Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bingo: Powinieneś dostać w APS ofertę Universe+ Canal+ Platinum + MR za 59 zł bez żadnego targowania :-)

Mam dwa pytania (bo widzę że jesteś dobrze zorientowany).

1. Czy do tej oferty można wziąć dodatkowo dekoder Peace za 0 zł ??

Do tej pory nie miałem dekodera na wynajem (tylko zakupiłem na własność dekoder SD i teraz chciałbym go wymienić na HD z nagrywarką)

2. Formalnie skończyła mi się umowa na koniec lipca, czy jak teraz pojde do APS np 5 sierpnia to będę płacił za sierpień czy tak jak była to w CYFRZE pierwsza opłata jest za pierwszy pełny miesiąc czyli za wrzesień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do cyfra.tv

 

obecnie mam pakiet C+Superpremium za 99zl. W nc+ interesuje mnie pakiet Canal+Platinum z HBO za te same pieniadze ( za mniejsze raczej nie ma szans, a pakiet Universe z dodatkami mnie nie interesuje i MR tez nie) We wrzesniu bede pisal wypowiedzenie ze wzgledu na konczaca sie umowe (koniec pazdziernika 2013) Czy jest szansa za te pieniadze dostac Canal+Patinum z HBO na cala umowe, a do tegp dekoder Mediabox+ (raczej wplace aktywacje 199zl niz 49zl i do tego oplata miesieczna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w punkcie nc+ oddać kartę c+...od razu zaproponowano mi nową umowę na pakiet universe+6x c+ za 59zł...zgodziłem się :D umowa na 12m.
słaba oferta ja mam to z HBO za tą cenę.

 

Uważam, że dostał dobrą ofertę. Być może komuś tam się udało coś więcej wyciągnąć, niemniej niektórzy nie dostali nawet tyle.

Poza tym wszystko zależy od tego, z jakiek platformy przechodził, ile wcześniej płacił i na jakiego konsultanta trafił.

 

Ja dzisiaj również byłem w punkcie w tym samym celu i taka oferta też na mnie czekała tzn. Pakiet Universe + 6Canalów + MR za 59 pln. Chciałem dobrać jeszcze do tego Dekoder PACE z nagrywaniem ale w punkcie (prawdopodobnie dlatego, że nie miałem go wcześniej) chcieli za to dodatkowe 10 pl miesięcznie. Wykonałem jeszcze jeden telefon do DUK i okazało się jednak można to mieć w tej cenie (jak dzwonili wcześniej to nie było opcji)

Czyli mam Pakiet Universe + 6Canalów + MR + PACE za 59 pln. Umowa na 12 miesięcy. (wcześniej Superpremium + HBO + MR - 109 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmigrowałem do nc+ :

- CANAL+ Silver

- 6 x CANAL+

- History HD

- przez 3 miesiące 1 film miesięcznie z VOD za darmo

 

Umowa na 12 miesięcy, abonament 65,99 zł.

Niewiele drożej niż mam obecnie, a dochodzi sporo kanałów, więc uznałem że oferta spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...