Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą taka rozmowa z konsultantką (cytaty niedosłowne), dzwoniła z ZASTRZEŻONEGO.

ONA: Witam, dzwonię z NC+, czy rozmawiam z Panem XYZ?

JA: Tak.

ONA: Czy mogę przedstawić ofertę migracji?

JA: Tak, proszę bardzo.

ONA: Co najbardziej Pana interesuje w naszej ofercie? Sport? Film?

JA: Sport. I dlatego przedłużyłem umowę z cyfrą na 18 miesięcy, która daje mi dostęp do wszystkich transmisji.

ONA: Przygotowaliśmy dla Pana ofertę przejścia do NC+ na pakiet PLATINUM za 99zł. Widzę, że posiada Pan C+Optimum za 77zł.

JA: Tak i jestem bardzo zadowolony. Pakiet wykupiłem tylko dla paczki C+. Nie rozumiem, dlaczego mam płacić 99zł, skoro 2 tygodnie temu namawialiście mnie na podpisanie umowy na 18 miesięcy za 77zł? A tak poza tym, czy Wasza oferta zawiera Multiroom?

ONA: Nie. 99zł za PLATINUM bez MR.

JA: Ale ja teraz mam MR z dwiema kartami?

 

 

Trochę to dziecinne. Dzwonią, nie mają argumentów aby przekonać do migracji, a lekko przyciśnięci do muru,się rozłączają? Kompletny brak profesjonalizmu.. :shock:

 

Też miałem dzisiaj telefon od nich. Na początku marca przedłużyłem umowę na C+Optimum HD za 65 zł na 12 m-cy (dotychczas było 94). Roztaczanie wizji ilości sportu w pakiecie Platinum za 99 zł wywołało u mnie atak śmiechu. Od początku można było się domyślić, że te wszystkie ostatnie umowy przedłużeniowe w cyfrze, to było strategiczne przeczekanie. Nie zamierzali w ogóle wypełnić umowy i dlatego udawało się tak zbić ceny abonamentów.

Krótkie pytanie: jak nazywa się kogoś, kto podpisuje umowę i nie zamierza jej wypełnić? Każde grube słowo tu pasuje. Na szczęście nie jestem niewolnikiem TV i mimo 7 lat w Cyfrze bez żalu ich opuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy jest możliwe wynegocjowanie czegoś takiego canal+platinum a w tym canal+vod, seriale+tvp prapremiery vod, multiroom dwie karty cameleon, i do tego dobrać dekoder PACE PVR za 99 złotych miesięcznie za wszystko. Obecnie mam Canal+HBO Superpremium za 167 złotych miesięcznie w tym dekoder PACE PVR (10 złotych dzierżawa) i multiroom 2karty cameleon (20 złotych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei rano usłyszałem, że z "niewyjaśnionych przyczyn" moja migracja nie przebiegła jak należy i obecnie jestem abonentem nC+ i Cyfry /pomimo iż umowa z Cyfrą wygasła mi 31 marca/. Poinformowano mnie rano, że nC+ mi zaświeci od 1 maja, a 10 minut temu poinformowano mnie że już świeci, ale zapłacę tylko za Cyfrę.

Nic nie wiem, nic nie rozumiem, zapisuję nazwiska konsultantów wraz z datami bo czuję za że chwilę pobiorą mi i za Cyfrę i za nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z walla "Anty nc+"

"Dzisiaj udało mi się dodzwonić do serwisu w Bielsku,nie podam dokładnie, gdzie bo jeszcze ich wszystkich pozwalniają :). Facet mnie wysłuchał, pomimo tego, ze go poinformowałem, że nagrywam rozmowę. Na początku był twardy jak głaz.

Ale od początku, dzwonie do Cieszyna, Skoczowa,mówię że chce zdać tuner, bo mam rozwiązaną umowę, podają, że im system nie chodzi do nc+ oczywiście. Noto wziąłem sprzęt do nagrywania, zadzwoniłem do B_B i mówię,że chce kupić pakiet nc+

Gostek mówi,że wszystko śmiga, to ja do niego, że rozmowa jest nagrywana i chce oddać sprzęt, gdyż mam rozwiązaną umowę, na początku kwietnia i tu zaczął stawiać się okoniem. Naciskam, naciskam, w końcu coś tam poklikał,poklikał i mówi do mnie tak,cyt"może pan oddać sprzęt, ale jest tam klauzula, że zdanie sprzętu nie oznacza rozwiązania umowy. Świetny tekst. Jutro jadę oddać sprzęt. Poszedłem jeszcze do skrzynki i sytuacja jakby się troszeczkę wyklarowała, dostałem propozycje od nie+dorozwojów+, że od 01.05. obecny pakiet zostanie zastąpiony nowym, droższym. Tylko jak oni chcą przedłużyć coś czego już niema. Wygląda,że pozwalniali tych normalnych, a zostali tylko...."

 

A to wykrętki blade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy jest możliwe wynegocjowanie czegoś takiego canal+platinum a w tym canal+vod, seriale+tvp prapremiery vod, multiroom dwie karty cameleon, i do tego dobrać dekoder PACE PVR za 99 złotych miesięcznie za wszystko. Obecnie mam Canal+HBO Superpremium za 167 złotych miesięcznie w tym dekoder PACE PVR (10 złotych dzierżawa) i multiroom 2karty cameleon (20 złotych)

 

Zdecydowanie nadajesz się do zaproponowania Ci oferty All inclusive+ za 199 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei rano usłyszałem, że z "niewyjaśnionych przyczyn" moja migracja nie przebiegła jak należy i obecnie jestem abonentem nC+ i Cyfry /pomimo iż umowa z Cyfrą wygasła mi 31 marca/. Poinformowano mnie rano, że nC+ mi zaświeci od 1 maja, a 10 minut temu poinformowano mnie że już świeci, ale zapłacę tylko za Cyfrę.

Nic nie wiem, nic nie rozumiem, zapisuję nazwiska konsultantów wraz z datami bo czuję za że chwilę pobiorą mi i za Cyfrę i za nC+.

 

może im właśnie o to chodzi abyśmy płacili abonament i za c+ i nc+ taka ich promocja :lol2:

myślę że nie powinniśmy mieć pretensji do konsultantów to są świeżynki pewnie z firmy zewnętrznej, którzy mają wyklepać formułki z kartki jak dobrze wyszkolona papuga i tyle każde pytanie ponad standard równa się koniec rozmowy - szkoda czasu nerwów i kasę na telefonowanie do nich bo przecież każdy kto czyta to forum wie co może dostać i nic w tym się nie zmieniło od dobrego tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy jest możliwe wynegocjowanie czegoś takiego canal+platinum a w tym canal+vod, seriale+tvp prapremiery vod, multiroom dwie karty cameleon, i do tego dobrać dekoder PACE PVR za 99 złotych miesięcznie za wszystko. Obecnie mam Canal+HBO Superpremium za 167 złotych miesięcznie w tym dekoder PACE PVR (10 złotych dzierżawa) i multiroom 2karty cameleon (20 złotych)

 

Zdecydowanie nadajesz się do zaproponowania Ci oferty All inclusive+ za 199 zeta.

nie nie tej za 199 ale bez promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ma C+ HBO SUPERPREMIUM za 168zł z PS3 co mogą mi zaproponować ? czy ktoś już z takim abonamentem otrzymał propozycję ? o co mogę się ubiegać ? czy jest możliwość przejścia na GOLD+HBO lub PLATINUM+HBO w jakiejś dobrej cenie ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najbardziej rozsądnymi cenami dla migrujących byłoby 50% ceny standardowej np:

Comfort+ 30 zł

Uniwerse+ 40 zł

Canal+ Silver 55 zł

Canal+ Gold 65 zł

Canal+ Platinum 75 zł

All inclusive+ 125 zł

Opcja dodatkowa Canal+ kosztowała 30 zł, opcja nPremium 20 zł a po połączeniu razem ma to kosztować 70 zł? Ciekawe rozumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam umowę do maja br i jest ona na wypowiedzeniu,ale dzisiaj przeczytałem na stronie nc+ cytuję:

 

 

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

 

moje pytanie czy muszę najpierw wycofać poprzednie wypowiedzenie które skutkuje zgodnie z końcem okresu minimalnego tj z końcem maja czy poprostu wysłać nowe podając jako powód zmianę regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj dostałem informację od konsultanta, że w przypadku migracji nie ma możliwości dokupienia opcji Filmbox lub Cinemax do żadnego pakietu, więc żeby je oglądać muszę wykupić All inclusive. Nie można też kupić ani wypożyczyć dekodera do karty cyfry. Czy komuś z was udało się dokupić opcję filmową inną niż HBO np. do Canal+ Platinum albo dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze z powodu zmiany oferty programowej i przestania nadawania niektorych kanałow rezygnujesz z dniem 30 czerwca

 

A czemu z dniem 30 czerwca skoro nikt nie dostał jeszcze oficjalnej informacji?

 

Może wysłać wypowiedzenie i od maja już nie będzie Cyfry oglądać.

bo do 30 stego jak mas zwykupiona paczke canal plus bedziesz ja miał na starej umowie i mzoesz do konca doodgladac przy obecnej cenie,jelsi chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed chwila dzwoniła konsultantka chciała mi po raz 5 wcisnac platinum plus multiroom za 109 mowie jej zeby mi odłaczyła te smieszne vod i obnizyła pakiet,powiedziała ze nie ma takiej mozliwosci proponmowała mi pakiet gold nie wiem juz za ile ja jesj mowie ze interesuje mnie platinum to tylko opcja za 109 z ł czyli 99 plus 10 multi mowie jej ze 99 było by w miare ok zeby sie przekonac czy wogóle maja mozliwosc innej propozycji to powiedziała ze nie ma takiej oferty jak narazie i nie mzoe mi jej zaproponowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pakiet Komfort z paczką C+, bo zależy mi tylko na sporcie. Umowa do końca czerwca, z tego co wiem to własnie do końca czerwca będzie można zostać na starych umowach ... od jutra do 30 kwietnia mają dac platyne za darmo, ale co później, jak nie zdecyduję się na migrację ? Czyli w maju i czerwcu będę miał dotychczasowe kanały z pakietu komfort, a co z paczką C+ ? Czy to mi wyłączą ? tzn. nie będę miał możliwości sportu oglądać, czy zostanie mi Canal+, C+Sport i C+Film, a znikną Gol i Weekend ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj dostałem informację od konsultanta, że w przypadku migracji nie ma możliwości dokupienia opcji Filmbox lub Cinemax do żadnego pakietu, więc żeby je oglądać muszę wykupić All inclusive. Nie można też kupić ani wypożyczyć dekodera do karty cyfry. Czy komuś z was udało się dokupić opcję filmową inną niż HBO np. do Canal+ Platinum albo dekoder?

Podbijam pytanie bo to coś nowego :twisted: Dokupił ktoś z migrujących kinomaniaków te opcje do niższych pakietów niż all incl.?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do 30 stego jak mas zwykupiona paczke canal plus bedziesz ja miał na starej umowie i mzoesz do konca doodgladac przy obecnej cenie,jelsi chcesz

 

Ja to wiem,ale na jakiej podstawie możesz wysłać wypowiedzenie powołując się na zapis o 30 czerwca skoro nic nie dostaliśmy oficjalnego na ten temat? Równie dobrze możemy wysłać wypowiedzenia ze rezygnujemy z dniem 31 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...