Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@regenwalde, ircios, slayer

Umowa kończy się w lipcu. Po prostu to już tak blisko, że użyłem stwierdzenia miesiąc. A nie byłem pewien czy według regulaminu nie mam jednego miesiąca przed końcem obowiązywania umowy, dlatego wyślę już w poniedziałek, jeszcze w maju.

 

Dziękuję, za podsunięcie mi tego "okresu minimalnego". Wyślę wypowiedzenie na jego podstawie.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa podpisana

 

umowa na 12 m-cy

universe - 49zl

multiroom na 12m-cy za 0zł

filmbox na 6mcy gratis

wymiana philipsa 250 na pace 500 za 0zł

oplata za pace 500 na 12mcy za 0zl

 

najbardziej zalezało mi na multiroomie i wymianie dekodera i w sumie jestem zadowolony

 

Jak to jest z tym filmboxem?

W pakiecie Universe i wyżej filmbox widnieje jako standard a nie dodatek, więc co to za łaska, że daja go gratis na 6 m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
umowa podpisana

 

umowa na 12 m-cy

universe - 49zl

multiroom na 12m-cy za 0zł

filmbox na 6mcy gratis

wymiana philipsa 250 na pace 500 za 0zł

oplata za pace 500 na 12mcy za 0zl

 

najbardziej zalezało mi na multiroomie i wymianie dekodera i w sumie jestem zadowolony

 

Jak to jest z tym filmboxem?

W pakiecie Universe i wyżej filmbox widnieje jako standard a nie dodatek, więc co to za łaska, że daja go gratis na 6 m-cy?

za filmbox sie płaci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 msc. Pakiet universe za 49zł, 6 x canal + za 0zł,MR za 0zł,pace pvr 500gb za 0 zł czyli 49 zł przez cały okres umowy. Poprzednio mialem canal + optimum hd za 65zł ,hd optimum za 11zł, MR za 10 zł, razem płaciłem 86 zł więc po dodaniu ligi mistrzów i europy, powrocie ligi włoskiej i filmów z warner bros jestem zadowolony i nie będę się targowal o hbo czy cinemax jak tego nie oglądam a zależy mi na sporcie. Jak bedzie przymus przejścia na dekodery adb to wezmę Mediabox i tego białego po N.

Mam jeszcze pytanko do zorientowanych czy pace pvr ma listę kanałów od nc+ czy można sobie własną ustawić.???

Z cyfra od czerwca 2001 czyli 12 lat

 

 

Cd... No i standard wylaczyli sygnał na canalach plus, dzwonię i pytam a oni ze ta procedura moze potrwać do 48 godzin a ja im na to, że płacę za to i nie mam to jest qurwa skandal i się rozlaczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal. skandal, skandal... Nie przesadzajmy. Nie Ty pierwszy padłeś ofiarą ich bałaganu. Zadzwoniłeś, to poczekaj te 48 h. Jak sygnał się nie pojawi, zdążysz złożyć reklamację. Pamiętaj, że na rozpatrzenie reklamacji nc+ daje sobie do 30 dni. Nie lepiej spróbować załatwić to na telefon, a nie rozłączać się, bo mówią o 48 h?

 

Zafundowali nam jazdę z migracjami, ale nikt się tam nie zastanowił, że obsłużenie kilkakrotnie większej liczby klientów, niż to było w standardowym trybie, spowoduje zatory. Niestety, nie po raz pierwszy państwo dyrektorzy bujają w obłokach i nie mają pojęcia, że ich zachcianki muszą być realizowane nierzadko przez podobne zasoby ludzkie, to w trybie standardowym.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zmigrowałem do nc+ 22.05 na UNIVERSE+, 6xCANAL+, MR CAMELEON za 54zł na 12mcy (wcześniej C+COMPACT, MR za 63zł).

Czy mogę jeszcze próbować negocjować do tego jakieś opcje, np HBO? Czy muszę już wziąć po normalnych cenach HBO?

Zawsze mozesz zadzwonic bądz wyslac meila z zapytaniem czy mają dla ciebie jakąś promocyjna oferte na opcje HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj z samego rana i sygnał powrócił. Dowiedziałem się również, że ceny za pakiety na oficjalnej stronie nc+ sa to ceny promocyjne czyli niższe i tak w moim przypadku płace za universe 49zł, na stronie nc+ jest za 59zł a cena "normalna "za ten pakiet jest 79zł czyli za rok przy przedłuzaniu umów bedzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj z samego rana i sygnał powrócił. Dowiedziałem się również, że ceny za pakiety na oficjalnej stronie nc+ sa to ceny promocyjne czyli niższe i tak w moim przypadku płace za universe 49zł, na stronie nc+ jest za 59zł a cena "normalna "za ten pakiet jest 79zł czyli za rok przy przedłuzaniu umów bedzie się działo.

 

U mnie w ICA widnieje że pakiet który mam kosztuje 169zł a wynegocjowałem na 54zł. To normalne, w Cyfrze też tak było. Wypowiedzonko się wyśle i negocjacje od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiadam optimum hd umowa kończy się w sierpniu ostatnie trzy miesiące do zapłaty 107zł chciałem migrować ale cały czas proponują platinium za 99zł mnie interesuje universe z calą paczką canal+ brać to co proponują albo płacić te 107zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bibo999

Ciężko doradzić :). Dobrej ceny nie wynegocjujesz z uwagi, że umowa do sierpnia.

Rozważ czy warto płacić 99 zł za TV. Jeśli tak to możesz zmigrować, albo kombinować wysyłając wypowiedzenie w lipcu jak usuną kanały i umowa będzie do końca lipca. Zyskasz jeden miesiąc :?

Na Twoim miejscu jednak wysłałbym wypowiedzenie, czy to ze względu na ewentualnie usunięcie kanałów, czy też ze względu na okres minimalny (sierpień). Myślę że trochę z ceny urwiesz.

Różnica 107-99=8 to mało.. więc dlaczego nie spróbować ugrać więcej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...