Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie migrowałem do nc+. Do tej pory posiadałem CANAL+ OPTIMUM HD, HBO HD, HD-OPTIMUM, MR (dwie karty Cameleon), dwa dekodery PACE 500. Za wszystko płaciłem miesięcznie 129 zł. Po migracji: CANAL + PLATINUM, HBO, MR bez zmian, dekodery bez zmian. Całość za 119 zł na 12 miesięcy.

Do kiedy miałeś umowę?Wysłałeś wypowiedzenie?Ile razy dzwonili z propozycją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od konsultanta że Mediaboxa mozna otrzymać tylko do pakietu Platinum. Czy to prawda czy koś może otrzymał go z nizszym pakietem?

Czy ktoś otrzymał pakiet Platinum + Mediabox za mniej niż 99zł?

 

Czy w VOD Seriale lub TVP programy są darmowe czy dodatkowo płatne? Czy w VODnet to co tam jest jest płatne czy darmowe?

 

W platynie vod+, nvod seriale a nawet hbo OD jest w cenie pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam c+ optimum z MR za 82 zł, dzisiaj kolejna propozycja silver z MR na starych dekoderach za 99 zł czas chyba na CP, a pan z infolini powiedział że na forum to ludzie kłamią o niskich abonamentach przy migracji.:)

To już przechodzi wszelkie granice, za silvera i bez paczki c+ za 99 ,ja też już myślę o CP i to już od czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od konsultanta że Mediaboxa mozna otrzymać tylko do pakietu Platinum. Czy to prawda czy koś może otrzymał go z nizszym pakietem?

Czy ktoś otrzymał pakiet Platinum + Mediabox za mniej niż 99zł?

 

Czy w VOD Seriale lub TVP programy są darmowe czy dodatkowo płatne? Czy w VODnet to co tam jest jest płatne czy darmowe?

 

W platynie vod+, nvod seriale a nawet hbo OD jest w cenie pakietu

 

Tak wiem że te usługi są w cenie ale nigdy nie miałem ich i interesuje mnie czy treści w nich zawarte tzn. programy, seriale są dodatkowo płatne bo wiem że filmy VOD są płatne ale czy inne programy równiez są płatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od konsultanta że Mediaboxa mozna otrzymać tylko do pakietu Platinum. Czy to prawda czy koś może otrzymał go z nizszym pakietem?

Czy ktoś otrzymał pakiet Platinum + Mediabox za mniej niż 99zł?

 

Czy w VOD Seriale lub TVP programy są darmowe czy dodatkowo płatne? Czy w VODnet to co tam jest jest płatne czy darmowe?

 

W platynie vod+, nvod seriale a nawet hbo OD jest w cenie pakietu

 

Tak wiem że te usługi są w cenie ale nigdy nie miałem ich i interesuje mnie czy treści w nich zawarte tzn. programy, seriale są dodatkowo płatne bo wiem że filmy VOD są płatne ale czy inne programy równiez są płatne?[/quot]

 

Jeśli masz Dostep do danej kolekcji to cała zawartość jest free mowa o canal+vod, seriale hbo OD. Jeśli mowa o nvod+ to tu już tak nie jest. W koncie podstawowym w cenie masz canal+vod, ale kino, Planetę TVN player, canal +sport i costam jeszcze reszta płatne dodatkowo. Cała zawartość w cenie jest tylko w All inclusive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest w końcu z brakiem Travel i sundance hd po zmigrowaniu na sprzęcie cyfry? Bo brak tych kanałów to dla mnie nowość :/ Te wymieniane wcześniej ani mnie ziębią ani grzeją ale te dwa jeśli zmigruję, zdecydowanie chciałabym mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

travel nie ma w nc+, sundance jest po zmigrowaniu

 

Abonenci dawnej cyfry cały czas mają możliwość wypowiedzenia umowy ze względu na niedziałające usługi kanały gwarantowane w pakietach.. Czyli teoretycznie każdy kto z migrowal z dawnej cyfry do nc+ ma podstawę regulaminową na wypowiedzenie umowy.. Ja na razie czekam jak liga dogra sezon.. ..Do tego nc+ ma czas dać to co oferują w pakiecie ..

re ircios

Mnie działa na tunerze Pace

Pobierz ponownie liste kanałów i spróbuj ..

 

ja jestem jeszcze z poczciwą cyferką :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Ponoć w lipcu będzie możliwość rezygnacji z umowy z Cyfrą+, ponieważ wyłączony zostanie jakiś kanał. Chciałbym wykorzystać ten moment i złożyć z tego powodu wypowiedzenie, ale nie wiem, o jaki kanał chodzi i kiedy takie wypowiedzenie wysłać.

Wypowiedzenie wysylasz w lipcu i nie musisz wymieniac kanalow ktore beda wylaczone, wystarczy ze napiszesz ze nie akceptujesz zmian i chcesz rozwiazac umowe zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament

Kilkakrotnie ja, nie mówiąc o innych z forum pisali że przy Rezygnacji na podst Art. 7 § 1 nalezy podać na postawie jakiej wprowadzonej zmiany składamy oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

Jak nie będziemy wiedzieli co nam wyłaczyli to na jakiej podstawie napiszemy takie oświadczenie.

Dodam że od 1 lipca planowane są do wyłaczenia kanały CNN, CN i TCM, a czy je faktycznie wyłączą to dopiero zobaczymy 1 lipca 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wylaczyli mi C+ :)

Przed chwila wyskoczyl brak uprawnien, tel do nich w sprawie darmowego maja

i pani stwierdza, ze dzisiaj umowa zostala rozwiazana i tyle :)

Zadnych ofert migracji, sprzet oddac do 7 czerwca i dziekujemy :)

Po 10 latach wspolpracy takie traktowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie poczekaj do 7 czerwca - sami zadzwonią :) u mnie tak było - umowa do końca kwietnia a zadzwonili 6 maja - czytaj moje posty wcześniej. Nie dzwoń do nich :)

 

Nie zdawaj sprzętu do ostatniego dnia. Będziesz w razie co mógł migrować na niesparowanej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie migrowałem do nc+. Do tej pory posiadałem CANAL+ OPTIMUM HD, HBO HD, HD-OPTIMUM, MR (dwie karty Cameleon), dwa dekodery PACE 500. Za wszystko płaciłem miesięcznie 129 zł. Po migracji: CANAL + PLATINUM, HBO, MR bez zmian, dekodery bez zmian. Całość za 119 zł na 12 miesięcy.

Do kiedy miałeś umowę?Wysłałeś wypowiedzenie?Ile razy dzwonili z propozycją?

 

Umowę miałem do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane. Wcześniej ja do nich dzwoniłem kilka razy, oni do mnie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wylaczyli mi C+ :)

Przed chwila wyskoczyl brak uprawnien, tel do nich w sprawie darmowego maja

i pani stwierdza, ze dzisiaj umowa zostala rozwiazana i tyle :)

Zadnych ofert migracji, sprzet oddac do 7 czerwca i dziekujemy :)

Po 10 latach wspolpracy takie traktowanie :)

A to ciekawe jak ci wyłączyli to odejść z honorem , po co trzymać mies. ja bym jutro oddał i do CP ,tak traktować abo. jeszcze z takim stażem ,moje wyp. rozpatrują może też tak rozpatrzą po 5 latach hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Tel do DUK - migracja na Silver za 69 pln, multi za darmo i paczka Canal Plus Platinium.

Ja juz ich nie ogarniam - wczesniej caly czas dzwonilem na 223104545 i tam

totalna zlewka, jak gdyby im nie zalezalo

na klientach. Ja niestety nie moglem czekac na tel - mieszkam w UK i do mnie nie zadzwonia :)

Co ciekawe - nowa umowa od 1 czerwca, maj platny wedlug starej umowy czyli 149 pln.

Na wspomnienie o HBO - przeskok natychmiastowy na platinium za 129 :)

Troche chaotyczny post - ale mialem spiecie z synkiem - wylaczyli sygnal jak ogladal

porcje wieczornych bajek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam c+ optimum z MR za 82 zł, dzisiaj kolejna propozycja silver z MR na starych dekoderach za 99 zł czas chyba na CP, a pan z infolini powiedział że na forum to ludzie kłamią o niskich abonamentach przy migracji.:)

Ponieważ nie słyszałem Twojej rozmowy, więc nie mogę wykluczyć z całą pewnością, że ktoś Ci taką ofertę próbował wcisnąć. Jednak dziś już ktoś pisał o podobnej ofercie, a potem przepraszał, bo zapomniał dopisać, że do tego dorzucano paczkę Canal+. Wystarczy policzyć. Gdyby nawet wziąć ceny ze strony internetowej, to za diabła nie zlepisz z gołego Universe i MR ceny 99 zł, no chyba, że ci policzyli 20 zł za MR i jeszcze 20 za dekodery. Jeśli tak, to żadna łaska z ich strony.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No to jak jest w końcu z brakiem Travel i sundance hd po zmigrowaniu na sprzęcie cyfry? Bo brak tych kanałów to dla mnie nowość :/ Te wymieniane wcześniej ani mnie ziębią ani grzeją ale te dwa jeśli zmigruję, zdecydowanie chciałabym mieć.

Sundance HD ma kodowanie cyfry (tu ja się pomyliłem), ale takich kanałów jak Polsat HD, History HD właśnie z powodu braku kodowania cyfry, na dekoderach innych niż ADB nie zobaczysz.

 

Warto też zapoznać się z ofertą nc+ zanim się podpisze cyrograf jej diablikom: http://www.sat-charts.eu/wykaz_kanalow, ... akiet.html , gdzie np. takich kanałów jak TCM, czy Travel, po prostu NIE MA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sundance HD ma kodowanie cyfry (tu ja się pomyliłem), ale takich kanałów jak Polsat HD, History HD właśnie z powodu braku kodowania cyfry, na dekoderach innych niż ADB nie zobaczysz.

 

Warto też zapoznać się z ofertą nc+ zanim się podpisze cyrograf jej diablikom: http://www.sat-charts.eu/wykaz_kanalow, ... akiet.html , gdzie np. takich kanałów jak TCM, czy Travel, po prostu NIE MA."

 

@Jego Cień: tak tak warto by i się zapoznało i się przegapiło albo zapomniało o sundance i travel. Ircios wcześniej już wyjasnił sprawę.

 

Po namyśle dochodzę do tego, że bardziej od kanałów których nie ma po migracji, martwi mnie kondycja tych, które zostają. Posypały się zespoły programowe w kanałach cyfry, tylko czekać aż iti zrobi desant na redakcję i rozwali najlepszy kanał z dokumentami jaki znam czyli Planet plus. Canal plus już stracił kilka mocnych punktów i tak naprawdę to spożytkuję maj na przyglądanie się co się dzieje z tymi kanałami. Bo jak położą Planet to nie mam powodów by użerać się z cwaniaczkami z nc+. Mogliby dać jeszcze czerwiec na lepszy rekonesans :wink: . Może wycofam wypowiedzenie (drugi raz, już raz posłałam wypowiedzenie skutujące na koniec okresu minimalnego) i poczekam na mojej umowie do końca roku... Będzie pełny obraz sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@melania, piszę o tym z bardzo prozaicznego powodu, a mianowicie dlatego, że tak jak Ty, bardzo wielu emigrantów nie zdaje sobie sprawy ile tak naprawdę poniosą strat w związku z przenosinami z cyfry do nc+.

 

Dla przykładu, odkąd ja zdałem sobie z tego w pełni sprawę, odtąd interesuje mnie tylko oferta wiązana, czyli CP/nc+.

 

Nie lubię zmieniać przyzwyczajeń, a takie kanały jak wymienione wcześniej TCM, czy Travel, mają dla mnie spore znaczenie.

 

Zresztą, przy zakupie po jednym pakiecie w każdej z platform, raptem mam WSZYSTKIE kanały gwarantowane.

 

Po prostu cud. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jego Cień - startegia wiązana wyszłaby za drogo jeśli o mnie chodzi. Ostanio minimalizuję wydatki :/

 

A co do Travel, to prawda jest taka, że programowo mocno się popsuł już jakiś czas temu, a jakość sygnału... :roll: moje oczy są podstawowym narzędziem mojej pracy, muszę je zacząć szanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@melania, fakt, tanio nie jest, ale liczę na dwa warianty, zobaczymy który wypali:

 

- Family MAX HD + FILM + SPORT w CP za 69 i do tego Universe + 6*C + HBO + Cinemax za góra 80 zeta

- Premium w CP za 89 i do tego Universe + 6*C+ za góra 60 zetów.

 

Bardziej realny jest drugi wariant, choć w jednym i drugim, przekraczam założony budżet o całe 10 złociszy, co uważam i tak całkiem dobrze wygląda.

 

ps. Zresztą i tak muszę nawiązać mariaż z CP, przez wzgląd na dostępność pewnego kontrowersyjnego kanału o charakterze publicystycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od strony osprzętowej jakby to musiało wyglądać? Bo jak zaczynam myśleć o technologiI sat. to włosy mi się robią całkiem blond. Tzn. o antenę/konwerter mi chodzi, bo że dekodery dwa jeśli nie posiadam własnego, to jest dla mnie jasne.

 

p.s.I po coś waćpan dopisywał wzmianki o kontrowersyjnych kanałach :evil: Brrr. Z Gmyziem łączy mnie 8 lat wspólnej edukacji wrocławsko-warszawskiej i szacun mam duży dla człowieka ale odkąd złe w niego weszło... :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...