Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku miałem superpremium i umowa wygasła 31 maja. Dzwonili kilkukrotnie, aż ostatniemu miłemu panu powiedziałem, że interesuje mnie wyłącznie universe + 6C+. Powiedział, że rozumie i wie o co chodzi, ale jeszcze nie ma dla mnie takiej oferty. Powiedziałem, że mają zadzwonić jak będzie i kontakt się urwał. Mamy 3 czerwca, umowy już nie mam, sygnał wciąż jest, więc nie płaczę. Jak zadzwonią to przedłużę na ww. pakiet. A jak nie to CP przyjmie mnie z otwartymi rękami. Nie mam konkurencji w kablówkach, bo poznańska Inea to jacyś szkoci z poronionymi cenami. Nie to co np. servnet. Nie ma co beczeć, TV to nie wszystko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu zmigrowałem. Oferta popularna tutaj u+ 6xC+ hbo na 6mc i pace za 59. Niestety nie udało się zmienić sprzętu na mediaboxa. Jako że rozmawiałem z kilkoma może nawet kilkunastoma konsulami chciałbym poradzić osobom, które mają problem z otrzymaniem takiej oferty. Migrowałem 2 umowy. Dobre oferty otrzymałem dopiero u Pani Małgorzaty Kiet... (coś tam dalej,nie do końca pamiętam). Jeżeli ktoś ma czas i połączenia za free to może próbować do skutku. Rozmowa bardzo przyjemna, pani zapytała co mnie interesuje, powiedziałem od razu że chciałbym takie coś jak powyżej i pani się zgodziła. O hbo musiałem tylko trochę bardziej prosić, ale po rozmowie z przełożonym dostałem na 6mc. powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła się 31. maja. Było chyba z 6 telefonów i za każdym razem C+ Platinium i MRP za 109 zł. Moje pytanie brzmi, czy w APS dostanę to za tą samą cenę, czy za 119 zł? A gdy wspomniałem, że chciałbym U+ i do tego 6Canal+, to powiedział, to za każdym razem odpowiedź ta sama : nie ma takiej możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ja dzwoniłem do nich na początku maja odrzuciłem wszystkie ich oferty i później pod koniec maja dostałem to co w opisie za 59 zł ale jakimś cudem w ICA mam za 49 zł. Może trzeba czasami samemu zadzwonić odrzucić oferty aby system dał nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...