, że musze dopłacać te 10 czy 20zł.

 

Dodam, że umowe mialem do 31.03.2013

 

 

Ciekawe za ile bym to wyrwał z tym ze zostawiam mojego pace a dobieram mediaBox-a i zwykłego białasa boxa zalezy mi na moolti na 3 telewizory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie 2011 umowa z PS3 na superpremium + mr + pace - 167 zł/m-c, umowa na 26 m-c.

Wczoraj w centrum została zaproponowana oferta migracji na następujących warunkach:

 

platinum + hbo + mr (umowa na 18 miesięcy)

pierwsze 9 m-c: cena 129zł+10zł(mr) = 139zł

kolejne 9 m-c: cena 149zł+10zł(mr) = 159zł

(Nie ma możliwości wzięcia bez HBO.)

w przypadku wymiany na multiboxa+ opłata aktywacyjna 199zł.

 

Pytanie: Czy ktoś kto podpisal umowe z PS3 lub tvLG otrzymał lepszą ofertę??

Ja ma umowe z tv umowa do lutego 2014 placilem 137zl z mr dokupilem paczke hbo i paczke filmbox i teraz place 182zl,zaproponowali mi al z mr za 179zl umowa 18miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z osobą odpowiedzialną w UOKiK za platformy cyfrowe. Mają dziś o 17 spotkanie w tej sprawie i w trybie pilnym będzie podjęta decyzja. Z informacji mi przekazanej wiedzą ,ze jest duży problem. Kobieta powiedziała mi ,ze mogą nawet nałożyć na NC+ karę. Co dziwne powiedziała mi ,ze tworu takiego jak NC+ formalnie nie ma. Mają tylko warunkowe dopuszczenie. Jeśli ktoś ma czas to może zadzwonić pod nr 22/5560424 i dopytać o szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miałem:

C+ Optimum HD - 86pln + MR 10 pln + HD Optimum Promo 8 pln. = 104 pln z własnym sprzętem

 

Umowa na 18 m-cy 01.2012-08.2013

 

Do tej pory ani pisma ani telefonu - zaznaczam, że nie zostawiałem na platformie prośby o kontakt...

 

Czekam na pisemko, w sumie jak uda się w tej samej cenie nc+ platinum z MR to będę zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do końca lutego 2013 miałem C+ Optimum HD - 86pln z zakupionym od Cyfry modułem CAM do telewizora LG.

Przez moją nieuwagę umowa została z automatu zamieniona na czas nieokreślony z 107 zł.

Na początku marca wysłałem wypowiedzenie - termin rozwiązania umowy koniec czerwca 2013.

Telefonowali 2 razy. Oferta 99 zł za Platinium. Moduł CAM może być dalej bez zmian.

W pierwotnej wersji proponowali 18 miesięcy, potem zeszli do 12 miesięcy.

Może bym się i zgodził, ale chciałem jeszcze dostać HBO gratis na 6 miesięcy. Powiedziano mi że nie ma takiej opcji.

Grzecznie podziękowałem w takiej sytuacji i czekam na inne propozycję. Jak nie będzie nic interesującego w kończę współpracę nc+. Jestem gotowy zapłacić 89 zł za Platinium na okres 12 miesięcy, przy drobnym bonusie zawierającym HBO gratis na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tylko pytanko bo nie wiem od czego to jest - na kanałach TVN HD, TVN 24HD, TVN Turbo HD - mam od jakiegoś czasu brak sygnału/za słaby sygnał i czarny ekran. Wersje SD działają. Czy to faktycznie od sygnału i ew. wina ustawienia anteny po silnych wiatrach? Zmyliło mnie to iż siostra ma ten sam problem z kanałami HD z paczki TVN :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki i przepraszam za mały Offtop... dodam tylko że mam najmniejszą możliwą antene (60cm?) , na PACEpvr te wskaźniki sygnału są mało wiarygodne... i tak zamierzam jakiś prosty miernik sobie kupić do ustawienia anteny

 

PS.

Rezygnacja poszła ode mnie, jak będą z utrzymania dzwonić to dam znać co oferują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co dziwne powiedziała mi ,ze tworu takiego jak NC+ formalnie nie ma. Mają tylko warunkowe dopuszczenie.

Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. Od 30 listopada 2012 Grupa Canal+ i Grupa ITI współpracują wobec strategicznego partnerstwa na rynku telewizji w Polsce będąc wspólnie właścicielami TVN i połączonej platformy cyfrowej nc+ . NC+ to tylko produkt oferowany przez dwa, wspólnie działające na podstawie porozumienia podmioty gospodarcze. Zwróćcie uwagę, że kto inny podpisuje się w listach do abonentów n-ki (w stopce widnieje ITI Neovision Sp. z o.o.) a kto inny w listach do abonentów Cyfry (w stopce jest Canal+ Cyfrowy S.A.). Zakładając, że listy do Cyfrowców są autentyczne, to w balona są robieni abonenci n-ki i to przez własnego operatora. Nikt migrując nie podpisuje umowy z firmą NC+, bo po prostu taka nie istnieje. NC+ to tylko produkt, marka. Mylę się? Ktoś ma inne przemyślenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...