Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczatkowo mialo byc za jak sam dzwonilem 64zl, po drugim telefonie nie upieral sie wcale i dal za 59zl. Mysle ze gdybym sie uparl moze by hbo wpadlo ale nie bylem zainteresowany. Umowa do konca grudnia byla i mysle ze smialo mozna wysylac wypowiedzenie i universe 6xc+ dadza w tej cenie na pewno. Ja ze wzgledu na nsport migrowalem, dicoveryhd i bbck. Szkoda troche utraty history chodz [beep]ki nie urywa ale 2 zl za to nie dam i cyfry online.

 

Ja nigdy nie dostalem emaila ze nsport daja do konca umowy...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowę w lutym i dostałem nSport + MGM na 6 miesięcy. Od września MGM HD zakodowane, a nSport dalej świeci.

EDIT: Dostałem też na 6 miesięcy Cinemax oraz Fimbox. Obie opcje miały automatycznie się wyłączyć po tym okresie. Do dnia dzisiejszego świecą, chociaż i tak tego nie oglądam. Dodam, że w ica czy w tv rachunku nie ma już po nich śladu. Niezły [beep] tam mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios, nie będę się spierał może jest tak jak piszesz ale oprócz tych indywidualnych ofert była ( choć może moja pamięć mnie zawodzi) akcja NC+ że dają wszystkim dotychczasowym abonentom NSport do końca umowy jako prezent?

Dla wszystkich był jako prezent na 3 miesiące.Do końca czerwca :mrgreen:http://d.polskatimes.pl/k/r/11/ee/c5/5155c2381218b_k27.jpg?1372552442 https://satkurier.pl/news/84168/nc-niespodzianka-dla-abonentow-n-i-cyfry.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - interesował by mnie pakiet start z C+ czy istnieje taka możliwość ? Rezygnację wysłałem.

To zależy ile teraz placisz

 

Obecnie płace 51 zł i mam wszystkie C+

Ogólnie to pakiet jaki teraz mam nie jest bogaty nie mam Animal Planet ani NG Wild.

Czy jest jakaś szansa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dziś powiedziałem konsultantowi "tak". Wiem, że rewelacji nie ma, ale będę płacił mniej niż dotychczas, mając dodatkowo sport od telewizji n. Canal+Gold, Canal+, Canal+Sport, MR, wymiana dekodera hd na pvr pace 500, 12 m-cy = 79 zł. Widzę, że zabrali mi CNN, TCM, CNN, a np. Polsat Sport News dalej nie świeci. Dzwonić w tej sprawie czy czekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios, nie będę się spierał może jest tak jak piszesz ale oprócz tych indywidualnych ofert była ( choć może moja pamięć mnie zawodzi) akcja NC+ że dają wszystkim dotychczasowym abonentom NSport do końca umowy jako prezent?

Dla wszystkich był jako prezent na 3 miesiące.Do końca czerwca :mrgreen:http://d.polskatimes.pl/k/r/11/ee/c5/5155c2381218b_k27.jpg?1372552442 https://satkurier.pl/news/84168/nc-niespodzianka-dla-abonentow-n-i-cyfry.html

 

Wysyłali, przynajmniej ja taki dostałem, mail z informacją, że nsport będzie nie krócej niż do czerwca.

U mnie jest do tej pory, a w tej sprawie nic innego nie negocjowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila oferta:

 

- C+ Silver z pakietem Platinum (czyli wszystkie C+),

- MR (2xCameleon),

- dekoder PACE

- dekoder Philips

- umowa 18 miesięcy

 

to wszystko w cenie 69zł. Powiedzialem ze sie zastanowie- maja to samo zaproponowac jutro. Myslicie ze to dobra oferta? a jak tak- to walczyc jeszcze o HBO chociaz na 6 miesiecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś otrzymałem propozycje od nc+

 

Pakiet Universe+

Opcja Canal+ Platinum

Mulitroom 2XCameleon karty za 0zł

Opłata miesięczna to 59zł

 

dekoder mam Sagemcom HD od cyfry+ zakupiony na własność

 

Do tej pory opłata miesięczna była 47zł za pakiet kompakt hd umowa została rozwiązana z mojej winny z powodu zadłużenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...