Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do fazafm witaj ,2 dni temu pisałem na forum o tym iż jak skończy sie umowa to w aps można dostać platinum za 59 zł . plus hbo za 23 zl. w sumie 82 zl. to mi nie wierzyłeś ,a od tego czasu kilka osób to potwierdziło takze i cyfra.tv.

Masz racje zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie obowiązkowa wymiana sprzętu z kartami nieparowanymi od dawnej cyfry na sprzęt n z kartami parowanymi to kilkaset tysięcy abonentów NC+ znów straci. Jeśli tak zrobią to żeby zatrzymać klientów dawnej cyfry będą musieli zejść z ceny abonamentu i to bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FoX12345, dokładnie tak.Jeśli komuś zależy na MR cyfry, to umowę powinno się brać na 18 miesięcy. @TheMicek, nie masz szans bez wypowiedzenia.

Sugerujecie, że za rok będzie wymiana sprzętu na nowy parowany? :roll:

Myślę,że w ciągu 18 miesięcy nic takiego nie nastąpi,ale trzeba wszystko brać pod uwagę. 3000-post ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy powinienem mieć dostęp do http://www.cyfraplusonline.pl ??

Jeszcze jak byłem w Cyfrze, to ze dwa razy tam zaglądałem. Ogólnie - kicha. Wszystkiego nie pokazywali, poza tym cały czas mruczało, że to wersja testowa... czy siakoś tak...

Przed chwilą się zalogowałem i jak chciałem coś zobaczyć, to powiedziało że nie mam uprawnień. :brawo:

Prawdę mówiąc, mam to gdzieś! Cały świat ogląda TV w necie, a tu takie jasełka... 2smiech.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie skuteczne na 1 sierpnia, 2 wyłączyli sygnał, 0 telefonów od tygodnia, wizyta u lokalnego autoryzowanego dealera i 12 miesięcy platinium 59 zł na starym dekoderze, + 10 zł za MR jak ktoś miał lub 20 zł dla dobierających jak ja (oczywiście MR na 2 karty bez udziwnień N) + opcja HBO za 25 zł. Płaciłem 109 bez MR, więc 104 z MR, jest dla mnie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Pakiet Start HD za 13zł + dekoder Pace PVR 500G za 0zł. Wypowiedzenie wysłane 1,5 miesiąca wcześniej i zarejestrowane, umowa do 31 lipca. Trzy telefony od nich, ale tylko jeden odebrany (ok 15 dni przed końcem umowy). Propozycja to co miałem czyli za 13zł lub Pakiet Komfort za 29zł. O wyższe pakiety nie pytałem zależało mi tylko na MR. Potem brak telefonów. W punkcie NC+ oferowali mi to samo, do pakietu Comfort+ mogłem dobrać MR w cenie 10zł czyli za 39zł wszystko, pakietu UNIVERSE nie mieli w systemie. Czekałem do końca i żadnych telefonów od NC+. Zadzwoniłem do nich 01.08.2013r. na numer: 22 310 45 46. Propozycja Start HD za 13zł, Comfort+ 24,99zł i jak zapytałem o Universe + to na początku że za 49zł po krótkiej rozmowie wyszło 39zł (umowa na 12 miesięcy). Oczywiście dekoder Pace PVR HD za 0zł do każdego pakietu. MR nie było możliwości wziąć ze względu że nie mogłem dobrać go po zakończeniu umowy czyli jeden dzień po i do pakietu Start HD (tak powiedział konsultant). Nie kłóciłem się bo zależało mi na starej karcie C+ bo mam splliter. Ogólnie chciałem Universe + 6C+ MR + Pace PVR HD w cenie 59zł jak większość aby w razie czego wziąć sobie kartę i iść do kolegi na jakiś meczyk. Nie dało rady tego wyszarpać za 59zł więc się o MR nie kłóciłem.

 

Uważam że UNIVERSE+ za 39zł to dobra cena bez C+ (tylko mecze). Resztę kanałów wykupie za 20zł na internecie i jak coś to będę miał jeszcze inne kanały Premium (filmowe). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba ktora migrowala do NC+ oferta przez telefon nowa usluga uruchomiona moze w ciagu 10 dni odstapic od umowy.Prosilbym o pewne info.

 

Według ich informacji: Jeśli migrujesz natychmiast to okres 10 dni nie obowiązuje, a jeśli z nowym okresem rozliczeniowym to tak. Tak informują podczas migracji (mnie tak poinformowali) lecz nie wiem czy maja takie prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie skuteczne na 1 sierpnia, 2 wyłączyli sygnał, 0 telefonów od tygodnia, wizyta u lokalnego autoryzowanego dealera i 12 miesięcy platinium 59 zł na starym dekoderze, + 10 zł za MR jak ktoś miał lub 20 zł dla dobierających jak ja (oczywiście MR na 2 karty bez udziwnień N) + opcja HBO za 25 zł. Płaciłem 109 bez MR, więc 104 z MR, jest dla mnie OK.

 

Wydaje mi się ze ktoś wspominał o przedłużaniu umowy w aps cyfry po

wygaśnięciu ,platyna za 59 zeta ale już z MR w cenie. Czy ktoś w gdańsku to dostał, jeśli tak to w którym aps ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę oddać kartę c+ do punktu nc+...umowa wygasła z końcem lipca...na infolini proponowali mi platyne za 89zł ale się nie zgodziłem...ciekawa ta opcja za 59zł może się uda wytargować :>

W aps dadzą ci tą ofertę,więc co tu targować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...