Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@grzejnik, nie bądź taki "odkrywczy", bo jeśli ktoś coś zamyka, to znajdzie się banda złodziei, która zechce to otworzyć, ale nie czyń z tego reguły, bo to co najwyżej margines osób korzystających z oferty telewizji satelitarnych.

 

To jest problem prawny i etyczny, ale nie ekonomiczny (!).

 

Poza tym, taką akurat wiedzą, to bym się publicznie nie chwalił, bo to chluby nie przynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też zmigrowałem.

Wcześniej Superpremium , Pace -płaciłem 109.

Umowa do 31.maja , wypowiedzenie złożone w kietniu.

Teraz Platinium+HBO+ Pace na 12 miesięcy za 99.

Wiele razy dzwonili, nigdy nie było możliwości nic mniej niż platinium, a zależało mi na tym aby mieć Canal+ sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonili przed chwilą z numeru zastrzeżonego

 

universe + multiroom + pace 500 + filmboxy na 6m-cy, umowa na 12m-cy ------> wszystko za 49zł

 

dobra propozycja , brać?

 

 

no to chyba sie zdecyduje

 

Bierz, ja to mam też za 49 bez multiroomu, ale z wszystkimi Canalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzejnik, nie bądź taki "odkrywczy", bo jeśli ktoś coś zamyka, to znajdzie się banda złodziei, która zechce to otworzyć, ale nie czyń z tego reguły, bo to co najwyżej margines osób korzystających z oferty telewizji satelitarnych.

 

To jest problem prawny i etyczny, ale nie ekonomiczny (!).

 

Poza tym, taką akurat wiedzą, to bym się publicznie nie chwalił, bo to chluby nie przynosi.

 

Akurat niczym wielkim się nie chwalę...Sam mam tylko legalne opłacone karty.Po za tym nie nazywaj ludzi złodziejami tylko dlatego że chcą kartę np.TNK HD lub Polsatu obejrzeć na swoim linux-owym dekoderze. :wink:

 

Jego Cień. o tym trzeba pisać,że conax to jedna wielka pomyłka i że jest dziurawy jak sito.bo my płacimy legalnie a inni za 20 zł oglądają full ofertę nc+ w sharingu.

Tu masz racje...6 razy taniej za Full PL+Dodatki i parowanie nie ma nic do tego 8) Dobrze wiemy że ludzie zawsze będą kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regenwalde i jak się odniesiesz do tego co napisal scippy00?

 

 

Najwyraźniej coś się zmieniło, bo "starali" się zawsze dawać ofertę programową (nie cenową :) ) zbliżoną do poprzedniej. Czyli jak ktoś nie miał premium to w nowej ofercie też nie dostawał. Pozostaje jeszcze kwestia, czy to co usłyszał od konsultanta będzie w rzeczywistości miał. W poprzednim poście zastosowałem wentyl bezpieczeństwa i użyłem sformułowania "może" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luuukasz I ty się zastanawiasz czy brać to wszystko za 49zł ?? toż to woła o pomstę do nieba. Człowieku, ja już od miesiąca walczę o to i nic oprócz comfortu za 64zeta nie chcą zaproponować. Za tydzień zdaję sprzęt i koniec ponad 10-letniej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bibo999

Przed chwilą zmigrowałem do NC+.

Wypowiedzenie wysłane 24 kwietnia z powodu wyłączenia kanałów, umowa wygasła z końcem kwietnia. Maj darmowy. W tym czasie jeden telefon na infolinię z zapytaniem o darmowy maj i warunki zwrotu najmowanego sprzętu. Konsultant zapytał czy jest oferta, dzięki której przedłużę umowę. Moje życzenie to Universe i pakiet 6xC+ za 49zł. Konsultant poinformował mnie wtedy, że nie ma dla mnie takiej oferty i powiedział, że zapisuje moją propozycje - jak będzie możliwość to ktoś zadzwoni. Przez długi czas nikt nie oddzwaniał dlatego wysłałem moje dane na maila doradca.c@info2.ncplus.com.pl w oczekiwaniu na negocjacje.

Dziś tel z numeru 22220182, przemiła Pani zapytała jaka oferta mnie interesuje w migracji z NC+. Standardowo odparłem Universe i pakiet 6xC+ za 49zł, Pani wyraziła zgodę. Poprosiłem jeszcze o wymianę najmowanego dekodera Sagemcom(0zł) na Pace PVR (0zł) i również otrzymałem go bez problemu. Zostałem poinformowany, że jest trudno dostępny i mam czas do odbioru do końca czerwca.

Przy odczytywaniu warunków upewniłem się kilkukrotnie, że na pewno mam pakiet 6xC+ do końca umowy, tj. 12 m-cy.

W warunkach umowy zostałem poproszony o potwierdzenie, iż zdaję sobie sprawę z tego, że Polsat HD jest dostępny tylko na dekoderach ADB.

ICA mam mieć odblokowane jeszcze dziś, oferta wchodzi w życie z dniem dzisiejszym, odbiór dekodera od poniedziałku, maj bezpłatnie.

Reasumując:

 

Universe - 49zł (12 m-cy)

Opcja platinium (OP) - 0zł (12 m-cy)

Pace PVR (12 m-cy) - 0 zł

MR ani HBO mnie nie interesowało, jestem zainteresowany wyłącznie piłką nożną.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach. :smile:

 

Edit - Obecnie miałem Canal+ Kompakt za 41 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddałem się. Przed chwilą zadzwoniła p. Kasia z nr prywatnego i zaproponowała Golda za 79 zł /w tygodniu była propozycja Silvera za 69 zł/. Ostatecznie umowa na 12 miesięcy Universe z opcją Platinum. Zostaję przy starym MR i Pace /mam własnego Sagemcoma/. Wszystko za 59 zł. Pani nie chciała mi dać HBO. Wcześniej C+Optimum z HD Promo, MR i Pace PVR. Założyłem, ze max za jaki mogę wziąść NC+ to 70 zł, inaczej przechodzę do CP. Na razie się nie cieszę. Zobaczymy czy nie będzie zadnych problemów, zwłaszcza, ze w połowie czytania aneksu przestałem niektóre rzeczy łapać, co nigdy nie zdarzyło się w cyfrze. Nowa umowa wchodzi z dniem 31 maja, w tym dniu kończył się okres minimalny w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...