Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to sorry ale juz tak mam ze jak napisze cos to sie wylogowuje,nie siedze przy kompie tylko tv,.co w tym dziwnego,o dekoderach nic nie pisalem bo skoro nie bylo nic to oczywiste ze mam swoje,bo jesli bym placił to bym to napisał,edytowałem bo poprawiłem treść.oferta normalna sa lepsze na tym forum 18 bo tak chcialem i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem się zalogować, bo gro osób pisze że za 59zł mają dosłownie wszystko. Nie róbmy sobie jaj i bądźmy realni oraz szczerzy.

 

To złóż wypowiedzenie, targuj się i też dostaniesz taką ofertę. Do mnie dzwonili 3 razy i raz za 99zł c+ platinium, w tym mr 0zł, drugi raz za 109zł c+platinium z hbo, mr 0zł i teraz dzwonili 3 raz z ofertą jaką już napisałem. W międzyczasie byłem w punkcie nc+ u siebie w mieście i tam zaproponowali mi tą ofertę na universe+ i 6x c+ za 0zł, mr 0zł przez 12mc ale kazali przyjść 1 października więc jak się dało to wziąłem wcześniej przez tel i tyle. Nie wiem co w tym podejrzanego. Widocznie siła wypowiedzenia tak na nich działa.

 

I tak apropos to wystarczy wejść na strone ncplus i porównać pakiety c+ platinium i universe+ to jeśli chodzi o kanały różnią się tylko tym, że w universe+ brak kanałów c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kam5 napisał:

"W międzyczasie byłem w punkcie nc+ u siebie w mieście i tam zaproponowali mi tą ofertę na universe+ i 6x c+ za 0zł, mr 0zł przez 12mc ale kazali przyjść 1 października więc jak się dało to wziąłem wcześniej przez tel i tyle."

Słaba oferta - powinni ci jeszcze dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wkładają kartę do drugiego dekodera (dekoder SD) miałbym programy które na ofercie są zaznaczone tylko w wersji HD? Konsultant powiedział, ze miałbym takie programy oprócz takich jak: Tvp Hd, BBC HD, Nsport (kanały 36-37), FoX Hd, Axn sPINE, mgm, TVP Historia, TVP Kultura, Puls 2, TVP Rozrywka, Discovery Historia, Disney JR, Romance TV, Sudence (???), FilmoX HD, MTV, Religia TV. Tych programów nie miałbym podobno w wersji SD. Reszta programów w wersji HD ma odpowiedniki w wersji SD wiec reszta by była. Powiem szczerze nie zależy mi na HD wiec czy dostałem prawidziwe informacje?Z tego co mówił konsultant to programy które są nadawane w systemie MPEG (nie wiem czy podawał mpeg 2 czy mpeg 4) nie mają swoich odpowiedników w wersji SD.

Prosiłbym o info.

Te kanały, które pogrubiłem to kanały SD nadające w MPEG-4, których nie będziesz miał na dekoderze SD. Reszta to kanały HD bez odpowiedników SD (z tym MTV chodzi o MTV Live, bo MTV Polska i MTV Rocks odbiera). Oprócz tego w MPEG-4 jest jeszcze Stars TV. Jeśli masz jeszcze pytania o jakiś konkretny kanał to pytaj śmiało, sprawdzę czy mam u siebie na liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kam5 napisał:

"W międzyczasie byłem w punkcie nc+ u siebie w mieście i tam zaproponowali mi tą ofertę na universe+ i 6x c+ za 0zł, mr 0zł przez 12mc ale kazali przyjść 1 października więc jak się dało to wziąłem wcześniej przez tel i tyle."

Słaba oferta - powinni ci jeszcze dopłacać.

 

Pochwal się swoją ofertą, mam tydzień na ew rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś migrowałem do NC+

Do tej pory:

-CANAL+OPTIMUM

-HD OPTIMUM PROMO

-MULTIROOM

-PACE PVR 500

-SAGEMCOM DSI87

Wszystko za 65zł/mc,umowa do końca czerwca 2014

Od dziś:

-CANAL+SILVER

-6xCANAL+

-MULTIROOM

-PACE PVR 500

-SAGEMCOM DSI87

Wszystko za 64zł/mc, umowa na 18 miesięcy

Obeszło się bez wypowiadania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi. Jak na migracje bez wypowiedzenia i długi termin poprzedniej umowy, to warunki bardzo dobre. Do pełni szczęścia brakuje HBO.

Z HBO proponowali 79zł,parę dni wcześniej nawet 74zł ale nie zależało mi na tym,miałem włączone przez pół roku i w sumie oglądnąłem ze 3 filmy.69zł to max co mogłem im dać razem z HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mógłby ktoś podać jaka powinna być treść wypowiedzenia umowy z c+ ?

 

Mam umowę do końca października, a dzwonią prawie codziennie i nic ciekawego.

Interesuje mnie universe + 6xC+ za 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...