Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pogoniarz

Przy takiej cenie jaką płacisz może uda Ci się wywalczyć Universe ze wszystkimi C+ za 49. Za 59 to chyba bez problemu by Ci to dali, może nawet z HBO. Więcej programów a różnica w cenie niewielka. Jeżeli jednak będziesz chciał zostać przy dotychczasowej umowie, to przed przejściem na czas nieokreślony, lepiej sprawdź ile będziesz płacił, żeby nie okazało się, że dwa razy tyle. Najlepiej w ICA jak radził kolega.

 

Ja nie place nic za dekoder, mam zwyklego Segecoma za 0zl miesiecznie. Jedyna oplata to abonament za Canal Plus Start. Po zakonczeniu umowy zmieni sie cena z 48zl na 56zl. Dzwonila dzis pani i zaproponowala pakiet Komfort i 6xCanal+ za 54zl na 12 miesiecy. Jesli bym przyjal, to czy po roku spodziewac sie podwyzki? Sprobowac jakis lepszy dekoder wziac za 0zl, jesli w ogole taki teraz oferuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat
apropo: ktos się orientuje gdzie zniknęły "moje nagrania" na pvr? pod cyferka B już ich nie ma...

 

 

Moje nagrania masz teraz w nowym menu dekodera, jeżeli masz najnowszą wersję oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie place nic za dekoder, mam zwyklego Segecoma za 0zl miesiecznie. Jedyna oplata to abonament za Canal Plus Start. Po zakonczeniu umowy zmieni sie cena z 48zl na 56zl. Dzwonila dzis pani i zaproponowala pakiet Komfort i 6xCanal+ za 54zl na 12 miesiecy. Jesli bym przyjal, to czy po roku spodziewac sie podwyzki? Sprobowac jakis lepszy dekoder wziac za 0zl, jesli w ogole taki teraz oferuja?

 

Po roku będziesz na nowo negocjował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i można sobie tak włączać i wyłączać te opcje cały czas i płacić połowę ceny :D

W cyfrze tak było ale nie wiem jak w encepence

W nc+ też tak jest.....

Czy ktoś inny może to potwierdzić z własnego przykładu ......a nie że słyszał .

W Cyfrze z powodzeniem stosowałem tą metodę . Po migracji do nc+ też mam taki zamiar.....ale czy jest to realne znając [beep]ość Juliana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugi dzień po rejestracji wypowiedzenia (umowa do 30.11.2013r., dotąd C+optimum HD + MR za 96zł) zadzwoniła bardzo miła konsulka z numeru 22 310 45 00 i zaproponowała:

1. Silver + 4C+ MR za 79zł

2. Platinum +HBO, MR za 99zł

Cena po wypowiedzeniu - 7 dni spadłą o 10 zł. Podziękowałem serdecznie za miła rozmowę i stwierdziłem, że do końca listopada jeszcze sporo czasu i czekam na lepsze oferty. Ircios normalnie lepsza oferta od twojej, ale ty czasu nie miałeś na targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam obecnie pakiet Canal+ Optimum HD + Nsport + Multiroom + Sagemcom + Pace za 81 zł / mc. Umowa do końca sierpnia 14.

 

Był telefon z nc+ o pakiet Canal+ Silver + paczka Canal+ + Multiroom + Sagemcom + Pace za 84 zł /mc. Opłaca się? Generalnie zyskał bym dostęp do paru kanałów HD więcej za niewiele więcej $.

 

Zapomniałem dodać, że pytałem o migrację na niższy pakiet (universe), ale ta okazała się niemożliwa. Także nie wiem czy czekać jeszcze rok aż się umowa skończy i wtedy negocjować czy płacić 3 zł więcej za 5 dodatkowych kanałów, które mnie interesują. Pytanie czy jest możliwa w takiej sytuacji wymiana dekodera na ADB? Chyba nie skoro mam stary mulitiroom po C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i zmigrowałem do nc+, sami do mnie zadzwonili wczoraj z propozycją jaką sam wcześniej wysunąłem, czyli Universe+, 6xC+, Pace 500 Gb za 59 zł/m na 12 miesięcy. Wypowiedzenie miałem ważne do 30 listopada, pewnie do tego okresu wywalczyłbym lepszą ofertę, ale nie chciałem już zwlekać, w końcu to już 2 miesiące spadną z umowy. Nie wiem czemu tylko w ICA chyba w płatnościach jest 164 zł, a za C+ 70 zł, o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pogoniarz

Przy takiej cenie jaką płacisz może uda Ci się wywalczyć Universe ze wszystkimi C+ za 49. Za 59 to chyba bez problemu by Ci to dali, może nawet z HBO. Więcej programów a różnica w cenie niewielka. Jeżeli jednak będziesz chciał zostać przy dotychczasowej umowie, to przed przejściem na czas nieokreślony, lepiej sprawdź ile będziesz płacił, żeby nie okazało się, że dwa razy tyle. Najlepiej w ICA jak radził kolega.

 

Ja nie place nic za dekoder, mam zwyklego Segecoma za 0zl miesiecznie. Jedyna oplata to abonament za Canal Plus Start. Po zakonczeniu umowy zmieni sie cena z 48zl na 56zl. Dzwonila dzis pani i zaproponowala pakiet Komfort i 6xCanal+ za 54zl na 12 miesiecy. Jesli bym przyjal, to czy po roku spodziewac sie podwyzki? Sprobowac jakis lepszy dekoder wziac za 0zl, jesli w ogole taki teraz oferuja?

Masz Sagema za 0 zł w promocji a bez promocji też jest 0 zł? Wejdź do ICA i zobacz co masz z lewej strony albo zadzwoń i zapytaj jakie będziesz miał opłaty przy umowie na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ Cyfrowy S.A.

Skrytka pocztowa 8

02-100 Warszawa

 

 

 

Wypowiedzenie

 

 

Wypowiadam umowę o abonament , zawartą w dniu ......... zawartą na czas określony

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., al.gen. W.Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

z zachowaniem określonego w umowie okresu wypowiedzenia.

Proszę o zaprzestanie świadczenia usług wraz z końcem okresu minimalnego, na który umowa ta została zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oto moja historia z nc+:

Dziś pierwszy tel. po wysłaniu wypowiedzenia i następująca oferta: Universe , 6 canal+ , HBO za 64 zł . Oferta jak najbardziej dla mnie atrakcyjna bo wcześniej miałem C+optimum, HD promo i płaciłem 62zl.

Zgodziłem się na te warunki ale później niestety okazało się że zamiast 6 canal+ mam tylko 4 canal+( nie mam film2 i family2)

Oczywiście złożyłem reklamację tylko że muszę czekać do 30 dni na wyjaśnienie.

Ciekawy jestem jak to się zakończy i czy dostanę to na co się zgodziłem.

Miał ktoś może podobną sytuację?????? Czy mogę zrobić coś więcej niż tylko reklamacja?????

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam:

- Canal+Optimum HD

-HD optimum promo

-multiroom

-Pace PVR 500

-nSport

wszystko za 65zł/mc. umowa do końca czerwca 2014

Dziś telefon i propozycja migracji:

-pakiet Silver

-Canal+ x6

-Multiroom

-Pace PVR

-HBO

wszystko za 79zł/mc,umowa na 12 miesięcy.Zaproponowałem obniżenie do 69zł i wtedy się zgadzam,pan po konsultacji z przełożonym zszedł do 75zł.Odmówiłem,nie mam ciśnienia więc poczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i zmigrowałem do nc+, sami do mnie zadzwonili wczoraj z propozycją jaką sam wcześniej wysunąłem, czyli Universe+, 6xC+, Pace 500 Gb za 59 zł/m na 12 miesięcy. Wypowiedzenie miałem ważne do 30 listopada, pewnie do tego okresu wywalczyłbym lepszą ofertę, ale nie chciałem już zwlekać, w końcu to już 2 miesiące spadną z umowy. Nie wiem czemu tylko w ICA chyba w płatnościach jest 164 zł, a za C+ 70 zł, o co tu chodzi?

To są ceny pakietu/opcji bez rabatów, ważne jakie będzie saldo do zapłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oto moja historia z nc+:

Dziś pierwszy tel. po wysłaniu wypowiedzenia i następująca oferta: Universe , 6 canal+ , HBO za 64 zł . Oferta jak najbardziej dla mnie atrakcyjna bo wcześniej miałem C+optimum, HD promo i płaciłem 62zl.

Zgodziłem się na te warunki ale później niestety okazało się że zamiast 6 canal+ mam tylko 4 canal+( nie mam film2 i family2)

Oczywiście złożyłem reklamację tylko że muszę czekać do 30 dni na wyjaśnienie.

Ciekawy jestem jak to się zakończy i czy dostanę to na co się zgodziłem.

Miał ktoś może podobną sytuację?????? Czy mogę zrobić coś więcej niż tylko reklamacja?????

Z góry dzięki za pomoc

 

Jeżeli przy odczytywaniu warunków umowy konsul mówił o 6C+, to musisz je dostać. Reklamacja wszystko wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...