Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna na sprzęcie Cyfry+ to przecież bezsens. Po co płacić więcej za to samo w tańszych pakietach?? :roll:

Nie rozumiem...

 

Dzisiaj bylem w autoryzowanym punkcie nc+ i taką ofertę mi przedstawiono ,tylko jest jeden warunek umowa musi się skończyć ,czyli jeżeli umowa wygasa mi 31 sierpnia 2013r.roku,wypowiedzenie jest zarejestrowane ,to po tym terminie mam 30 dni na oddanie sprzętu , w moim przypadku jest to sama karta ,to gdy przyjdę do punktu aby oddać kartę to taką ofertę mogę już otrzymać np.2 września !!!! platinum za 59 zl. do tego hbo hd za 23 ,czyli razem 82 zl.umowa na 12 miesięcy i pace 500 za 0 zł na cały czas trwania umowy!!!!

Mogę potwierdzić. Mi umowa wygasa 31.08 i też mam do oddania samą kartę, wypowiedzenie zarejestrowane. Powiedział mi w APS-ie gościu, że mogę przyjść już 2.09 i będzie oferta platinum za 59zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna na sprzęcie Cyfry+ to przecież bezsens. Po co płacić więcej za to samo w tańszych pakietach?? :roll:

Nie rozumiem...

Nie to żebym się interesował Platyną ale dlaczego na sprzęcie Cyfry nie poleci? na moim Philips-ie i Pace-ie VOD funguje jak trza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem za bardzo co robić. umowa kończy się z końcem września a propozycje jakie dostaje to platyna za 99zł. obecnie mam optimum z dekoderem za 88zł/m. zależy mi głównie na piłce nożnej czyli canal+ i bajkach dla córki a oni mi tylko dowalają to za 99zł. jak mówię ze znajomy dostał to samo co mają za 99 za 59zł to oni że nie ma takiej oferty.czyli trzeba pewnie wysłać wypowiedzenie bo nic innego nie ma co liczyć . co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ maniek - mam podobnie z wymaganiami - tylko obecnie niższy pakiet - i też takie same propozycje... na razie optymalizuję wypowiedzenie, bo do czasu dnia przed końcem umowy (u mnie październik) - nie mam zamiaru się z nimi kontaktować i bzdurnymi ofertami przejmować... 8)

 

EDIT

Postprzez llmario » mniej niż minutę temu

 

ircios napisał(a):@llmario, Superpremium z MR i Pejsem za 99 ;)

 

 

 

kolega burżua! ;) - a teraz masz za tą samą cenę - lepiej! serce roście na takie migracje :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem za bardzo co robić. umowa kończy się z końcem września a propozycje jakie dostaje to platyna za 99zł. obecnie mam optimum z dekoderem za 88zł/m. zależy mi głównie na piłce nożnej czyli canal+ i bajkach dla córki a oni mi tylko dowalają to za 99zł. jak mówię ze znajomy dostał to samo co mają za 99 za 59zł to oni że nie ma takiej oferty.czyli trzeba pewnie wysłać wypowiedzenie bo nic innego nie ma co liczyć . co o tym sądzicie?

mi konsul wciskał też platyne a ja na to że tego nie potrzebuję, on dobrze to na czym Panu zależy? moja odp. że na niczym, chcę mieć same canal +, on na to że ok canal + comfort z 6 C+ , multiroom, dekoder pace razem 79 zł , po drobnej negocjacji dorzucił HBO, nie oglądam tych powalonych axn - ów , comedy central itp. wziąłem najniższy pakiet ale z canalami i hbo od dziś się świeci jak ta lala, druga sprawa, wszystko mam na ICA napisane, nic się nie muszę martwić że po jakimś czasie wyłączą mi canaly, bądź użerać się z reklamacją, bo oferta którą dostałem faktycznie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy przyjdę do punktu aby oddać kartę to taką ofertę mogę już otrzymać np.2 września !!!! platinum za 59 zl. do tego hbo hd za 23 ,czyli razem 82 zl.umowa na 12 miesięcy i pace 500 za 0 zł na cały czas trwania umowy!!!!
Mogę potwierdzić. Mi umowa wygasa 31.08 i też mam do oddania samą kartę, wypowiedzenie zarejestrowane. Powiedział mi w APS-ie gościu, że mogę przyjść już 2.09 i będzie oferta platinum za 59zł/m-c.
Może jest coś na rzeczy w tej kwestii. A niewykluczone, że szykują od września nową "promocyjną" ofertę cenową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to samo, ale już przy dołączaniu nowych kanałów (wcześniej, czy później to pewnie nastąpi) to już może nie być to samo.

 

Coś mi się wydaje że w nc+ czy nowe kanały będą w platynie czy w uniwers to obecni abonenci i tak zobaczą magiczny napis "brak uprawnień do odbioru tego kanału" :lol2: A nowe kanały będą dla nowych bądź przedłużających. Co z tego że do comfortu+ dodali kanały tematyczne nc+ jak ktoś przedłużał umowę przed ich dodaniem widzi teraz czarną dziurę na ekranie :lol2: O ile się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocje NC+ są równie przewidywalne jak wyroki boskie i sądowe... - oby nie rozbili już większego zamętu niż jest... kolega od tych badań (skleroza oznaką starzenia) już mnie lekko przeraził tymi pytaniami, m.in. nt. jakie kanały C+ "my byśmy chcieli oglądać" - może by na forum pytali nas świadomych (?) użytkowników, a nie przypadkowych "oglądaczy", co nie wiedzą z czym się C+ je...

jeszcze bym rozumiał, jakby zrobili programowo C+ filmowe (bez sportu) i tylko ze sportem, ale obawiam się, że z uwagi na sezon ogórkowy (pomiędzy przerwami w ligach sportowych) w sporcie nie mieliby czym zapełniać, a tak zawsze filmy "poupychają" i w druga stronę - końcówka ligi, gdzie lecą np. mecze o tych samych porach kosztem filmów...

musieliby zmienić całkowicie koncepcję nadawania... stąd teraz podziały na pakiety z dzieleniem C+ to jakaś paranoja, a jak już sobie ludzie poukładali, że sport to tylko komplet C+ do U+ (większość chyba miłośników piłki to przyzna, którzy więcej niż mecze nie potrzebują) - to okazuje się, że "w systemie takich ofert nie ma" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem w sobotę, jeszcze tego samego dnia miałem już w ICA nową ofertę.

 

Przyszło ITI i mamy dzielenie C+, w Cyfrze albo brało się pakiet z Canal+ i były wszystkie kanały z paczki albo się nie brało bo się chciało jedynie kanały tematyczne. A teraz porobili jakieś dziwolągi, 2 kanały C+, 4 kanały albo 2 od nich i dwa wybrane czy jakoś tak. Dla mnie to głupota, jak mi proponowali zubożona paczkę C+, to mówiłem, że będąc w Cyfrze miałem Canal+ i w nc+ też chcę mieć wszystkie Canal+.

Zamiast dzielić C+, niech sobie podzielą TVNy - dostajesz TVN i TVN7 i dobierz sobie jeszcze dwa, Turbo, 24, Style albo Meteo a C+ niech będa normalnie - biorę paczkę C+, to mam wszystkie kanały a nie wybrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jednak się da!!! 8):jupi:

Niejaki "pharamistic" wytargował dzisiaj:

 

1) Pakiet Universe+

2) Wszystkie kanały C+

3) multiroom

 

69zł/mc + jednorazowa 199zł media box i 49zł Box+

 

A tu link: viewtopic.php?f=174&t=30710&start=16110

 

Do boju zatem :twisted:

oferta fajna by była,gdyby..... nie aktywacja wyzyskiwacja ..... @daro.p, reklamacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez i tak tego wszystkiego nie da sie obejrzec. Mysle, ze tym ktorym zalezy na 6xC+ to glownie to chodzi o sport.

Są drobne niuanse...

Miałem dwie oferty - Comfort za 59zł i Silver za 69zł (do obu 6xC i gratis MR oraz "mój" stary Pace). Zależało mi tylko na 6xC, ale... w Comforcie był tylko jeden Eurosport... Ze względu na to właśnie, wybrałem Silver z oboma Eurosportami. Te 30 innych kanałów w Silverze, dla mnie nie robi robra... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat o wycofaniu się kanałów ESPN z rynku europejskiego /z wyjątkiem UK/ może być dobrą kartą przetargową przy ew. negocjacjach z Działem Utrzymania Klienta nc+. Ten kanał nadal jest w ofercie nc+ :-). No i z tego co pamiętam to również oba kanały eurosport w ofercie nc+ nie są gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja mam umowę do końca sierpnia, a wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. W wypowiedzeniu zawarłem informację, że interesuje mnie universe plus 6xC+ plus MR za 59 zł na obecnych dekach i cameleonach /obecnie mam kompakt+, MR i jeden z dekoderów pace/. Jeszcze przed zarejestrowaniem dzwonili i proponowali kosmiczne ofety za ponad 100 zł, dziś dzwonił gościu ze może dać universe ale z 4 C+ za 59 zł plus multiroom za 20 zeta i jak odmówiłem to się zaśmiał, że choćby chciał to więcej dać nie może bo system go nie przepuszcza. Pół godziny później zadzwoniła babka świadoma propozycji jaką zawarłem w wypowiedzeniu i spytała czy chcę to za 59 zł. Ja jej na to, że tak, a ona, że to jest nierealne. Kiedy powiedziałem, że w rodzinie taką ofertę teściowa otrzymała, to powiedziała, że jak się zmieni oferta to zadzwonią i się rozłączyła jakby obrażona. Też tak mieliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...