Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem universe plus 6xcanal +za 49zł i MR za 0zł i peace za 0 zł no i ostatnio dzwonię do nc+ zapytać jak odebrać ten dekoder do końca czerwca jak jestem w delegacji za granicą i co się okazali, że dostałem jakiś zwykły dekoder hd a nie peace pvr 500GB więc ja na to,że rozmowy są nagrywane i konsultant na moje pytanie czy to będzie peace pvr 500gb odpowiedział tak a jak spytałem o nazwę to powiedział, że turbo box no ale to nie może być turbo bo ja mam 2x cameleon i swój dekoder a turbobox jest.sparowany z kartą więc złożyłem reklamacje 16 czerwca przez telefon i czekam, mają na to 30 dni z tym, że niby mogę go odebrać tylko do 30 Ale już zaznaczyłem, że to ich wina i muszą przedłużyć ten okres.[beep] i nic więcej. Na canal + wieczne powtórki, piłki nie ma bo jest przerwa jedynie żużel jak dla mnie pozostał a mój pakiet normalnie niby kosztuje 169zł (universe 79zł,canal plus x6 70zł MR standard 20zł) oni są żałosni jak myślą, że ktoś za to zapłaci 169 zł z takim traktowaniem i takim syfem to ja za rok po roku w nc+ i po 12 w cyfrze podziękuje.A wracając do dekodera i przedłużania to podczas rozmowy chyba Ze 3 razy pytałem czy to dekoder pvr z twardym dyskiem i czy to peace bo mam karty cameleon no ale pan konsulat walnął byka i wklepal turbobox i z tego powodu jest to całe [beep]o.

Pozdro dla wytrwałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą+ kończy mi się 31 sierpnia.Chciałem wysłac wypowiedzenie w lipcu w związku z usunięciem niektórych programów z Cyfry+ ale zaskoczono nas informacją o podtrzymaniu tych programów .Czy istnieje jeszcze szansa wysłać wypowiedzenie ze wzgledu na kończacą sie z końcem sierpnia umową,czy nie obowiązuje np. 3 miesięczny okres wypowiedzenia i nagle robi sie kibel(czyli Julian nas załatwił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moich kontaktów z NC+ ciąg dalszy.

Kontrakt kończy mi się za dwa dni.

Dziś się znowu kontaktowali. I powrót do starych propozycji Platinium za 109 zł, no może za 99 zł. A jeszcze wczoraj było 69 za Confort + 6xC+.

Znowu powiedziałem że dam max 69 za Univers + 6xC+.

Pan powiedział że nie ma dla mnie takiej opcji (nawet w sytuacji gdy nie chce dekodera, odbieram za pomocą modułu Cam i multiromu) . Ja na to że dziękuję i po rozwiązaniu umowy oddaje swój sprzęt.

Nie mam zamiaru do nich dzwonić bo już mam dość 3 miesięcznych przepychanek. Idzie lato czas na grilla.

Nie chcą moich 70 zł to trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podzielę się moimi kontaktami z nc+, abonent od 9 lat, miałam komfort HD+ dekoder za 71zł, w tym 10 zł za Pace (niestety bez wypowiedzenia, dlatego taka nędza),

pierwsza oferta Comfort+6C+Pace 0 zł, umowa 12m-cy za 79zł, podziękowałam : :D drugi Silver +6C= i reszta jw za 64,

dziś Universe+6C+ Pace+ 18 m-cy za 59 zl. Migrowałam, bo jutro kończy się umowa i miałam dość targów.

Podpowiem innym: trzeba bardzo bardzo uważać na ofertę konsultanta, gdyż "przypadkiem" wypowiada w czasie ustalania aneksu nazwy inne pakietów niż ustalone szczegóły (pakiet Platinum na początku rozmowy, a potem okazuje się, że to opcja Platinum, kwoty też przeróżne.... ). Wiemy, o co chodzi :twisted:

Powodzenia w walce o ciekawe oferty :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniłem do Cyfry i zapytałem o aneks,który jeszcze do mnie nie dotarł i okazało się,że niby został wysłany.Coś mnie tknęło i zadałem pytanie ile będę płacił za kolejny miesiąc i tu przeżyłem szok...Pani powiedziała mi,że będę płacił 169,40 zł...A miałem ustaloną kwotę 104 zł za pakiet Gold z opcją HBO i Filmbox,multiroom i Canal+ Platinum...Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem umowę na gold + MR + dodatkowe C+ + Pace wszystko za 79zł może nie rewelacja, ale dla mnie może być, a przed chwilą jeszcze raz dzwoniłem i upewniałem się co do warunków zostałem poinformowany że mam C+ Platinium z MR i resztą za cenę 79 zł :) Więc chyba wszystko w porządku zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przyglądam się działaniom nc+ to normalnie boje się migrować do tego całego tworu. To nie jest normalne, żeby trzeba było co chwilę ich sprawdzać, prosić o potwierdzenia, za 5 minut znowu dzwonić i wypytywać się czy na pewno jest tak jak chcieliśmy. Kiedyś tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest jeszcze to,że jak zapytałem czy przypadkiem nie ma pomyłki bo rabaty może mają być naliczone to usłyszałem odpowiedź,że naliczono rabat 45 zł.Czyli sumując razem płaciłbym około 215 zł.Mam nadzieję,że sytuacja się szybko wyjaśni,bo jest to jakiś absurd i kpina z klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jednak zadzwonili. Znowu oferta Comfort + 6x C+ za 69 zł. Jak zwykle powiedziałem, że mogę zaakceptować ale Univers + 6xC+.

Pani na to, że nie mam mowy.

Ja że w takim razie dziękuje za współpracę.

Tak więc Żegnaj NC+, choć właściwie to nawet się ni powitałem bo do tej pory miałem Canal + Optimum.

Jutro o 24 wyłączają sygnał, a ja sobie robię odpoczynek.

Nie maa zamiaru do nich dzwonić, dość tego cyrku.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 30 dni na zdanie sprzętu. Poczekaj jeszcze zadzwonią w lipcu z dobrą ofertą.

 

Ja tak miałem że umowa skończyła mi się z ostatnim dniem kwietnia 2013 roku. Sprzętu nie zdawałem. Zadzwonili 8 maja i się zapytali mnie co mogą zrobić żebym został. Powiedziałem że chcę Universe z 6xC+ za 59 zł i się zgodzili bez dyskusji :) . Do tego mam pace pvr HD oraz multiroom za 0 zł. Maj miałem gratis. Umowa na 12 miesięcy. Wcześniej proponowali Platinium czy Gold za 99 zł - odmawiałem.

Po reklamacji w zamian za brak Polsatu HD mam paczkę HBO gratis do końca roku.

 

Wcześniej miałem C+ Optimum za 96 zł z pace pvr HD oraz multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...