Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że najbardziej rozsądnymi cenami dla migrujących byłoby 50% ceny standardowej np:

Comfort+ 30 zł

Uniwerse+ 40 zł

Canal+ Silver 55 zł

Canal+ Gold 65 zł

Canal+ Platinum 75 zł

All inclusive+ 125 zł

Opcja dodatkowa Canal+ kosztowała 30 zł, opcja nPremium 20 zł a po połączeniu razem ma to kosztować 70 zł? Ciekawe rozumowanie.

 

No toś wymyślił, taniej jak w CP :lol2::lol2: za dużo bajek się na oglądałeś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najbardziej rozsądnymi cenami dla migrujących byłoby 50% ceny standardowej np:

Comfort+ 30 zł

Uniwerse+ 40 zł

Canal+ Silver 55 zł

Canal+ Gold 65 zł

Canal+ Platinum 75 zł

All inclusive+ 125 zł

Opcja dodatkowa Canal+ kosztowała 30 zł, opcja nPremium 20 zł a po połączeniu razem ma to kosztować 70 zł? Ciekawe rozumowanie.

 

No toś wymyślił, taniej jak w CP :lol2::lol2: za dużo bajek się na oglądałeś :lol:

 

Oni w nas ofertą typu "gore" - my w nich 'komedią absurdu" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po rozmowie z nc+ próbowali mi wyciśnięć pakiet all inclusive za 199 zł na 18 miesięcy więc olałem ich później po rozmowie z przełożonym propozycja za all inclusive spadła do 179 zł z umową na 18 miesięcy. w takim razie czekam na dalszy rozwój sytuacji. Aha babka powiedziała mi że nie mogą mi zaproponować pakietu niższego gdyż odbieram teraz CANAL+HBO Superpremium i schodząc na canal+Platinium musieli by mi odłączyć kanały HBO a tak nie mogą zrobić. Zostaje mi chyba wysłać wypowiedzenie i może wtedy coś drgnie w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już totalnie zgłupiałem! Czekam na list z nadzieją, że będzie napisane, że mogę dotrwać do końca starej umowy a tutaj się okazuje, że listy są gdzieś składowane a nie rozsyłane. Szlag by ich tam w tej NC!

 

Wydaje mi się, że zaczynają kruszeć, ja na razie czekam z telefonami i migracją do 15 kwietnia, jak nic do tej pory się nie "zadzieje" to albo migruję albo wypowiadam umowę i siedzę na DVB-T albo karcie, do Polszmaty raczej się nie wybieram, raz byłem i nie mam ochoty tam wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem na mail do kiedy bedzie ta nowa paczka C+

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że nowa oferta programowa

CANAL+ będzie na Pana dostępna do 30 czerwca 2013 roku.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

oczywiscie co po tym terminie nie chca poinformowac lub poprostu nie ma decyzji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 - jak ci powiem, że ci panna głupot nagadała to nie będziesz chyba zdziwiony 8) Ja mam to co ty czyli superprem.+ hbo. NIe dzwoniłam do nich ale gdy zamawiałam telefonicznie film z VOD ( i to jakoś na początku całej afery bo chyba 22/23.03.) to pan sam zapytał czy interesuje mnie oferta platinum+hbo za 129. Czyli można wziąć - jak ktoś chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde mam gwarantowana paczke z okreslonymi kanałami C+ w umowie teraz zmienija mi ich nazwy i twierdza ze nie bede mial ich juz gwarantowanych do konca umowy jak w aneksie tylko do 30.06 i tyle bez pisma zadnego od tak poprostu bo zapytałem ...

 

No [beep]a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 - jak ci powiem, że ci panna głupot nagadała to nie będziesz chyba zdziwiony 8) Ja mam to co ty czyli superprem.+ hbo. NIe dzwoniłam do nich ale gdy zamawiałam telefonicznie film z VOD ( i to jakoś na początku całej afery bo chyba 22/23.03.) to pan sam zapytał czy interesuje mnie oferta platinum+hbo za 129. Czyli można wziąć - jak ktoś chce.

wiem o tym w końcu siedzę na forum i śledzę co się dzieje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to popatrzcie jak to rozegrali.O tym ze chca sie połaczyc wiedzielismy juz ponad rok temu.Nagle prawa filmowe canal plus przejmuje enka.Przejmuja takze lige wołoska.Nagle prawa wracaja pojawia sie wielkie premium,ze niby cos nowego,nowa jesst Liga mistrzów ktorra tez transmitowana jest na na tvp i liga europy w ktorej wiekszosc zespołow gra jakby za kare i wystawia rezerwy.Pozostałe prawa niby wracaja ,zabieg marketingowy najpierw znikaja potem wracaja i jest pretekst zeby podwyższyc abonament bo to przeciez premium,Lige mistrzów pusccie na jakims innym kanale mzoe byc nsport i niech go wykupi kto chce tak jak kiedys orange,reszty niech nie wciskaja na siłe tym bardziej ze jak prawa wzieła enka to nikt ceny w cyfrze jakos nie obnizył teraz wracaja to bach bo przeciez jest cos nowego.;A tego wod i całej reszty zbednych smieci nikt nie chce ,po co to wciskaja człowiekowi na siłe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jeśli ktoś czeka uparcie na listy od nc+, które rzekomo miały być wysłane po 2 kwietnia się trochę rozczaruje.

Wczoraj z ciekawości się chciałem dowiedzieć w pracy czy zostały one już wysłane i ku mojemu zdziwieniu, wytyczne które dostaliśmy to "Składować Do Odwołania".

I faktycznie informacja widnieje taka na wszystkich paletach :) Zdjęcie poniżej.

Z tego co się orientuję w innych miastach to samo :)

Pozdrawiam

 

20130403043.jpg

 

Wydaje mi się ,ze wstrzymują listy ze wzgledu na wszczęcie postępowania przez UOKiK wobec ITI ( ITI wysłało już do Nkowców takie listy ) Francuzik się przestraszył kary 10 % ubiegłorocznych przychodów.

 

 

A czy bierzecie pod uwagę możliwość, że listy te wyjdą do nas 17-tego lub 18-tego, a wypowiedzenie jest do 19-tego? data "nadania" zapewne jest ok. 25 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...