Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli okaze sie to prawda to najwiekszymi wygranymi w tej fuzji beda ci ktorzy niedawno przedluzali umowy z c+ na 18 m-cy

 

chyba, że komuś bardzo zależy na kanale 'nsport'.

ja go dostałem na 6 miesięcy bez późniejszej możliwości dokupienia go oddzielnie.

 

jeśli by tak miało być - jakoś przeżyję :]

prawdę mówiąc jednak - szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

To są papiery ogólne, widziałem te z enki i tu brakuje najważniejszej czyli TRZECIEJ strony.

na stronie drugiej masz napisane jednocześnie informujemy ......

Tak, ale w rozmowie z BOK konsultantka wyraznie mówiła ze otrzymam pismo migracyjne do lub nie do zaakceptowania (a w pakiecie mam Canal+)

Może to jest pisemko faktycznie tylko dla tych co w ofecie nie mają dobrego starego canalu+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

To są papiery ogólne, widziałem te z enki i tu brakuje najważniejszej czyli TRZECIEJ strony.

na stronie drugiej masz napisane jednocześnie informujemy ......

Czyli wygląda że zostajemy na starych umowach??? Nie chce mi się w to wierzyć , To by było za pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

przecież z tego jasno wynika ze nie musimy migrować. tylko czy taki list otrzymamy?

 

czyzby to była ta nasz rewolucja?

 

W sumie to łaski nie powinni robić, jeśli ktoś podpisał kilka tygodni temu umowę, to co? Dziś, czy za kilka dni ma negocjować następną, skoro ma 17 miesięcy ważną starą? Dlatego mnie nigdzie się nie spieszy, poczekamy aż się wszystko wyjaśni, zaraz lato, praktycznie bez piłki, zresztą jeśli zagwarantowane będziemy mieli 6 x Canal+ (łaski nie robią) to bez problemu i szczęśliwie można dotrwać do końca umowy. Wg mnie warto poczekać do Świąt Bożego Narodzenia i zobaczyć co się będzie działo. Przeliczyli się dając super warunki w ostatnim czasie, to widać gołym okiem. Myśleli, że bez problemu przerzucą starych abonentów Cyfry do NC+, podnosząc ceny nieraz o 100%. Nie spodziewali się ogólnopolskiego poruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest pisemko faktycznie tylko dla tych co w ofecie nie mają dobrego starego canalu+.

 

Na stronie pierwszej jest cały akapit o nowej paczce CANAL+ - do abonentów bez C+ by raczej tego nie pisali...

Ale dowiemy się na 100%, jak każdy dostanie "swój" list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze to jest pismo do tych bez canalu plus. szlak by ich. jakby nie mogli pokazac kart :D

albo robia zamieszanie by cyfrowicze migrowali bo się boja ze zostaną z niczym a na końcu się okaze ze nie musieli migrować. h** ich wie

 

Mi w APSie facet zapewnił, że mam pakiet Canal+ w umowie, więc nowe Canal+ mi się należą do końca trwania umowy, bo one zostają poprosi zamienione. Nic nie tracę ani nic nie zyskuję w ilości programów a to się liczy, dlatego twierdził, że na pewno będę mógł dokończyć swoją umowę do 2014... Co mi pasuje. Oby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem C+SUPERPREMIUM HD +MR (2 Karty) +xxx Płaciłem 105 zł umowa do 09.2014

 

Zaproponowali mi po długich negocjacjach

 

CANAL+PLATINUM + MR (2 KARTY) w cenie 109 zł mieś umowa na 18 mieś. Dorzucili też PACE PVR HD 500 GB za 0 zł na całą umowe.

 

Korzystam ze swojego sprzętu DM i NBOX E2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim

 

Właśnie jestem po rozmowie z całkiem kompetentnym konsultantem. Mam Canal+ Optimum HD z multiroomem - oba dekodery hd własne.

Odnośnie listów to okazuje się, ze wcale nie muszą przyjść. zapis o utrzymanej ofercie, nic nie znaczy można powołać się na regulamin cyfry:

Artykuł 7. PROGRAMY

§ 1.

Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych

lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących

w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Cenniku. Wyżej wymienione zmiany

– wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora

CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem

o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską

oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego

nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej,

orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają Abonenta

do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 1 miesiąca

kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec

miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+,

o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie

art. 15 § 8 Regulaminu.

art. 15 § 8.

Zmiany Regulaminu, Umowy oraz Cennika będą doręczane Abonentowi na piśmie

z wyprzedzeniem co najmniej jednego miesiąca przed wprowadzeniem tych zmian

w życie. Zmiany Regulaminu, Umowy lub Cennika wydane w czasie trwania Umowy

będą wiązały Abonenta, jeżeli ich treść zostanie mu doręczona, a Abonent nie wypowie

Umowy w terminie 14 dni od daty ich doręczenia Abonentowi. W wypadku

wypowiedzenia Umowy w powyższym trybie Umowa ulega rozwiązaniu

z ostatnim dniem obowiązywania Regulaminu w brzmieniu przed dokonanymi

zmianami. Niezależnie od doręczenia Regulaminu Abonentowi, Regulamin

oraz wszelkie zmiany do Regulaminu dostępne będą w siedzibie Operatora CYFRY+,

u Autoryzowanych Dystrybutorów oraz na stronie internetowej http://www.cyfraplus.pl.

 

5 kwietnia znika Canal + Gol oraz co ważniejsze Canal + 3D (brak alternatywy) - nie mamy listów więc mamy wyczerpany Artykuł 7. PROGRAMY § 1.

 

a co do oferty to mogę wziąć platynę za 99zł + 10 multiroom - drogo, ale i tak miałem wypowiadać więc nie ma dla mnie znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że za darmo posiadacze pakietów canal+ w cenie 50 - 80 zł starej Cyfry+ . dostaną w prezencie od nc+ nowy pełny pakiet Canal+ wzbogacony o kanały z n-ki. wartny obecnie w pkiecie platinium min. 119 zł.

 

Zbyt proste aby było prawdziwe.

 

 

Jak pełny? Sześć x Canal+, wynegocjowane nSport na sześć miesięcy, bez Polsat Sport News, History, Sundance, Wojna i Pokój i takich tam. 6XC+, nSport i podstawowe (TVP, Polsaty, TVN, Discovery, etc etc) , resztę niech sobie zabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że za darmo posiadacze pakietów canal+ w cenie 50 - 80 zł starej Cyfry+ . dostaną w prezencie od nc+ nowy pełny pakiet Canal+ wzbogacony o kanały z n-ki. wartny obecnie w pkiecie platinium min. 119 zł.

 

Zbyt proste aby było prawdziwe.

MGM czy nsportHD i PolsatHD na pewno abonenci C+ nie dostaną za darmo. O ile w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...