Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ba :D

 

ja też ja też jestem dobrej myśli, ale każda strona ma wady i zalety, nie chce mi się coś wierzyć, żeby tylko to się skończyło na VOD i Bibliotekach multimedialnych no chyba, że wzięli pod uwagę to, że dekodery od C+ nie będą w stanie otworzyć aplikacji od NC+, wszystko wyjdzie z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Gursonek, niby w jaki sposób, w cuda wierzysz?

 

Musiałby obsługiwać conax i móc działać w "sparowanych" parach z kartami nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że będziemy mieli nie miłą niespodziankę odnośnie LM i LE.

 

Sami zadzwonili do mnie, zaproponowali konsultant "pakiet platinum, najwyższy nasz pakiet w ofercie" - nic nie negocjowałem ani szantażem ani prośba.

Cena jest tu drugorzędna czy 99zl, 59 zl czy nawet mogli by mi dać 12 miesięcy gratis - umów poważni ludzie dotrzymują.

 

Jesli teraz w ramach tej umowy nie będzie LM bo pokażą ja na innych nowo wprowadzonych kanałach na "Platinum" to ja tez powinienem je zobaczyć w ramach mojej opcji. A jeśli ich nie włączą w ramach opcji "Calanl+ Platinum OP" to będzie zwykle oszustwo. Ja nie chce od niech nic więcej niż to co sami mi zaproponowali - powiedzieli ze to najwyższy pakiet wiec powinien nim być.

 

Ale jelśi Cyfra chce sobie ponownie strzelić w stopę wizerunkowo - jako totalni krętacze i oszuści to oczywiście mogą próbować, raz już im się w pełni udało ... wypowiedzenia mamy gotowe do wysłania a era internetu (netflix, hulu etc) coraz bliżej żeby być zupełnie niezależnymi od oligopolów 3 cyfrówek.

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jego Cień: dlatego czytaj ze zrozumieniem. Napisałem: może on da możliwość odbioru Polsat HD, ale z drugiej strony jakimś cudem muszą go włączyć, ponieważ grozi to bezkarnym odstąpieniem od umowy. Bo abonent C+ przechodząc do NC+ miał zagwarantowany dostęp do Polsat HD od Comfortu! I co z tego, że jest na swoim sprzęcie z dawnej platformy, liczy się, że miał mieć dostęp do tej stacji, a w telewizji czy internecie nie ma informacji na temat tego, aby odbierać Polsat HD musisz mieć dekoder ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Gursonek, ja tam dobrze rozumiem co masz na myśli, pytanie czy Ty mnie rozumiesz ?

 

A konkluzja była dość jasna, że na Pace PVR Polsatu HD nie obejrzysz, chyba, że CP zlituje się nad ITI i pozwoli dodać do tego kanału system kodowania Nagra/Mediaguard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ - Jego Cień, ja też Cię rozumiem, ale ten problem będą musieli tak, czy tak rozwiązać skoro Pace 500GB PVR = NC+ Ultrabox, to jest to już sprzęt NC+, bo nawet jest naklejka NC+, jestem optymistą myślę, że Polsat HD musi być dostępny dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@banita24, oczywiście że o pieniądze :D , ale właścicielem tego kanału jest CP i to on decyduje komu i na jakich warunkach go użyczy.

 

Mówiąc między nami, to kompletnie nie rozumiem strategii, która powoduje, że konkurencyjne platformy wymieniają się swoimi rodzimymi kanałami, bo jak się przyjrzeć tym ofertom, to w sumie niewiele je różni.

 

Inaczej byłoby, gdyby gdy ktoś chcąc mieć kanały ITI, musiałby kupić produkt nc+, a ktoś kto chciałby kupić kanały Polsatu, musiałby kupić produkt CP.

 

Gdyby to ode mnie zależało, to już jutro weszłyby takie zmiany w ofertach obydwu platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@banita24, no właśnie nie, bo CP podpisywał umowę z enką, a nie z jakimś nowotworem, farbowanym lisem nc+.

 

I CP wywiązał się z umowy, bo system kodowania conax jest obecny przy kanałach z tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@banita24, nie tak, ponieważ nc+ jest bezpośrednim spadkobiercą enki i dziedziczy po niej wszystkie podpisane umowy.

 

Cyfra+ nie podpisywała z CP umów na ten kanał, dlatego teraz jest taki bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

CP nie odmawia nc+, jako spadkobiercy enki, korzystania z kanału Polsat HD, ale tylko na zasadach zawartych w umowie, czyli z kodowaniem conax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...